Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
C. Koppenol, Boerderij met figuren en kippen 1159
C. Koppenol, Boerderij met figuren en kippen

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Monogram Th. B, Berkenbos 1211
Monogram Th. B, Berkenbos

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Tilly Moes, Vaas met bloemen 1252
Tilly Moes, Vaas met bloemen

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
H. Balman, Wintergezicht met schaatsers 1322
H. Balman, Wintergezicht met schaatsers

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Fedde de Jong, Rivier de Tarn Fr. 1430
Fedde de Jong, Rivier de Tarn Fr.

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Haagse School, Twee koeien bij bomen 1030
Haagse School, Twee koeien bij bomen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Onduidelijk, Jan ...?.., Vrouwelijk naakt 1062
Onduidelijk, Jan ...?.., Vrouwelijk naakt

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
A. Asperslagh, Vaas met tulpen 1095
A. Asperslagh, Vaas met tulpen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
H.A. Willenborg, Boerenvrouw met rieten mand 1118
H.A. Willenborg, Boerenvrouw met rieten mand

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Ongesig., Landschap met Afrikaanse olifanten 1156
Ongesig., Landschap met Afrikaanse olifanten

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Ongesig., Landschap met Engels kerkje 1187
Ongesig., Landschap met Engels kerkje

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
M. Bilders van Bosse, Boerderij met figuren 1210
M. Bilders van Bosse, Boerderij met figuren

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Corneille, Vrouw met duif, kat en vogel 1489
Corneille, Vrouw met duif, kat en vogel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
H. van Leeuwen van Oudewater, Besneeuwde dorpsstraat 1425
H. van Leeuwen van Oudewater, Besneeuwde dorpsstraat

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Jacob Maris, Landschap met boot 1153
Jacob Maris, Landschap met boot

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Theo ? , Vaas met bloemen 1178
Theo ? , Vaas met bloemen

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Willy Bleys, Krant lezende man 1289
Willy Bleys, Krant lezende man

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Jan Toorop, Drie biddende figuren 1301
Jan Toorop, Drie biddende figuren

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
2x Max Rabes, Vrouw met kousen 1353
2x Max Rabes, Vrouw met kousen

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Holland-Amerika lijn poster/affiche 1369
Holland-Amerika lijn poster/affiche

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Monogram F.W., Romeinse ruïne met figuren 1066
Monogram F.W., Romeinse ruïne met figuren

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
A. Asperslagh, Portret Volendamse visser 1205
A. Asperslagh, Portret Volendamse visser

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Negroïde man 1413
Ongesigneerd, Negroïde man

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Prachtige 18e Eeuwse gravure 1138
Prachtige 18e Eeuwse gravure

Resultaat:

125 EUR