D. de Mey, 1935. Landschap watermolen. Naar Meindert Hobbema. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 19 cm. In goede staat.
Breedveld. 20e Eeuw. Hollands ijsgezicht met schaatsers. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Monogram E.H. Verso E. Henseler. Circa 1880. Dorpsgezicht met haven. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 25 cm. In goede staat.
Evert Jan Ligtelijn. 1893 - 1975. Oosterse straat met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: In goede staat.
M.W. Liernur? 1833 - 1901. 19e Eeuws boeren interieur met koffiemalende boerin en slapend kind. Olieverf op linnen. Afmeting: 47 x 65 cm. In goede staat.
E. Cano. 20e Eeuw. Italiaanse School. Hut met figuur in de bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 28 cm. In goede staat.
Z. Jani. 20e Eeuw. Italiaanse School. Figuren bij hut in de bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 38 cm. In goede staat.
A.G. Hulshoff Pol. 1883 - 1957. Boerderij bij kerk met kippen. het klooster frensweger. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Man met draaiorgel, kinderen en speelgoed. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 45 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Herenportret op stoel. Olieverf op paneel. Afmeting: 62 x 44 cm. In goede staat.
Arnout van Gilst. 1898 - 1981. Platbodems richting meer. Oileverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
W.G. Hofker 1949. 1902 - 1981. Epreuve d' artiste. Pad naar kerk. Ets op papier. Afmeting: 50 x 29 cm. In goede staat.
Alex Asperslagh. 1901 - 1984. Portret Volendamse visser. Gouache op papier. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.
Berthe Becker. 1928. Belgische School. Oude Regge boerderij Hankate. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 55 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 19e Eeuw. Vrouw in interieur met ton en kannen. Olieverf op paneel. Afmeting: 37 x 28 cm. In goede staat.
H. Bogman. 1861 - 1921. Boer met paardenspan hooiwagen. Olieverf op linnen. Afmeting: 41 x 61 cm. In goede staat.
Lot (8x) diverse werken. Onder andere: G. Hagting, Stadhuis Enschede. Sepia, landschap, 19e eeuw. Boeren man, houtskool, Krol?. Expressief, berglandschap, gouache. Vrouw, G.C. Krol, potlood. Buste man...
Maria Bilders van Bosse. 1837 - 1900. Boerderij met figuren. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 28 x 15 cm. In goede staat.
Monogram Th. B. Circa 1880. Berkenbos. Haagse School. Olieverf op paneel. Afmeting: 36 x 56 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1970. Duitse School. Oostenrijks berggezicht met vervallen hut aan meer. Olieverf op linnen. Afmeting: 101 x 81 cm. In goede staat.
J. Verbrugge. Circa 1900. Stadspoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Erich Lermer. Duitse School. Kosmische Prägung. 1924 Straubing. Olieverf op paneel. Afmeting: 100 x 68 cm. In goede staat.
Martinus Nefkens. 1866 - 1941. Herderin met schapen. Aquarel op papier. Afmeting: 32 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Swoboda 1980. Poolse School. Surrealistische figuren voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Twee Javaanse vrouwen. Olieverf op paneel. Afmeting: 14 x 11 cm. In goede staat.
Jacobus Bijtel. 1893 - 1983. Hollands riviergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Waltere Joseph Neuhof. 1904 - 1982. Belgisch landschap met dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 92 cm. In goede staat.
Twee maal Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Bestaande uit: Veemarkt in stad + Koeien bij boerderij. Houtskool op papier. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Twee maal Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Bestaande uit: Plechelmuskerk Oldenzaal + Figuren op markt. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Twents landschap met koe en kippen tussen de bomen. Aquarel op papier. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Roze spetterkip. Acryl op papier. Afmeting: 68 x 60 cm. In goede staat.
J. van Slogteren. Circa 1930. Hollands riviergezicht met boerderij en bloesemboom. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Eckhardt. 1930. Schelpenvisser met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 30,5 x 25 cm. In goede staat.
L. Hartman. Circa 1950. Bosgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Kurt Blasius. 1918 Krefeld. 17e Eeuws heren portret met tinnen kruik en wijnglas. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Markt visverkoper in de vroege morgen. Olieverf op paneel. Afmeting: 15 x 12 cm. In goede staat.
R. Francke. Circa 1930. Mand met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 56 x 47 cm. In goede staat.
Gisela Sedatis Grosser. 1935 - 2007. Duitse School. Omarming man en vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Udo Genschmer. Duitse School. Kubistisch figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 39 x 60 cm. In goede staat.
Otto Wild. 1898 - 1971. Duitse School. Landschap met coming sheep en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 60 cm. In goede staat.
Monogram E.W. Duitse School. Surrealistische voorstelling met sprookjes figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
M. Lamprecht. 20e Eeuw. Schaapsherder met kudde. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
Jean Leon. 21e Eeuw. Dame met rode hoed. Olieverf op paneel. Afmeting; 18 x 13 cm. In goede staat.
J.H. van Ieperen. 1909 - 1995. Riviergezicht. Gouache op papier. Afmeting: 26 x 19 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Verso The Art Master. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 x 48 cm. In goede staat.
Lorenz Kraus. 1922 - .......... . Duitse School. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 26,5 x 40 cm. In goede staat.
Huub Hierck. 1917 - 1978. Stilleven met flessen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met divers fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1940. Hollandse visser met tabakspijp. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
W. v.d. Velde. Circa 1950. Windmolen aan het water. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met perziken. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
C.A. Spruijt. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 43 x 57 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1920. Madonna. Beschadigd. Olieverf op linnen. Afmeting: 23 x 32 cm. In matige toestand.
Clemens Briels '89. 1946 - ......... . Antipode figuren. Lithografie op papier. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Jan Cremer, 2001. Nr. 38/250. 1940 - ......... . Abstract florale compositie. Litho op papier. Afmeting: 66 x 100 cm. In goede staat.
Monogram J.P.K. de J. 1856. Hollandse school. Landschap met koeien. Aquarel op papier. Afmeting: 17 x 24 cm. In goede staat.
Pang Yongjie. 1968 - ....... . Chinese School. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
T. Pley-Jansen. Handwerkende vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.
Roley. 21e Eeuw. Interieur met kinderen. Naar oud voorbeeld. Olieverf op linnen. Afmeting: 92 x 61 cm. In goede staat.
Tilly Moes. 1899 - 1979. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Tilly Moes. 1899 - 1979. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
N. Winston. 21e Eeuw. Hoenderhof met kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Ant Morel. Circa 1900. Havengezicht. Restauratieplekken. Olieverf op paneel. Afmeting: 90 x 107 cm. In goede staat.
Monogram H. 20e Eeuw. Figuren op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Borgen Lindhardt, 1974 Utrecht. Strandgezicht met dames, 30er jaren. Olieverf op linnen. Afmeting: 37 x 29 cm. In goede staat.
A. Meyer, 1966. Processie in Bali. Aquarel op papier. Afmeting: 49 x 31 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille. Nr. 23/125 1987. 1922 - 2010. Interieur Amori. Lithografie op papier. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
A.M. Jorissen. 1884 - 1962. Stilleven met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 73 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1954 - 2002. Fantasie figuren. Reproductie op papier. Afmeting: 44 x 34 cm. In goede staat.
D. Wessels. Nr. 10/30 2003. Dier met mannetje. Lithografie op papier. Afmeting: 85 x 70 cm. In goede staat.
F. Bruil. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 17 x 21 cm. In goede staat.
Franke. Circa 1900. Fruitstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 21,5 x 25,5 cm. In redelijk/goede staat.
Latour. 20e Eeuw. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 20 cm. In goede staat.
Grote oude stadskaart van stad Amsterdam. Naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Lithografie op papier. Afmeting: 150 x 27 cm. In goede staat.
Reinder Homan 1996. 1950 - ........ . Nr. 26/75. Landschap met herfstbladeren. Ets op papier. Afmeting: 11 x 11 cm. In goede staat.
A.S. Fontein etc. Drie oude miniatuur schilderijen. Bloemstillevens + landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 7 - 8,5 cm. In goede staat.
Jan Hillebrand Wijsmuller. 1855 - 1925. Boerenhuis bij sloot in de avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Hollandse ijspret met molens en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 11,5 x 14 cm. In goede staat.
Edith Reichert. 1924 - 2013. Duitse School. Mediterraans huis in de bergen. Olieverf op paneel. Afmeting: 63 x 51 cm. In goede staat.
Edith Reichert. 1924 - 2013. Duitse School. Handwerkend meisje. Olieverf op linnen. Afmeting: 51 x 66 cm. In goede staat.
Edith Reichert. 1924 - 2013. Duitse School. Bomen bij muur. Olieverf op paneel. Afmeting: 61 x 81 cm. In goede staat.
Edith Reichert. 1924 - 2013. Duitse School. Stilleven met bloem. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Edith Reichert. 1924 - 2013. Duitse School. Stilleven met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 67 cm. In goede staat.
Peter Keil. 1942, Berlijn. Duitse School. Drie gezichten. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 73 cm. In goede staat.
Georg Wickert. 1886 - 1940. Duitse School. Jongen op Nederlands strand. Pastel op papier. Afmeting: 68 x 47 cm. In goede staat.
Ternie. Circa 1940. Mediterraanse kust. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 70 cm. In goede staat.
Bertus Baaijens, Enschede. Twents bospad. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Dumee. Circa 1920. Impressionistisch landschap met huis, sloot en boot. Olieverf op linnen. Afmeting: 66 x 40 cm. In goede staat.
Veronica Avirvarei. 1961 - ........ . Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Veronica Avirvarei. 1961 - ...... . Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Drie maal Vieux. Figuren op strand etc. Met zandtechniek. Op paneel. Afmeting: 13 x 22 cm. In goede staat.
Drie maal Duits grafiek. Linde Waber. 1940. Houtsnede op bruin papier, landschap. + Wofgang Hutler. 1928 - 2014. Fantasie compositie. Litho op papier + Wolfgang Rabl. 1943 - .......... . Surrealistisc...
Simon Dittrich. Nr. 40/50. 1940 - ............ . Duitse School. Fluitspelende figuur met surrealistische hoed. Ets op papier. Afmeting: 17 x 17 cm. In goede staat.
J. Halma. Poldergezicht met boerderijen en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 58 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Nr. 114/200. Surrealistische erotische voorstelling. Litho op papier. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.
M. Zschuckelt. Duitse School. Landschap met meer en zeilboten. Olieverf op paneel. Afmeting: 68 x 81 cm. In goede staat.