Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Chinese Kang Xi borden, 18e eeuw 6151
2x Chinese Kang Xi borden, 18e eeuw

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Antieke Jugendstil rookverdrijver 6515
Antieke Jugendstil rookverdrijver

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Kapitale Chinese kom, 18e eeuw 6261
Kapitale Chinese kom, 18e eeuw

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
1x Ram Colenbrander vaas 'Dun' 6033
1x Ram Colenbrander vaas 'Dun'

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
3x Colenbrander vaas 'Viervoud' 6021
3x Colenbrander vaas 'Viervoud'

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Colenbrander Ram vaas, 'Weelde' 6017
Colenbrander Ram vaas, 'Weelde'

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Colenbrander Ram kraagvaas, 'Fantasie' 6016
Colenbrander Ram kraagvaas, 'Fantasie'

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Oude Chinese kom 6307
Oude Chinese kom

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
5x Chinese bordjes, 18e eeuw 6262
5x Chinese bordjes, 18e eeuw

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Chinese Quang Yin 6243
Chinese Quang Yin

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke Delftse plaquette, 1900 6219
Antieke Delftse plaquette, 1900

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Delfts 2-pas tegeltableau 1910 6175
Delfts 2-pas tegeltableau 1910

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
2x 17e Eeuwse tegels 6167
2x 17e Eeuwse tegels

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
2x Delfts blauwe sierborden 1930 6145
2x Delfts blauwe sierborden 1930

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Antieke Chinese kom, 18e-19e eeuw 6076
Antieke Chinese kom, 18e-19e eeuw

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Schaaltje Ram Arnhem, Colenbrander 'Zeskleur' 6018
Schaaltje Ram Arnhem, Colenbrander 'Zeskleur'

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
2x Grote Colenbrander vazen 6002
2x Grote Colenbrander vazen

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Grote Colenbrander Ram vaas, 'Wildzang' 6000
Grote Colenbrander Ram vaas, 'Wildzang'

Resultaat:

2.400 EUR

Verkocht
2x Antiek Japans porselein 6542
2x Antiek Japans porselein

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Chinese blauwe potten 6526
2x Chinese blauwe potten

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Perzische kruik 6524
Perzische kruik

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
4x Delfts blauw 6522
4x Delfts blauw

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Lot Japanse Imari borden 6x 6520
Lot Japanse Imari borden 6x

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lot oud/antiek porselein/aardewerk 6519
Lot oud/antiek porselein/aardewerk

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot Imari porselein, 19e eeuw 6516
Lot Imari porselein, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot diversen, China 6484
Lot diversen, China

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke Chinese vaas 6479
Antieke Chinese vaas

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3 Delen oud Chinees porselein 6436
3 Delen oud Chinees porselein

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
8x Oud/antiek Chinees porselein 6409
8x Oud/antiek Chinees porselein

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3 Delen oud Chinees porselein 6387
3 Delen oud Chinees porselein

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Oude jardiniere 6352
Oude jardiniere

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
4x Antiek Chinees aardewerk (Cargo) 6339
4x Antiek Chinees aardewerk (Cargo)

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zeldzame set Societé Ceramique Maastricht schalen 6267
Zeldzame set Societé Ceramique Maastricht schalen

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Familie Rose vaas, 18e - 19e eeuw 6258
Familie Rose vaas, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Oude Chinese vaas 6203
Oude Chinese vaas

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Lot Japanse Imari borden, 19e eeuw 6199
Lot Japanse Imari borden, 19e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lot Japanse Imari borden, 19e eeuw 6198
Lot Japanse Imari borden, 19e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
4-Pas tegeltableau, 18e eeuw 6166
4-Pas tegeltableau, 18e eeuw

Resultaat:

120 EUR

2x Oude/antieke Familie Rose borden 6155
2x Oude/antieke Familie Rose borden
Startprijs 800 EUR
Verkocht
5 Delen Delfts blauw 6147
5 Delen Delfts blauw

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Antiek Engels Copeland eetservies, 1900 6139
Antiek Engels Copeland eetservies, 1900

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Oude/Antieke Chinese tegel 6095
Oude/Antieke Chinese tegel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2x 18e Eeuwse Imari borden 6094
2x 18e Eeuwse Imari borden

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Oude Chinese siervaas 6093
Oude Chinese siervaas

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Lot Familie Rose Capucijner 6085
Lot Familie Rose Capucijner

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Lot Chinees Capucijner porselein 6084
Lot Chinees Capucijner porselein

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke Familie Rose vaas 6081
Antieke Familie Rose vaas

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
2x Ram Colenbrander vazen 'Dun' 6024
2x Ram Colenbrander vazen 'Dun'

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Colenbrander Ram vaasje 'Drijvend' 6020
Colenbrander Ram vaasje 'Drijvend'

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Colenbrander Ram kraagvaas, 'Fantasie' 6015
Colenbrander Ram kraagvaas, 'Fantasie'

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Antieke Majolica bloempot, 1915 6014
Antieke Majolica bloempot, 1915

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
2x Colenbrander Ram sierborden 6011
2x Colenbrander Ram sierborden

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Ram Arnhem vaas 'Lappen' 6008
Ram Arnhem vaas 'Lappen'

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Grote Japanse Kutani vaas 6007
Grote Japanse Kutani vaas

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
2x Oude Chinese vazen 6566
2x Oude Chinese vazen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Tegeltableau, (gesigneerd) 6563
Tegeltableau, (gesigneerd)

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Lot antiek Japans Imari porselein 6560
Lot antiek Japans Imari porselein

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antieek Chinees roodlak doosje 6552
Antieek Chinees roodlak doosje

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Lot Delftse tegels, 7x 6544
Lot Delftse tegels, 7x

Resultaat:

21 EUR

Verkocht
7x Antiek Engels keramiek 6536
7x Antiek Engels keramiek

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Zes Delftse tegels in lijst, Ambachten 6534
Zes Delftse tegels in lijst, Ambachten

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Lot Imari porselein, 19e eeuw 6523
Lot Imari porselein, 19e eeuw

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Lot oud/antiek porselein /aardewerk 6518
Lot oud/antiek porselein /aardewerk

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot oud/antiek porselein/aardewerk 6517
Lot oud/antiek porselein/aardewerk

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Royal Goedewaagen knobbelvazen, 1930 6503
2x Royal Goedewaagen knobbelvazen, 1930

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Oude Chinese vaas 6500
Oude Chinese vaas

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Oude Chinese fluit 6499
Oude Chinese fluit

Resultaat:

35 EUR

Chinees Yixing theeservies 6496
Chinees Yixing theeservies
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Zes Duitse porseleinen figuren 6495
Zes Duitse porseleinen figuren

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zeer grote 'Westerwald' kruik 6494
Zeer grote 'Westerwald' kruik

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3x Oude Chinese bordjes 6490
3x Oude Chinese bordjes

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3x Japans porselein, 19e eeuw 6488
3x Japans porselein, 19e eeuw

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
5 Oude Chinese Yixing theepotten 6487
5 Oude Chinese Yixing theepotten

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Bing & Gröhndahl schalen, 20e eeuw 6485
2x Bing & Gröhndahl schalen, 20e eeuw

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Oude Chinese drakenvaas 6475
Oude Chinese drakenvaas

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Oude/antieke Chinese celadon vaas 6472
Oude/antieke Chinese celadon vaas

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
3 Delen oud/antiek Chinees porselein 6467
3 Delen oud/antiek Chinees porselein

Resultaat:

90 EUR

Oude/antieke Chinese kom + bakje 6466
Oude/antieke Chinese kom + bakje
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Chinese vaas, Keizer geel 6464
Chinese vaas, Keizer geel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3x Oude/antieke Chinese siervazen 6463
3x Oude/antieke Chinese siervazen

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Blauw/witte vogelvaas 6455
Blauw/witte vogelvaas

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Blauw/witte figuren vaas 6454
Blauw/witte figuren vaas

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
3x Oude apothekerspotten 6453
3x Oude apothekerspotten

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot diversen (12x) 6447
Lot diversen (12x)

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x Oude Chinese knobbelvazen 6444
2x Oude Chinese knobbelvazen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Oude Chinese vazen 6440
2x Oude Chinese vazen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
12x Chinese olielampjes Vung Tao 6427
12x Chinese olielampjes Vung Tao

Resultaat:

165 EUR

Verkocht
Chinees bord met draak 6424
Chinees bord met draak

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
5x Chinese schoteltjes, 18e - 19e eeuw 6423
5x Chinese schoteltjes, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
3x Chinese Familie Rose schotels 6418
3x Chinese Familie Rose schotels

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas, 19e eeuw 6415
Grote Chinese vaas, 19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot divers, Oosters/Chinees 6406
Lot divers, Oosters/Chinees

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Chinees bord, 18e eeuw 6396
Chinees bord, 18e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Antieke Chinese kopjes 6392
2x Antieke Chinese kopjes

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Grote oude/antieke Familie Verte plaquette 6389
Grote oude/antieke Familie Verte plaquette

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2x Chinese gemberpotten 6379
2x Chinese gemberpotten

Resultaat:

60 EUR