Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
J. van de Zee, Arabier bij bron met manden 1348
J. van de Zee, Arabier bij bron met manden

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke landkaart N. Visscher 1351
Antieke landkaart N. Visscher

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Bernard Solomonick, Moderne compositie 1376
Bernard Solomonick, Moderne compositie

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Medaillon schilderij, Kippen+stilleven 1393
2x Medaillon schilderij, Kippen+stilleven

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Monogram B, Kerkinterieur 1396
Monogram B, Kerkinterieur

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
3x Chinese voor-ouder portretten 1086
3x Chinese voor-ouder portretten

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Henk Reerink, Rembrandts' moeder 1134
Henk Reerink, Rembrandts' moeder

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Dirkjan Ribbeling, Abstract figuratief 1148
Dirkjan Ribbeling, Abstract figuratief

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Dirkjan Ribbeling, Abstracte voorstelling 1157
Dirkjan Ribbeling, Abstracte voorstelling

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
De Vries, Hollands havengezicht bij avond 1432
De Vries, Hollands havengezicht bij avond

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
J. Smit, Hollandse driemaster en stoomboot op zee 1490
J. Smit, Hollandse driemaster en stoomboot op zee

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Handwerkende vrouw 1063
Onduid. gesig., Handwerkende vrouw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
5x Bladmuziek, 1930 1064
5x Bladmuziek, 1930

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
J. Kelderman, Gracht Amsterdam 1359
J. Kelderman, Gracht Amsterdam

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Watermolen in bergen 1461
Ongesigneerd, Watermolen in bergen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
H. Thiele, Poesje in oude schoen 1478
H. Thiele, Poesje in oude schoen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Madonna 1245
Ongesigneerd, Madonna

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
5x bladmuziek, 1930 1065
5x bladmuziek, 1930

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Vissersboten aan kust 1177
Ongesigneerd, Vissersboten aan kust

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot diverse werken, 8x 1209
Lot diverse werken, 8x

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Roley, Interieur met kinderen 1251
Roley, Interieur met kinderen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
B.Baaijens, Twents bospad 1279
B.Baaijens, Twents bospad

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
J. Halma, Poldergezicht 1286
J. Halma, Poldergezicht

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
M. Boekholt, Strandgezicht met figuren 1308
M. Boekholt, Strandgezicht met figuren

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Griekse ikoon met bladgoud 1309
Griekse ikoon met bladgoud

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Nico Bruynesteyn, Stilleven met vijzel en citroen 1319
Nico Bruynesteyn, Stilleven met vijzel en citroen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Monogram A.P., Eendenfamilie 1320
Monogram A.P., Eendenfamilie

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
F. Jansen, Hollands zeegezicht met boten 1346
F. Jansen, Hollands zeegezicht met boten

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke landkaart Schotland 1352
Antieke landkaart Schotland

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
C.J. v.d. Aa, Het witte muurtje Almelo 1366
C.J. v.d. Aa, Het witte muurtje Almelo

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
J. Kok, 3x Winter gezichten 1397
J. Kok, 3x Winter gezichten

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Corneille, Ontwerp van een das 1401
Corneille, Ontwerp van een das

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Hummel? Italiaans havengezicht 1410
Hummel? Italiaans havengezicht

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Zeeuwse boerderij 1422
Ongesigneerd, Zeeuwse boerderij

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Jan J. van der Stap, Hollands landschap met huis en punter in vaart 1433
Jan J. van der Stap, Hollands landschap met huis en punter in vaart

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
R. Henriëtte, Gezicht op kasteel 1475
R. Henriëtte, Gezicht op kasteel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
T. Anconé, Saksische schuur Fleringen 1480
T. Anconé, Saksische schuur Fleringen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinese aquarel, waaier in lijst (1920) 1103
Chinese aquarel, waaier in lijst (1920)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Elsina Wijnstok, Waterpartij 1186
Elsina Wijnstok, Waterpartij

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
W.G. Hofker, Pad naar kerk 1204
W.G. Hofker, Pad naar kerk

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
W. v.d. Velde, Windmolen aan het water 1242
W. v.d. Velde, Windmolen aan het water

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
T. Pley-Jansen, Handwerkende vrouw 1250
T. Pley-Jansen, Handwerkende vrouw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Jan te Wierik, Fantasie figuren 1261
Jan te Wierik, Fantasie figuren

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Reinder Homan, Landschap met herfstbladeren 1267
Reinder Homan, Landschap met herfstbladeren

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Dumee, Impressionistisch landschap 1280
Dumee, Impressionistisch landschap

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
M. Zschuckelt, Landschap met meer en zeilboten 1288
M. Zschuckelt, Landschap met meer en zeilboten

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot met div. werken (16x) 1332
Lot met div. werken (16x)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Monogram C.W., Winters berglandschap 1371
Monogram C.W., Winters berglandschap

Resultaat:

50 EUR