Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lot Chinees porselein 6223
Lot Chinees porselein

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Lot divers jade (9x) 6247
Lot divers jade (9x)

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Oude Chinese siervaas 6255
Oude Chinese siervaas

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Oude Chinese Familie Rose vaas 6313
Oude Chinese Familie Rose vaas

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinees Imari trekpotje, 18e eeuw 6324
Chinees Imari trekpotje, 18e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Paar antieke Nanking vazen, 1900 6329
Paar antieke Nanking vazen, 1900

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Lot Japanse schotels, 19e eeuw 6363
Lot Japanse schotels, 19e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Grote antieke Chinese vaas 6443
Grote antieke Chinese vaas

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
4x 18e eeuwse Delftse Fayence borden 6462
4x 18e eeuwse Delftse Fayence borden

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Erotisch beeld, Dame met jarretels 5055.
Erotisch beeld, Dame met jarretels

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
12x Chinese olielampjes Vung Tao 6159
12x Chinese olielampjes Vung Tao

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
3 Delen oud Chinees porselein 6436
3 Delen oud Chinees porselein

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
3x Oude/antieke Chinese siervazen 6463
3x Oude/antieke Chinese siervazen

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Grote Chinese schotel 6050
Grote Chinese schotel

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Antieke Familie Rose vaas 6081
Antieke Familie Rose vaas

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Antiek Hoechst beeld, Officier te paard met moor 6291
Antiek Hoechst beeld, Officier te paard met moor

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Lot Imari porselein 5x 6561
Lot Imari porselein 5x

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
3x Oude Chinese vaasjes 6211
3x Oude Chinese vaasjes

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
3x Chinese vazen, 19e eeuw 6330
3x Chinese vazen, 19e eeuw

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Grote Chinese capucijner theepot, 18e - 19e eeuw 6040
Grote Chinese capucijner theepot, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Kantonese vaas, 20e Eeuw 6078
Kantonese vaas, 20e Eeuw

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Majolica jardiniere, 1880 6105
Majolica jardiniere, 1880

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
4-Pas tegeltableau, 18e eeuw 6166
4-Pas tegeltableau, 18e eeuw

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein 6224
Lot Chinees porselein

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Antieke porseleinen figuren 6295
2x Antieke porseleinen figuren

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Imari pronkvaas, 19e eeuw 6316
Imari pronkvaas, 19e eeuw

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Antieke Kantonese vazen 6331
2x Antieke Kantonese vazen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Oude Chinese knobbelvazen 6444
2x Oude Chinese knobbelvazen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Oud/antiek Chinees sierschotel 6451
Oud/antiek Chinees sierschotel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein 6049
Lot Chinees porselein

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Porseleinen olifanten 6294
2x Porseleinen olifanten

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Chinese blauwe potten 6526
2x Chinese blauwe potten

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antieke Meissen kop + schotel 6051
Antieke Meissen kop + schotel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot Japanse Imari borden, 19e eeuw 6197
Lot Japanse Imari borden, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Oude Chinese pot met draak 6204
Oude Chinese pot met draak

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Grote Chinese theepot, 20e Eeuw 6208
Grote Chinese theepot, 20e Eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke beeldengroep, 1930 6236
Antieke beeldengroep, 1930

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke beeldengroep, 1930 6237
Antieke beeldengroep, 1930

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Queng Lung vleesschaal, 18e eeuw 6256
Queng Lung vleesschaal, 18e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Oud/antiek jade, China 6264
2x Oud/antiek jade, China

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke Chinese vaas 6479
Antieke Chinese vaas

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x 18e Eeuwse Imari borden 6094
2x 18e Eeuwse Imari borden

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Lot antieke tegels 6169
Lot antieke tegels

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
2x Imari schotels, 18e eeuw 6122
2x Imari schotels, 18e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
3 Delen oud/antiek Chinees porselein 6467
3 Delen oud/antiek Chinees porselein

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Lot antiek Japans Imari porselein 6560
Lot antiek Japans Imari porselein

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
4x Chinese schotels, 18e eeuw 6567
4x Chinese schotels, 18e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
3x Grote beelden 6126
3x Grote beelden

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Lot Japanse/Chinese snuffbottles (8x) 6554
Lot Japanse/Chinese snuffbottles (8x)

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
2x Imari vazen, 19e eeuw 6113
2x Imari vazen, 19e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Villeroy en Boch servies 6142
Villeroy en Boch servies

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Italiaans Capodimonte aardewerk 6177
2x Italiaans Capodimonte aardewerk

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
3x Chinese borden, 18e eeuw 6336
3x Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Chinese gemberpotten 6341
2x Chinese gemberpotten

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke kop + schotel, 19e eeuw 6371
Antieke kop + schotel, 19e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antiek Chinees tinnen servies 6400
Antiek Chinees tinnen servies

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Oude/antieke Yixing theepotten 6412
2x Oude/antieke Yixing theepotten

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinees bord met draak 6424
Chinees bord met draak

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
6x Antieke Petrus Regout kastkommen 6529
6x Antieke Petrus Regout kastkommen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
4x Imari kop en schotels 6117
4x Imari kop en schotels

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Sculptuur van kikker 6133
Sculptuur van kikker

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
2x 17e Eeuwse tegels 6167
2x 17e Eeuwse tegels

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Mobach vaas, 1910 - 1915 6192
Mobach vaas, 1910 - 1915

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
5x Chinese bordjes, 18e eeuw 6262
5x Chinese bordjes, 18e eeuw

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Lot theeservies op plated dienblad 6302
Lot theeservies op plated dienblad

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Chinees marmeren tempelstuk 6306
Chinees marmeren tempelstuk

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Oude Chinese kom 6307
Oude Chinese kom

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Oude messing lampenvoet Claude Monet 6401
Oude messing lampenvoet Claude Monet

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Zeer grote Japanse schotel, 19e eeuw 6478
Zeer grote Japanse schotel, 19e eeuw

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
3-Delig Imari kaststel 6119
3-Delig Imari kaststel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zeldzaam antiek gedenkbord 1928 6143
Zeldzaam antiek gedenkbord 1928

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Lot antieke wandtegels (9x) 6170
Lot antieke wandtegels (9x)

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Chinese Kang Xi kom, 18e eeuw 6207
Chinese Kang Xi kom, 18e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke Chinees porseleinen vaas, 1900 6310
Antieke Chinees porseleinen vaas, 1900

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
4x Antiek Chinees aardewerk (Cargo) 6339
4x Antiek Chinees aardewerk (Cargo)

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Oude jardiniere 6352
Oude jardiniere

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Oud Chinees jade telraam 6391
Oud Chinees jade telraam

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
5x Divers Chinees jade/natuursteen 6408
5x Divers Chinees jade/natuursteen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
5x Chinese schoteltjes, 18e - 19e eeuw 6423
5x Chinese schoteltjes, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Chinese Familie Noir vaas 6426
Chinese Familie Noir vaas

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Oude/antieke Chinese celadon vaas 6472
Oude/antieke Chinese celadon vaas

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Antiek Japans porselein 6492
2x Antiek Japans porselein

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke Jugendstil rookverdrijver 6515
Antieke Jugendstil rookverdrijver

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Chinese borden, 18e  eeuw 6103
2x Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x 18e Eeuws Chinees Imari porselein 6120
2x 18e Eeuws Chinees Imari porselein

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Antiek porseleinen figuren 6130
2x Antiek porseleinen figuren

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Delfts blauwe vazen 1930 6146
2x Delfts blauwe vazen 1930

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
6x  Antieke wandtegels 6168
6x Antieke wandtegels

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
15x Tegels op tableau 6171
15x Tegels op tableau

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Fayence borden, 18e eeuw 6176
2x Fayence borden, 18e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antiek Art Deco theeservies 1930 6185
Antiek Art Deco theeservies 1930

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
4x Sculpturen, Maria met kind (divers) 6240
4x Sculpturen, Maria met kind (divers)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinese Quang Yin 6243
Chinese Quang Yin

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3x Chinese schotels, 18e eeuw 6266
3x Chinese schotels, 18e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke kruik, 1900 6274
Antieke kruik, 1900

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Chinese vazen, 1900 6312
2x Chinese vazen, 1900

Resultaat:

60 EUR