Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

D. de Mey, Landschap watermolen
Startprijs 50 EUR

D. de Mey, 1935. Landschap watermolen. Naar Meindert Hobbema. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 19 cm. In goede staat.

Breedveld, Hollands ijsgezicht
Resultaat: 90 EUR

Breedveld. 20e Eeuw. Hollands ijsgezicht met schaatsers. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

Monogram E.H., Dorpsgezicht met haven
Resultaat: 100 EUR

Monogram E.H. Verso E. Henseler. Circa 1880. Dorpsgezicht met haven. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 25 cm. In goede staat.

Evert Jan Ligtelijn, Oosterse straat met figuren
Startprijs 300 EUR

Evert Jan Ligtelijn. 1893 - 1975. Oosterse straat met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: In goede staat.

M.W. Liernur?, Boeren interieur
Resultaat: 375 EUR

M.W. Liernur? 1833 - 1901. 19e Eeuws boeren interieur met koffiemalende boerin en slapend kind. Olieverf op linnen. Afmeting: 47 x 65 cm. In goede staat.

E. Cano. Hut met figuur in de bergen
Startprijs 60 EUR

E. Cano. 20e Eeuw. Italiaanse School. Hut met figuur in de bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 28 cm. In goede staat.

Z. Jani, Figuren bij hut in de bergen
Startprijs 60 EUR

Z. Jani. 20e Eeuw. Italiaanse School. Figuren bij hut in de bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 38 cm. In goede staat.

A.G. Hulshoff Pol, Boerderij bij kerk
Resultaat: 230 EUR

A.G. Hulshoff Pol. 1883 - 1957. Boerderij bij kerk met kippen. het klooster frensweger. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Man met draaiorgel
Resultaat: 225 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Man met draaiorgel, kinderen en speelgoed. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 45 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Herenportret
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Herenportret op stoel. Olieverf op paneel. Afmeting: 62 x 44 cm. In goede staat.

A. van Gilst, Platbodems richting meer
Startprijs 100 EUR

Arnout van Gilst. 1898 - 1981. Platbodems richting meer. Oileverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

W.G. Hofker, Pad naar kerk
Resultaat: 50 EUR

W.G. Hofker 1949. 1902 - 1981. Epreuve d' artiste. Pad naar kerk. Ets op papier. Afmeting: 50 x 29 cm. In goede staat.

A. Asperslagh, Portret Volendamse visser
Resultaat: 130 EUR

Alex Asperslagh. 1901 - 1984. Portret Volendamse visser. Gouache op papier. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.

Bethe Becker, Boerderij Hankate
Startprijs 100 EUR

Berthe Becker. 1928. Belgische School. Oude Regge boerderij Hankate. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 55 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Vrouw in interieur
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk. 19e Eeuw. Vrouw in interieur met ton en kannen. Olieverf op paneel. Afmeting: 37 x 28 cm. In goede staat.

H. Bogman, Boer met paardenspan
Startprijs 250 EUR

H. Bogman. 1861 - 1921. Boer met paardenspan hooiwagen. Olieverf op linnen. Afmeting: 41 x 61 cm. In goede staat.

Lot diverse werken, 8x
Resultaat: 60 EUR

Lot (8x) diverse werken. Onder andere: G. Hagting, Stadhuis Enschede. Sepia, landschap, 19e eeuw. Boeren man, houtskool, Krol?. Expressief, berglandschap, gouache. Vrouw, G.C. Krol, potlood. Buste man...

M. Bilders van Bosse, Boerderij met figuren
Resultaat: 150 EUR

Maria Bilders van Bosse. 1837 - 1900. Boerderij met figuren. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 28 x 15 cm. In goede staat.

Monogram Th. B, Berkenbos
Resultaat: 160 EUR

Monogram Th. B. Circa 1880. Berkenbos. Haagse School. Olieverf op paneel. Afmeting: 36 x 56 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Oostenrijks berggezicht
Startprijs 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1970. Duitse School. Oostenrijks berggezicht met vervallen hut aan meer. Olieverf op linnen. Afmeting: 101 x 81 cm. In goede staat.

J. Verbrugge, Stadspoort
Startprijs 25 EUR

J. Verbrugge. Circa 1900. Stadspoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

E. Lermer, Kosmische Prägung
Resultaat: 200 EUR

Erich Lermer. Duitse School. Kosmische Prägung. 1924 Straubing. Olieverf op paneel. Afmeting: 100 x 68 cm. In goede staat.

M. Nefkens, Herderin met schapen
Resultaat: 110 EUR

Martinus Nefkens. 1866 - 1941. Herderin met schapen. Aquarel op papier. Afmeting: 32 x 23 cm. In redelijk/goede staat.

Swoboda, Surrealistische voorstelling
Resultaat: 330 EUR

Swoboda 1980. Poolse School. Surrealistische figuren voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Twee Javaanse vrouwen
Resultaat: 285 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Twee Javaanse vrouwen. Olieverf op paneel. Afmeting: 14 x 11 cm. In goede staat.

J. Bijtel, Hollands riviergezicht
Startprijs 250 EUR

Jacobus Bijtel. 1893 - 1983. Hollands riviergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

W. Neuhof, Belgisch landschap met dorp
Startprijs 250 EUR

Waltere Joseph Neuhof. 1904 - 1982. Belgisch landschap met dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 92 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, 2 schetsen
Startprijs 100 EUR

Twee maal Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Bestaande uit: Veemarkt in stad + Koeien bij boerderij. Houtskool op papier. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Plechelmuskerk/Figuren op markt
Resultaat: 100 EUR

Twee maal Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Bestaande uit: Plechelmuskerk Oldenzaal + Figuren op markt. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Twents landschap met koe en kippen
Startprijs 150 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Twents landschap met koe en kippen tussen de bomen. Aquarel op papier. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Roze spetterkip
Startprijs 300 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Roze spetterkip. Acryl op papier. Afmeting: 68 x 60 cm. In goede staat.

J. van Slogteren, Hollands riviergezicht
Startprijs 25 EUR

J. van Slogteren. Circa 1930. Hollands riviergezicht met boerderij en bloesemboom. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Eckhardt, Schelpenvisser met paardenkar
Resultaat: 100 EUR

Eckhardt. 1930. Schelpenvisser met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 30,5 x 25 cm. In goede staat.

L. Hartman, Bosgezicht
Startprijs 80 EUR

L. Hartman. Circa 1950. Bosgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

K. Blasius, 17e Eeuws heren portret
Resultaat: 100 EUR

Kurt Blasius. 1918 Krefeld. 17e Eeuws heren portret met tinnen kruik en wijnglas. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Visverkoper in de vroege morgen
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Markt visverkoper in de vroege morgen. Olieverf op paneel. Afmeting: 15 x 12 cm. In goede staat.

R. Francke, Mand met bloemen
Startprijs 100 EUR

R. Francke. Circa 1930. Mand met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 56 x 47 cm. In goede staat.

Gisela Sedatis-Grosser, Omarming man en vrouw
Resultaat: 120 EUR

Gisela Sedatis Grosser. 1935 - 2007. Duitse School. Omarming man en vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

Udo Genschmer, Kubistisch figuur
Startprijs 80 EUR

Udo Genschmer. Duitse School. Kubistisch figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 39 x 60 cm. In goede staat.

Otto Wild, Landschap met coming sheep
Startprijs 80 EUR

Otto Wild. 1898 - 1971. Duitse School. Landschap met coming sheep en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 60 cm. In goede staat.

Monogram E.W., Surrealistisch
Startprijs 100 EUR

Monogram E.W. Duitse School. Surrealistische voorstelling met sprookjes figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

M. Lamprecht, Schaapsherder met kudde
Startprijs 130 EUR

M. Lamprecht. 20e Eeuw. Schaapsherder met kudde. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.

Jean Leon, Dame met rode hoed
Startprijs 200 EUR

Jean Leon. 21e Eeuw. Dame met rode hoed. Olieverf op paneel. Afmeting; 18 x 13 cm. In goede staat.

J.H. van Ieperen, Riviergezicht
Startprijs 200 EUR

J.H. van Ieperen. 1909 - 1995. Riviergezicht. Gouache op papier. Afmeting: 26 x 19 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Verso The Art Master
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd. Verso The Art Master. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 x 48 cm. In goede staat.

Lorenz Kraus, Vaas met bloemen
Startprijs 50 EUR

Lorenz Kraus. 1922 - .......... . Duitse School. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 26,5 x 40 cm. In goede staat.

Huub Hierck, Stilleven met flessen
Startprijs 250 EUR

Huub Hierck. 1917 - 1978. Stilleven met flessen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met divers fruit
Startprijs 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met divers fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Hollandse visser met pijp
Startprijs 75 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1940. Hollandse visser met tabakspijp. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

W. v.d. Velde, Windmolen aan het water
Resultaat: 50 EUR

W. v.d. Velde. Circa 1950. Windmolen aan het water. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met perziken
Startprijs 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met perziken. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

C.A. Spruijt, Hollands stadsgezicht
Startprijs 70 EUR

C.A. Spruijt. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 43 x 57 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Madonna
Resultaat: 65 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Madonna. Beschadigd. Olieverf op linnen. Afmeting: 23 x 32 cm. In matige toestand.

C. Briels, Antipode figuren
Startprijs 275 EUR

Clemens Briels '89. 1946 - ......... . Antipode figuren. Lithografie op papier. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Jan Cremer, Abstract floraal
Resultaat: 250 EUR

Jan Cremer, 2001. Nr. 38/250. 1940 - ......... . Abstract florale compositie. Litho op papier. Afmeting: 66 x 100 cm. In goede staat.

Monogram J.P.K. de J., Landschap met koeien
Resultaat: 45 EUR

Monogram J.P.K. de J. 1856. Hollandse school. Landschap met koeien. Aquarel op papier. Afmeting: 17 x 24 cm. In goede staat.

Pang Yongjie, Vaas met bloemen
Resultaat: 275 EUR

Pang Yongjie. 1968 - ....... . Chinese School. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

T. Pley-Jansen, Handwerkende vrouw
Resultaat: 50 EUR

T. Pley-Jansen. Handwerkende vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.

Roley, Interieur met kinderen
Resultaat: 60 EUR

Roley. 21e Eeuw. Interieur met kinderen. Naar oud voorbeeld. Olieverf op linnen. Afmeting: 92 x 61 cm. In goede staat.

Tilly Moes, Vaas met bloemen
Resultaat: 160 EUR

Tilly Moes. 1899 - 1979. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Tilly Moes, Vaas met bloemen
Resultaat: 170 EUR

Tilly Moes. 1899 - 1979. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

N. Winston, Hoenderhof met kippen
Startprijs 60 EUR

N. Winston. 21e Eeuw. Hoenderhof met kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

Ant Morel, Havengezicht
Startprijs 250 EUR

Ant Morel. Circa 1900. Havengezicht. Restauratieplekken. Olieverf op paneel. Afmeting: 90 x 107 cm. In goede staat.

Mongram H, Figuren op strand
Resultaat: 80 EUR

Monogram H. 20e Eeuw. Figuren op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

Borgen Lindhardt, Strandgezicht met dames
Startprijs 200 EUR

Borgen Lindhardt, 1974 Utrecht. Strandgezicht met dames, 30er jaren. Olieverf op linnen. Afmeting: 37 x 29 cm. In goede staat.

A. Meyer, Processie in Bali
Startprijs 200 EUR

A. Meyer, 1966. Processie in Bali. Aquarel op papier. Afmeting: 49 x 31 cm. In goede staat.

Corneille, Interieur Amori
Resultaat: 200 EUR

Guillaume Corneille. Nr. 23/125 1987. 1922 - 2010. Interieur Amori. Lithografie op papier. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

A.M. Jorissen, Stilleven met zonnebloemen
Startprijs 80 EUR

A.M. Jorissen. 1884 - 1962. Stilleven met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 73 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Fantasie figuren
Resultaat: 50 EUR

Jan te Wierik. 1954 - 2002. Fantasie figuren. Reproductie op papier. Afmeting: 44 x 34 cm. In goede staat.

D. Wessels, Dier met mannetje
Startprijs 200 EUR

D. Wessels. Nr. 10/30 2003. Dier met mannetje. Lithografie op papier. Afmeting: 85 x 70 cm. In goede staat.

F. Bruil, Vaas met bloemen
Startprijs 40 EUR

F. Bruil. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 17 x 21 cm. In goede staat.

Franke, Fruit stilleven
Resultaat: 80 EUR

Franke. Circa 1900. Fruitstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 21,5 x 25,5 cm. In redelijk/goede staat.

Latour, Vaas met bloemen
Startprijs 60 EUR

Latour. 20e Eeuw. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 20 cm. In goede staat.

Grote oude stadskaart Amsterdam
Resultaat: 80 EUR

Grote oude stadskaart van stad Amsterdam. Naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Lithografie op papier. Afmeting: 150 x 27 cm. In goede staat.

Reinder Homan, Landschap met herfstbladeren
Resultaat: 50 EUR

Reinder Homan 1996. 1950 - ........ . Nr. 26/75. Landschap met herfstbladeren. Ets op papier. Afmeting: 11 x 11 cm. In goede staat.

A.S. Fontein etc, 3x Miniatuur
Resultaat: 30 EUR

A.S. Fontein etc. Drie oude miniatuur schilderijen. Bloemstillevens + landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 7 - 8,5 cm. In goede staat.

J.H. Wijsmuller, Boerenhuis bij sloot in avond
Resultaat: 225 EUR

Jan Hillebrand Wijsmuller. 1855 - 1925. Boerenhuis bij sloot in de avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Hollandse ijspret
Resultaat: 180 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Hollandse ijspret met molens en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 11,5 x 14 cm. In goede staat.

Edith Reichert, Mediterraans
Startprijs 50 EUR

Edith Reichert. 1924 - 2013. Duitse School. Mediterraans huis in de bergen. Olieverf op paneel. Afmeting: 63 x 51 cm. In goede staat.

Edith Reichert, Handwerkend meisje
Startprijs 80 EUR

Edith Reichert. 1924 - 2013. Duitse School. Handwerkend meisje. Olieverf op linnen. Afmeting: 51 x 66 cm. In goede staat.

Edith Reichert, Bomen bij muur
Startprijs 60 EUR

Edith Reichert. 1924 - 2013. Duitse School. Bomen bij muur. Olieverf op paneel. Afmeting: 61 x 81 cm. In goede staat.

Edith Reichert, Stilleven met bloem
Startprijs 80 EUR

Edith Reichert. 1924 - 2013. Duitse School. Stilleven met bloem. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

Edith Reichert, Stilleven met rozen
Startprijs 80 EUR

Edith Reichert. 1924 - 2013. Duitse School. Stilleven met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 67 cm. In goede staat.

Peter Keil, Drie gezichten
Startprijs 150 EUR

Peter Keil. 1942, Berlijn. Duitse School. Drie gezichten. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 73 cm. In goede staat.

Georg Wickert, Jongen op Nederlands strand
Startprijs 80 EUR

Georg Wickert. 1886 - 1940. Duitse School. Jongen op Nederlands strand. Pastel op papier. Afmeting: 68 x 47 cm. In goede staat.

Ternie, Mediterraanse kust
Startprijs 100 EUR

Ternie. Circa 1940. Mediterraanse kust. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 70 cm. In goede staat.

B.Baaijens, Twents bospad
Resultaat: 60 EUR

Bertus Baaijens, Enschede. Twents bospad. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Dumee, Impressionistisch landschap
Resultaat: 50 EUR

Dumee. Circa 1920. Impressionistisch landschap met huis, sloot en boot. Olieverf op linnen. Afmeting: 66 x 40 cm. In goede staat.

V. Avirvarei, Rotterdams havengezicht
Resultaat: 225 EUR

Veronica Avirvarei. 1961 - ........ . Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

V. Avirvarei, Rotterdams havengezicht
Resultaat: 220 EUR

Veronica Avirvarei. 1961 - ...... . Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

3x Vieux, divers
Startprijs 40 EUR

Drie maal Vieux. Figuren op strand etc. Met zandtechniek. Op paneel. Afmeting: 13 x 22 cm. In goede staat.

3x Duits grafiek, divers
Startprijs 80 EUR

Drie maal Duits grafiek. Linde Waber. 1940. Houtsnede op bruin papier, landschap. + Wofgang Hutler. 1928 - 2014. Fantasie compositie. Litho op papier + Wolfgang Rabl. 1943 - .......... . Surrealistisc...

S. Dittrich, Fluitspelende figuur
Startprijs 40 EUR

Simon Dittrich. Nr. 40/50. 1940 - ............ . Duitse School. Fluitspelende figuur met surrealistische hoed. Ets op papier. Afmeting: 17 x 17 cm. In goede staat.

J. Halma, Poldergezicht
Resultaat: 60 EUR

J. Halma. Poldergezicht met boerderijen en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 58 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Surrealistische erotische voorstelling
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Nr. 114/200. Surrealistische erotische voorstelling. Litho op papier. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.

M. Zschuckelt, Landschap met meer en zeilboten
Resultaat: 50 EUR

M. Zschuckelt. Duitse School. Landschap met meer en zeilboten. Olieverf op paneel. Afmeting: 68 x 81 cm. In goede staat.