Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

J.Gusen?, Boerin aan het koeien melken 1097
J.Gusen?, Boerin aan het koeien melken
Startprijs 225 EUR
Map diverse werken, o.a. Hoytema, Hendriks etc. 1098
Map diverse werken, o.a. Hoytema, Hendriks etc.
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Guy Olivier, Twee dames op stap 1099
Guy Olivier, Twee dames op stap

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Monogram W.M., Romantisch landschap 1100
Monogram W.M., Romantisch landschap

Resultaat:

400 EUR

J. Schouten?, Landschap met boerderij 1101
J. Schouten?, Landschap met boerderij
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Naar Reynolds, Miniatuur portret 1102
Naar Reynolds, Miniatuur portret

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Chinese aquarel, waaier in lijst (1920) 1103
Chinese aquarel, waaier in lijst (1920)

Resultaat:

50 EUR

Van Heel, Portret met drie kinderen 1104
Van Heel, Portret met drie kinderen
Startprijs 500 EUR
Anton Heyboer, Erotische danseres 1105
Anton Heyboer, Erotische danseres
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Onduid. gesig., Bomschuiten op het strand 1106
Onduid. gesig., Bomschuiten op het strand

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
A. Bonnhorst, Bomschuiten op strand met vissersvolk 1107
A. Bonnhorst, Bomschuiten op strand met vissersvolk

Resultaat:

225 EUR

G. Bauve? Boeren interieur met kinderen 1108
G. Bauve? Boeren interieur met kinderen
Startprijs 190 EUR
Corneille, Duif met hart 1109
Corneille, Duif met hart
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Onduid. gesig., Landschap met drie eenden 1110
Onduid. gesig., Landschap met drie eenden

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
W. Bouguereau, Dans les bois 1111
W. Bouguereau, Dans les bois

Resultaat:

170 EUR

H. van Leeuwen van Oudewater, Boeren achterhof 1112
H. van Leeuwen van Oudewater, Boeren achterhof
Startprijs 200 EUR
Verkocht
S. Altman, 17e Eeuwse taveerne 1113
S. Altman, 17e Eeuwse taveerne

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Henk Reerink, Watermolen Haaksbergen 1114
Henk Reerink, Watermolen Haaksbergen

Resultaat:

45 EUR

F. Trümper, Auerhaan 1115
F. Trümper, Auerhaan
Startprijs 200 EUR
F. Trümper, Zangvogel op tak 1116
F. Trümper, Zangvogel op tak
Startprijs 175 EUR
Verkocht
Onduidelijk, Heren portret 1117
Onduidelijk, Heren portret

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
H.A. Willenborg, Boerenvrouw met rieten mand 1118
H.A. Willenborg, Boerenvrouw met rieten mand

Resultaat:

150 EUR

Restsignatuur, Ezelspan met eenden 1119
Restsignatuur, Ezelspan met eenden
Startprijs 200 EUR
Evert Rabbers, Ganzen en koe in weiland 1120
Evert Rabbers, Ganzen en koe in weiland
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Evert Rabbers, Jongen speel accordeon 1121
Evert Rabbers, Jongen speel accordeon

Resultaat:

200 EUR

Monogram J.S., Liggend vrouwelijk naakt 1122
Monogram J.S., Liggend vrouwelijk naakt
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Figuren bij ezels 1123
Ongesigneerd, Figuren bij ezels

Resultaat:

175 EUR

Frans Beckers, Rustende koe 1124
Frans Beckers, Rustende koe
Startprijs 150 EUR
R. Hinze, Drie grazende paarden 1125
R. Hinze, Drie grazende paarden
Startprijs 100 EUR
Wassily Kandinsky, Mit und Gegen 1126
Wassily Kandinsky, Mit und Gegen
Startprijs 150 EUR
Keith Haring, Screenprint 1127
Keith Haring, Screenprint
Startprijs 80 EUR
Verkocht
J.G. Vogel, Hollands landschap met boerderij en bruggetje 1128
J.G. Vogel, Hollands landschap met boerderij en bruggetje

Resultaat:

250 EUR

S. Dali, Romaanse kerk met figuren 1129
S. Dali, Romaanse kerk met figuren
Startprijs 140 EUR
Peter Keil, Twee figuren met sigaret 1130
Peter Keil, Twee figuren met sigaret
Startprijs 100 EUR
Peter Keil, Twee figuren met sigaret 1131
Peter Keil, Twee figuren met sigaret
Startprijs 80 EUR
Louis Corinth, Im Haus bei Thiele 1132
Louis Corinth, Im Haus bei Thiele
Startprijs 150 EUR
Peter Keil, Twee figuren met sigaret 1133
Peter Keil, Twee figuren met sigaret
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Henk Reerink, Rembrandts' moeder 1134
Henk Reerink, Rembrandts' moeder

Resultaat:

75 EUR

Monogram W.K.K., Romantisch stadsgezicht 1135
Monogram W.K.K., Romantisch stadsgezicht
Startprijs 180 EUR
Byzantijns ikoon, 20e eeuw 1136
Byzantijns ikoon, 20e eeuw
Startprijs 150 EUR
Almati, Oosters portret oude man 1137
Almati, Oosters portret oude man
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Prachtige 18e Eeuwse gravure 1138
Prachtige 18e Eeuwse gravure

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Havengezicht met stoomschepen 1139
Ongesigneerd, Havengezicht met stoomschepen

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, De Seine Parijs 1140
Onduidelijk gesigneerd, De Seine Parijs

Resultaat:

80 EUR

Ongesigneerd, Damesportret 1141
Ongesigneerd, Damesportret
Startprijs 200 EUR
N. Wijnberg, Surrealistische voorstelling 1142
N. Wijnberg, Surrealistische voorstelling
Startprijs 80 EUR
Ongesigneerd, Stijgerend paard 1143
Ongesigneerd, Stijgerend paard
Startprijs 200 EUR
Ongesigneerd, Stadsgezicht met gracht 1144
Ongesigneerd, Stadsgezicht met gracht
Startprijs 100 EUR
W. Meyer, Romantisch stadsgezicht 1145
W. Meyer, Romantisch stadsgezicht
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Onduid. gesig., Dorpsgezicht met figuren 1146
Onduid. gesig., Dorpsgezicht met figuren

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Romantisch landschap herder, schapen en dorp 1147
Ongesigneerd, Romantisch landschap herder, schapen en dorp

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Dirkjan Ribbeling, Abstract figuratief 1148
Dirkjan Ribbeling, Abstract figuratief

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
P.A. Nijgh, Stilleven met gemberpot 1149
P.A. Nijgh, Stilleven met gemberpot

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
M. Nefkens, Coming sheep met herder 1150
M. Nefkens, Coming sheep met herder

Resultaat:

160 EUR

Josef Gindra, Vaas met bloemen 1151
Josef Gindra, Vaas met bloemen
Startprijs 100 EUR
Verkocht
C. Euler, Herenportret 1152
C. Euler, Herenportret

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Jacob Maris, Landschap met boot 1153
Jacob Maris, Landschap met boot

Resultaat:

135 EUR

Art Print Keith Haring, Fantasie figuren 1154
Art Print Keith Haring, Fantasie figuren
Startprijs 120 EUR
Onduid. gesig., Amsterdamse gracht 1155
Onduid. gesig., Amsterdamse gracht
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Ongesig., Landschap met Afrikaanse olifanten 1156
Ongesig., Landschap met Afrikaanse olifanten

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Dirkjan Ribbeling, Abstracte voorstelling 1157
Dirkjan Ribbeling, Abstracte voorstelling

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Gerard Krol, Aamsveen met paardenkar 1158
Gerard Krol, Aamsveen met paardenkar

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
C. Koppenol, Boerderij met figuren en kippen 1159
C. Koppenol, Boerderij met figuren en kippen

Resultaat:

160 EUR

C. Cornelisz, Schaal met peren 1160
C. Cornelisz, Schaal met peren
Startprijs 80 EUR
Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met roemer, tinnen bord en citroen 1161
C. Cornelisz, Stilleven met roemer, tinnen bord en citroen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met eieren en appels 1162
C. Cornelisz, Stilleven met eieren en appels

Resultaat:

80 EUR

Draagt signatuur H. Cassiers, Hollands wintergezicht 1163
Draagt signatuur H. Cassiers, Hollands wintergezicht
Startprijs 220 EUR
Verkocht
Siem Schaeffer, Stadsgezicht kerk 1164
Siem Schaeffer, Stadsgezicht kerk

Resultaat:

280 EUR

Onduidelijk, Duits berglandschap 1165
Onduidelijk, Duits berglandschap
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Onduidelijk, IJsberen vallen scheepsvaarders aan 1166
Onduidelijk, IJsberen vallen scheepsvaarders aan

Resultaat:

190 EUR

B. Gielkens, Abstract 1167
B. Gielkens, Abstract
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Portret Russische vrouw 1168
Ongesigneerd, Portret Russische vrouw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Rietsnijder 1169
Onduid. gesig., Rietsnijder

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
L. Pongioing, Havengezicht met Engelse schepen 1170
L. Pongioing, Havengezicht met Engelse schepen

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Pongioing, Havengezicht met Oosterse schepen 1171
Pongioing, Havengezicht met Oosterse schepen

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
A. Luycx, Paar oude veterschoenen 1172
A. Luycx, Paar oude veterschoenen

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Reinhardt Zado, Landschap met ladenkastje etc.. 1173
Reinhardt Zado, Landschap met ladenkastje etc..

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Reinhardt Zado, Vrouw bij boom 1174
Reinhardt Zado, Vrouw bij boom

Resultaat:

120 EUR

Heyendahl?, Tiroler bergmeer 1175
Heyendahl?, Tiroler bergmeer
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Theo Goedvriendt, Duinlandschap 1176
Theo Goedvriendt, Duinlandschap

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Vissersboten aan kust 1177
Ongesigneerd, Vissersboten aan kust

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Theo ? , Vaas met bloemen 1178
Theo ? , Vaas met bloemen

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Pieter van Baarsel, Bloeiende kastanje takken 1179
Pieter van Baarsel, Bloeiende kastanje takken

Resultaat:

120 EUR

H. Antheunis, Vaas met bloemen 1180
H. Antheunis, Vaas met bloemen
Startprijs 200 EUR
Ongesigneerd, Naakte man tegen rotspartij 1181
Ongesigneerd, Naakte man tegen rotspartij
Startprijs 100 EUR
A. Elhorst, Vaas met bloemen 1182
A. Elhorst, Vaas met bloemen
Startprijs 200 EUR
Verkocht
J. van Duyn, Manga Hiti 1183
J. van Duyn, Manga Hiti

Resultaat:

80 EUR

Marten Randa, Dreams 1184
Marten Randa, Dreams
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Mia. D. J., Kleurrijke achtertuin 1185
Mia. D. J., Kleurrijke achtertuin

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Elsina Wijnstok, Waterpartij 1186
Elsina Wijnstok, Waterpartij

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ongesig., Landschap met Engels kerkje 1187
Ongesig., Landschap met Engels kerkje

Resultaat:

150 EUR

E. Wolff, Pluimvee bij voerbak 1188
E. Wolff, Pluimvee bij voerbak
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Religieus 1189
Ongesigneerd, Religieus

Resultaat:

80 EUR

Ongesigneerd, Portret jonge Rembrandt 1190
Ongesigneerd, Portret jonge Rembrandt
Startprijs 150 EUR
Onduid. gesign., Chinese gemberpot met bloem 1191
Onduid. gesign., Chinese gemberpot met bloem
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Onduid. gesig., Interieur met moeder en kind 1192
Onduid. gesig., Interieur met moeder en kind

Resultaat:

125 EUR