Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met figuren in interieur decors. Afmeting: ø 21,3 cm. In goede staat.
Aparte antieke Jugendstil Majolica rookverdrijver met olifantenkoppen. Afmeting: 16 x 7 cm ø. In goede staat.
Kapitale 18e eeuwse Chinees porseleinen kom met florale en rots decors. Afmeting: 13 x 30 cm ø. In goede staat.
Antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 39. Schilder: B.W.C. Decor: Dun. Afmeting: 12,5 x 9 cm ø. In goede staat.
Drie antieke polychrome Arnhem Ram Colenbrander vaasjes in originele doosjes. Model nr.: 517. Schilder A.P. Decor: Viervoud. Afmeting: 7,3 x 6,7 cm ø. In goede staat.
Antieke Hollandse polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 40. Schilder: A.S. Decor: Weelde. Afmeting: 20 x 8,6 cm ø. In goede staat.
Antieke Hollandse polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 45. Schilder: F.B. Decor: Fantasie. Afmeting: 19 x 9,7 cm.ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen kom op hoge voet. Chinees met waterbuffel decor. Bodemmerk. Afmeting: 12 x 19 cm ø. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen papborden met tuin decors. Drie borden haarlijn, twee borden chips. Afmeting: ø 16,5 cm. In redelijke staat.
Grote oude Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Yin op lotusbloem. Met craquele glazuur. Haarscheuren. Afmeting: H 57 cm. In redelijke staat.
Antieke polychrome Delftse Fayence plaquette. Vogelkooi decor. Circa 1900. Gemerkt Tichelaar. Twee maal glazuurschade. Afmeting: 26 x 27 x 1 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Delfts blauwe Porceleyne Fles 2-pas tegeltableau in eiken lijst. Circa 1910. Afmeting: 40 x 25 cm. In goede staat.
Twee 17e eeuwse polychrome wandtegels met vogel decors. Eén hoek gelijmd + randschades. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijke staat.
Twee grote Delfts blauwe Porceleyne Fles keramieken sierborden. Circa 1930. Eén maal naar schilderij Albert Neuhuys. Eén maal naar schilderij Rubens. Afmeting: ø 40 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen tien-kantige kom met florale decors en bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 9,5 x 22 x 21 cm. In goede staat.
Antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander schaal. Model nr.: 34. Schilder: A.K. Decor: Zeskleur. Afmeting: 5 x 18,5 cm ø. In goede staat.
Twee grote antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vazen. Model nr.: 29. Schilder: A.P. Afmeting: 21 x 12,5 cm ø. In goede staat.
Prachtige grote antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 6. Schilder: B.C. Decor: Wildzang. Afmeting: 29,3 x 13 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Japanse porseleinen Wanli-stijl borden. Gemerkt. Afmeting: ø 19 -26 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen potten met florale decor. Afmeting: 41 x 23 cm ø. In goede staat.
Bodemvondst. Terracotta schenkkan (oudheid). Vermoedelijk Perzië. 1000 voor Christus. Paar kleine randrestauraties. Afmeting: 15 x 11 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vier delen Hollands Delfts blauw keramiek. 20e Eeuw. Eén grote sierschotel, twee vazen, één schenkklepkan. Afmeting: 25 - 32 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Divers. Floraal/goud decor. Eén bord haarscheur. Afmeting: 20 - 24 cm. In goede staat.
Lot met oud/antiek porselein/aardewerk met Zwiebelmuster decor. In doos. Enkele beschadigingen. Afmeting: 33 x 52 x 33 cm. In redelijk/goede staat.