Drie oude Yixing Chinese theepotten, divers. Met bodemmerk. Afmeting: 11 - 15 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse beschadigde Chinees porseleinen theepotten. Qung Lung + Imari. Afmeting: 13,5 - 20 cm. In redelijke staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten. Bestaande uit: Blauw decor met tekens + mangaan landschaps decor. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.
Acht 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met Amsterdams bont decor. Eén gelijmd, één haarlijn. Zes goed. Afmeting: 10,7 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Nanking vaas. Met krijgers, Foo-honden en salamander decor. Afmeting: H 46,5 cm. In goede staat.
Drie maal 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotels. Tung Chih Cargo 1862 - 1874. Eén schotel gaaf, twee schotels haarlijn. Afmeting: ø 13 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese porseleinen tempelleeuw met blauwe glazuur. 20e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke terracotta olielamp met figuren decor. Afmeting: 24 x 17 x 3,5 cm. In goede staat.
Vier maal 19e - 20e eeuwse Chinees porseleinen schotels met diverse decors. Twee kleinere schotels hebben minimale chip. Afmeting: ø 12,5 - ø 16 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen siervaas met gele glazuur en groene draken. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 29,3 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen knobbelvaas met figuren, vlinder en abrikozen decors. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 23 x 12 cm ø. In goede staat.
Vijf oude Chinese Yixing theepotten. Divers. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: ø 8,5 - ø 12,5 cm. In goede staat.
Drie oude erotische Japans/Chinees porseleinen snuffbottles met goud decor. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 8 cm. In goede staat.
Lot met oud/antiek porselein/aardewerk met Zwiebelmuster decor. In doos. Enkele beschadigingen. Afmeting: 28 x 38 x 59 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met oud/antiek porselein/aardewerk met Zwiebelmuster decor. In doos. Enkele beschadigingen. Afmeting: 33 x 52 x 33 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Japanse porseleinen Wanli-stijl borden. Gemerkt. Afmeting: ø 19 -26 cm. In goede staat.
Marmeren plaquette met figuren. In houten lijst. Afmeting: 30 x 25 cm. In goede staat.
Grote oude Duitse Bavaria porseleinen vaas met florale en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Twee antieke porseleinen Jugendstil vazen met vrouwenfiguren. Circa 1915. Beschadigingen. Afmeting: 37 cm. In redelijke staat.
Drie maal Herend porselein met florale en vogel decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Bonbonniere + kandelaar + lucifershouder. Afmeting: 6 - 16 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen diepe schotel met figuren decor en florale omranding met vlinders. Minimale chips. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Japanse porseleinen Kutani pijpvazen met florale en figuren decors. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Vijf 19e eeuwse Imari porseleinen borden. Diverse florale + goud decors. Gecontourneerd. Eén kleiner bord gerestaureerd. Afmeting: 22 - 32 cm ø In redelijk/goede staat.
Twee grote antieke terracotta figuren. Twee edellieden. 19e Eeuw. Diverse chips bodemranden. Afmeting: 53 - 54 cm. In redelijke staat.
Negen antieke Hollandse keramieken herdenkingsborden betreffende koningshuis. Onder andere: Soc. Ceramique. Afmeting: ø 19 - 24 cm. In goede staat.
Zes maal antiek Chinees porselein. Imari. 18e - 19e Eeuw. Vijf schotels, één beschadigd en één chip, drie goed. Eén kopje haarlijn. Afmeting: 4,5 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Duitse keramieken Art Deco olifant. Circa 1930. Gemerkt Polly. Afmeting: 31 x 44 x 12 cm. In goede staat.
Drie oude porseleinen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Sitzendorf figuur, bisquit porselein, dame met groen kleed + Royal Doulton, Figure of November 1987 + Royal Doulton, zwarte figuren. Afmeting: 2...
Grote oude handbeschilderde Chinees porseleinen vaas met berglandschap decor + tekst. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 38,3 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen vazen. Bestaande uit: Dekselvaas, Lange Lijs, beschadigd + vaasje zonder deksel, floraal + vaasje met deksel, floraal, chip deksel. Afmeting: 10 - 21 cm. In redelijke/...
Acht maal oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Gele vaas met vlinder decor en bodemmerk + drakencup op hoge voet met bodemmerk + rode gemberpot met vogel decor en bodemmerk + drie Familie Rose...
Vijf maal oude/antieke diverse natuurstenen figuren. Amuletten. Onder andere jade. Afmeting: 8 - 11 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met florale decor en tekens. 19e Eeuw. Afmeting: H 37,5 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen vazen met celadon glazuur. Bodemmerken. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 19 cm. In goede staat.
Twee kleine oude/antieke Chinees porseleinen miniatuur vaasjes met florale decors en Lange Lijs. Afmeting: 4,5 - 5 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke apothekerspotten. Polychrome. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 28 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen gemberpot met Geisha's en zotjes in landschap. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 12 cm ø. In goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen borden met herten decors en bodemmerk. 21e Eeuw. Afmeting: 17,7 cm ø. In goede staat.
Drie-delig Majolica Jugendstil tableau naar mucha. 20e Eeuw. Afmeting: 45,5 x 15 cm. In goede staat.
Lot met oud/antiek porselein/aardewerk met Zwiebelmuster decor. In doos. Enkele beschadigingen. Afmeting: 24 x 39 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen vazen met craquele glazuur en karper decors. Met bodemmerk. Afmeting: H 35,5 cm In goede staat.
Vijf maal Delfts blauwe Porceleyne Fles keramiek. Circa 1920 - 1930. Bestaande uit: Schenkkan, dekselvaas, twee borden, vaasje. Afmeting: 8 - 31 cm. In goede staat.
Zeldzame set van zes in-één vallende keramieken schalen. Societé Ceramique Maastricht Holland. Decor Beatrix. Circa 1900. Eén gelijmd. Afmeting: ø 10 - ø 23 cm. In redelijke/goede staat.
Zeven delen antiek Engels keramiek. Onder andere: The Dickens Pickwick papers, Adams Tunstall England. Dickens voorstelling. Enkele beschadigingen. Afmeting: 18 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Klein antiek Chinees roodlak dekseldoosje met landschap. Mooie kwaliteit. Afmeting: 3,7 x 7,7 cm ø. In goede staat.
Drie maal oud Herend porselein. Floraal + goud. Bestaande uit: Bonbonniere + Schaaltje in bladvorm + Kop en schotel. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
19e Eeuws Duits porseleinen figuur. Plane of Sitzendorf? Jongeman met tabakspijp. Chips bij bloem en vinger. Afmeting: H 21,5 cm. In redelijke staat.
Twee maal antiek Hollands Gouda plateel. Bestaande uit: Tablet, decor Collier. En een oorvaas, decor Costa. Afmeting: ø 28,5 en 16 cm. In goede staat.
Twee grote Hollandse antieke Fayence sierschotels. Onder andere: Porceleyne Fles, 1920, floraal. En één maal Makkum polychrome, tuin decor. Afmeting: ø 34 - ø 40 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese Oosterse natuurstenen boeddha's. Grote figuur heeft minimale chip. Afmeting: 12 -18 cm. In goede staat.
Grote Duitse Goebel Maria figuur. 50-er Jaren. W. Germany. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schaal met florale decors. Bodemmerk. Afmeting: 6,5 x 15 x 12 cm. In goede staat.
Twee antieke polychrome Delftse keramieken borden met bloemen/fruit en vogel op hek. 19e Eeuw. Eén haarlijntje. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zes maal porselein. 21e Eeuw. Bestaande uit: Tafelstuk + bovenop figuren + Drie puddingvormen + Franse Fayence dekseldoos, handbeschilderd, Clamecy 157. Afmeting: 11 - 26 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen diep bord. Met landschap en pagode decor. Afmeting: 4 x 23,3 cm ø. In goede staat.
Lot diversen China. Onder andere: Dekselvaasjes, kopjes, gemberpotjes, vaasjes, figuur. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.
Twee porseleinen Royal Goedewaagen knobbelvazen. Bone China. Circa 1930. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.
Zeven maal 19e eeuws Imari porselein met florale decors. Bestaande uit: Drie kommen, één vaas (circa 1800), één dekselvaas (deksel niet origineel), twee schaaltjes. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staa...
Bodemvondst. Terracotta schenkkan (oudheid). Vermoedelijk Perzië. 1000 voor Christus. Paar kleine randrestauraties. Afmeting: 15 x 11 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie-delig Gouda plateel kaststel. Modica Gouda plateel. 20e Eeuw. Oud Gouda. Letters F.P. Florale decor. Afmeting: 26 - 35 cm. In goede staat.
Doos met divers Chinees. Onder andere: Grote blauw-witte vaas, H 61 cm. Diverse Imari borden, vaasje, gemberpotje, theekan met voet, twee Delftse borden. In redelijk/goede staat.
Art Deco keramieken dameshoofd met blauw-groene iriserende glazuur. Op metalen basement. Circa 1930. Afmeting: 23 x 21 x 8 cm. In goede staat.
Weens keramieken steigerend paard. Keramos von Wien. Afmeting: 39 x 32 x 17 cm. In goede staat.
Lot divers porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee kaarskandelaren + twee Jugendstil vaasjes, chips, haarlijn, + bisquit porseleinen bron met figuren, goed. Afmeting: 16 - 18 cm. In redelijk/goede st...
Drie-delig 19e eeuws Japans porseleinen miniatuur kaststel. Zes-kantig, met florale decors en Foo-hond op deksels. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Herend porseleinen bonbonschaal met florale + goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke Oosterse/Chinese voorwerpen. Onder andere: Hoorn figuur, vaasje, drie delen cloisonne, amuletten, figuren, munten, ring. Afmeting: 3 - 15 cm. In goede staat.
Zes Duitse porseleinen figuren. 20e Eeuw. Fürstenberg, Sitzendorf. Handbeschilderd. Eén fluit afgebroken. Eén figuur mist iets in hand. Afmeting: 10 - 22 cm. Verder in goede staat.
Oude Chinees porseleinen fluit met draken decor. Bovenrand gelijmd + chip. 20e Eeuw. Afmeting: L 43 cm. In redelijke staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met groen/grijs glazuur en drakengrepen. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws Japans Imari porselein. Eén schelpvormige schaal met tuin decor + goud. Twee gecontourneerde schalen met goud + floraal decor. Afmeting: 17,5 - 32 cm. In goede staat.
Vier maal oud Delfts blauw Fayence. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee maal kandelaar Porceleyne Fles/Stork. Eén asbak/Stork. En één vaas Ram, floraal. Afmeting: 18 - 23 cm. In goede staat.
Twaalf antieke Petrus Regout Maastricht bloempotten met florale decors. Circa 1900. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Zes maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Gecontourneerd. Originele set. Eén bord haarscheuren. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.
Acht maal 19e eeuwse Japanse Imari porselein borden. Divers. Twee met haarscheuren. Afmeting: ø 21 - ø 22 cm. In redelijk/goede staat.
Makkums schaaltje, achtkantig, met zilveren beugel, 833/000, met gezaagd ruitmotief en versierd met graveerwerk van bloemen, 1941. 16x16x12cm. Enkele minimale chips, verder in goede staat.
Vijf maal 19e eeuws Japans Imari porselein. Bestaande uit: Drie kommen en twee grote borden. Afmeting: 15 - 32 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met zotjes en gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 10,3 cm. In goede staat.
Lot diversen. Bestaande uit: Marmeren zwavelstokhouder, zeven maal Japans porselein, twee maal Chinees Familie Rose (kapot), twee maal Soc. Ceramique borden, goed. Afmeting: 7 - 24 cm. In redelijk/goe...
Zes 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Divers. Floraal/goud decor. Eén bord haarscheur. Afmeting: 20 - 24 cm. In goede staat.
Antieke Majolica tabakspot met plated hond en tabakspijp. Circa 1900. Afmeting: 17 x 11 cm ø. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen celadon bord met medaillon en bodemmerk. Afmeting: ø 25,7 cm. In goede staat.
Twee stuks 18e eeuwse Delftse Fayence borden met chinoiserie decors. Lichte randschades. Afmeting: ø 22,8 cm. In goede staat.
Zes delen Hollands Makkums polychrome aardewerk. Bestaande uit: Schenkkan, en vijf schalen. Afmeting: 15,5 - 23 cm. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen (rookverdrijf) uilen. Elektrisch. Afmeting: 16 - 19 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein/Yixing; 1x gemerkte Fam. Rose vaas met bloesems en vogels 1e helft 20e eeuw en 1x Yixing theepot 2e helft 20e eeuw met bodemmerk. 9-25cm. In goede staat
Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen gecontourneerde borden. Florale en of goud decor. Eén chip. Afmeting: 30 - 30,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antieke Japanse Imari porseleinen bloempot. Afmeting: 16 x 18 cm ø. In goede staat.
Vier oude Chinese Blanc de Chine figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse porseleinen tete a tete theeset. Voor twee personen. Zes-delige set met fijne florale goud decors en gecontourneerde omrandingen. Vermoedelijk Frankrijk. Afmeting: ø 35 x 15 cm. I...
Twee Chinese gemberpotten met Samson en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 13 cm ø. In goede staat.
Zeven maal 19e eeuwse Franse polychrome Fayence borden met diverse decors. Drie met haarscheur, één gekramt, rest goed. Afmeting: ø 22 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Acht maal 19e eeuwse Franse handbeschilderde Fayence borden met polychrome decors. Divers. Twee borden haarlijn, één bord gelijmd, rest goed. Afmeting: 21 - 25 cm ø. In redelijk/goede staat.
Lot van zeven polychrome Delftse tegels met diverse decors. 20e Eeuw. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Delftse Fayence tabakspotten met florale decors. Eén deksel mist. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Duits porselein. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal zeldzame reservisten beker, handbeschilderd, kanoniert Alb. Schlegel 1895 - 1897. K.P.M. en een figuur, blauw-roze-wit, meisje op bank...