Twee grote medaillon schilderijen. Tweede helft 20e eeuw. Kippen + Stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 36 cm. In goede staat.
Oud mozaïek portret in houten lijst. Griekse dame. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 21 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 30 cm. In goede staat.
Lucy van Dam van Isselt. 1871 - 1949. Korf met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
H. Balman. 21e Eeuw. Hollandse ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Oude affiche/poster Holland-Amerika lijn. Door Ten Broek. Beschadigd. Afmeting: 73 x 48 cm. In redelijke staat.
Jan Kelderman. 1914 - 1990. Gracht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Hendrik de Laat. 1900 - 1980. Poort Den Bosch. Ets op papier. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Twee werken van Fritz Mikesch. 1939 - 2009. Hongaarse School. Eén maal chromoprint, surrealistisch, 1971. Eén maal werk op papier, surrealistisch, 1968. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.
Antieke landkaart Scotia Regnum. 17e Eeuw. Handingekleurd. Paar lichte beschadigingen bij omranding. Afmeting: 53 x 51 cm. In redelijk/goede staat.
H. van Tankeren. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met schaatsers. Olieverf op paneel. Afmeting: 17,5 x 23,5 cm. In goede staat.
A. Blaetter. Duitse School. Panoramisch landschap met dorp en bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 70 cm. In goede staat.
Twee antieke gesigneerde Japanse houtsnedes in lijst. Figuren voorstelling. 19e Eeuw. Afmeting: 15 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met schelpen. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met frambozen. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Monogram A.P. 20e Eeuw. Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
L. Scheen. 20e Eeuw. Havengezicht Rotterdam met Euromast. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Willy Bleys. Duitse School. 1909 - 1978. Man leest krant. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Veronica Avirvarei. 1961 - ...... . Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Jan Hillebrand Wijsmuller. 1855 - 1925. Boerenhuis bij sloot in de avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Reinder Homan 1996. 1950 - ........ . Nr. 26/75. Landschap met herfstbladeren. Ets op papier. Afmeting: 11 x 11 cm. In goede staat.
Grote oude stadskaart van stad Amsterdam. Naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Lithografie op papier. Afmeting: 150 x 27 cm. In goede staat.
Franke. Circa 1900. Fruitstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 21,5 x 25,5 cm. In redelijk/goede staat.
Monogram J.P.K. de J. 1856. Hollandse school. Landschap met koeien. Aquarel op papier. Afmeting: 17 x 24 cm. In goede staat.
Jan Cremer, 2001. Nr. 38/250. 1940 - ......... . Abstract florale compositie. Litho op papier. Afmeting: 66 x 100 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1920. Madonna. Beschadigd. Olieverf op linnen. Afmeting: 23 x 32 cm. In matige toestand.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Twee Javaanse vrouwen. Olieverf op paneel. Afmeting: 14 x 11 cm. In goede staat.
Martinus Nefkens. 1866 - 1941. Herderin met schapen. Aquarel op papier. Afmeting: 32 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Alex Asperslagh. 1901 - 1984. Portret Volendamse visser. Gouache op papier. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.
W.G. Hofker 1949. 1902 - 1981. Epreuve d' artiste. Pad naar kerk. Ets op papier. Afmeting: 50 x 29 cm. In goede staat.
M.W. Liernur? 1833 - 1901. 19e Eeuws boeren interieur met koffiemalende boerin en slapend kind. Olieverf op linnen. Afmeting: 47 x 65 cm. In goede staat.
Breedveld. 20e Eeuw. Hollands ijsgezicht met schaatsers. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Engelse School. 19e Eeuw. Landschap met Engels kerkje, huizen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 80 x 50 cm. In goede staat.
Pieter van Baarsel. 1879 - 1949. Bloeiende kastanje takken. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 x 25 cm. In goede staat.
Reinhardt Zado. 1951. Duitse School. Vrouw bij boom. Diffunderend met de dood. Acryl op linnen. Afmeting: 60 x 100 cm. In goede staat.
Reinhardt Zado. 1951. Duitse School. Landschap met ladenkastje, twee stoelen en drie glazen. Acryl op linnen. Afmeting: 70 x 120 cm. In goede staat.
Pongioing. Chinese School. Havengezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 46 cm. In goede staat.
Siem Schaeffer. 1924 - 2005. Stadsgezicht kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met eieren en appels. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met roemer, tinnen bord en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
C. Koppenol. Duitse boerderij met figuren en kippen. Aquarel op papier. Afmeting: 35 x 51 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 21e Eeuw. Landschap met Afrikaanse olifanten. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
Antieke gravure van Jacob Maris. Door G.J. Dake. 1886 - 1946. Landschap met boot, figuren en koeien. Gravure op papier. Afmeting: 64 x 37 cm. In goede staat.
C. Euler. 1848. Herenportret. Olieverf op paneel. Slecht gerestaureerd. Afmeting: 35 x 45 cm. In matige staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Romantisch landschap met herders, schapen en dorp. Afmeting: 21 x 30 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. Circa 1950. Havengezicht met stoomschepen. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Belgische school. Figuren bij ezels. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Eerste helft 20e eeuw. Landschap met drie eenden. Olieverf op paneel. Afmeting: 21 x 15 cm. In goede staat.