Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

F. Smits, Twee officieren
Resultaat: 50 EUR

F. Smits. Twee officieren. Aquarel op papier. Kapitein kwartiermeester grenadiers en luitenant kolonel v.d. generaal kwartiermeester. Circa 1830. Afmeting: 20 x 29 cm. In goede staat.

Burnett, Parijs' stadsgezicht
Resultaat: 50 EUR

Burnett. Parijs' stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 25,5 x 20 cm. In goede staat.

Shayer, Hoederhof drie kippen
Resultaat: 50 EUR

Shayer. 21e Eeuw. Hoenderhof drie kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

J. van Lijnschooten, Boer met paardenkar op Veluwe
Resultaat: 50 EUR

J. van Lijnschooten. Circa 1920. Boer met paardenkar op Veluwe. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

J.P.C. van Os, Besneeuwd landschap
Resultaat: 50 EUR

J.P.C. van Os. 1869 - 1944. Besneeuwd landschap met boeren schuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Jos Rovers, Stilleven met appels
Resultaat: 50 EUR

Jos Rovers. 1893 - 1976. Stilleven met appels. Olieverf op paneel. Afmeting: 24,5 x 24,5 cm. In goede staat.

A.G. Hulshoff Pol, Loosdrechtse plassen
Resultaat: 50 EUR

A.G. Hulshoff Pol. 1883 - 1957. Loosdrechtse plassen. Houtskool op papier. Afmeting: 65 x 47 cm. In goede staat.

A. de Pablos, Flamingo danseres in landschap
Resultaat: 50 EUR

A. de Pablos '99. Spaanse School. Flamingo danseres in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 38 cm. In goede staat.

E.J. Metal?, Oude spinster
Resultaat: 50 EUR

E.J. Metal? Circa 1900. Oude spinster. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 33 cm. In goede staat.

Gravure, Gezicht op het Westerdok
Resultaat: 50 EUR

18e - 19e Eeuwse ingekleurde gravure van Amsterdam. Gezicht op het Westerdok. Gravure op papier. Afmeting: 44 x 29 cm. In goede staat.

C. Briels, Surrealistische figuur
Resultaat: 50 EUR

Clemens Briels '62. 1946 - ......... . Nr. 81/200. Surrealistische figuur. Lithografie op papier. Afmeting: 32 x 29 cm. In goede staat.

P.W.J. v/d Broek, Leeuwenpaar
Resultaat: 50 EUR

P.WJ. v/d Broek. Leeuwenpaar in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

S. Altman, 17e Eeuwse taveerne
Resultaat: 45 EUR

S. Altman. 20e Eeuw. 17e Eeuwse taveerne met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Henk Reerink, Watermolen Haaksbergen
Resultaat: 45 EUR

Henk Reerink. Hengelo. Watermolen Haaksbergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Monogram J.P.K. de J., Landschap met koeien
Resultaat: 45 EUR

Monogram J.P.K. de J. 1856. Hollandse school. Landschap met koeien. Aquarel op papier. Afmeting: 17 x 24 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese werken
Resultaat: 45 EUR

Twee oude Chinese werken op zijde. Gesigneerd. Florale decors op zijde. 20e Eeuw. Afmeting: 24,5 x 30 cm. In goede staat.

A. Funke, Grachtgezicht Katwijk
Resultaat: 45 EUR

A. Funke. 1869 - 1955. Grachtgezicht Katwijk. Aquarel op papier. Afmeting: 15 x 12 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Parijs' stadsgezicht
Resultaat: 45 EUR

Ongesigneerd. Franse School. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

J. Doeleman, Boerin op landweg
Resultaat: 45 EUR

J. Doeleman. 1848 - 1913. Boerin op landweg. Aquarel op papier. Afmeting: 23 x 21 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Portret Russische man
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk. Russische School. 1940. Portret Russische man in winterkleding. Houtskool op papier. Afmeting: 46 x 61 cm. Klein scheurtje in papier. In redelijk/goede staat.

Onduid. gesig., Bosgezicht met houtvester
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1950. Bosgezicht met houtvester. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

Van Dijk, Vrouw bij stadspoort
Resultaat: 40 EUR

Van Dijk. Circa 1930. Vrouw bij stadspoort. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

H. van Tankeren, Hollands wintergezicht
Resultaat: 40 EUR

H. van Tankeren. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met schaatsers. Olieverf op paneel. Afmeting: 17,5 x 23,5 cm. In goede staat.

H. de Laat, Poort Den Bosch
Resultaat: 40 EUR

Hendrik de Laat. 1900 - 1980. Poort Den Bosch. Ets op papier. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Gerhard Weller, Landschap met waterval
Resultaat: 40 EUR

Gerhard Weller. 1929. Duitse School. Landschap met waterval. Aquarel op papier. Afmeting: 20 x 20 cm. In goede staat.

C. v.d. Woerd, Drentse boerderij met waterput
Resultaat: 40 EUR

C. v.d. Woerd. 1901 - .......... . 168/200. Drentse boerderij met waterput. Afmeting: 47 x 25 cm. Ets op papier. In goede staat.

Monogram Q, Stoomboot op bergmeer
Resultaat: 40 EUR

Monogram Q. Naïeve School. 20e Eeuw. Stoomboot op bergmeer. Olieverf op paneel. Afmeting: 38 x 23 cm. In goede staat.

Louise Hartmann, Visserman met tabakspijp
Resultaat: 40 EUR

Louise Hartmann. Visserman met tabakspijp. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Meinert Volkers, Stilleven met schaduw
Resultaat: 40 EUR

Meinert Volkers. 1927 - 2000. Enschede. Stilleven met schaduw. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stadsgezicht met figuren
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 21 cm. In goede staat.

H. Poeder, Heidegezicht met schapen
Resultaat: 40 EUR

H. Poeder. Heidegezicht met schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

H. Koster? Landschap met figuur
Resultaat: 40 EUR

H. Koster? Circa 1900. Landschap met figuur en eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 55 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Antiek interieur
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Antiek interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 26 x 30 cm. In goede staat.

Oud mozaïek portret, Griekse dame
Resultaat: 35 EUR

Oud mozaïek portret in houten lijst. Griekse dame. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 21 cm. In goede staat.

J. Westendorp, Stilleven met vaas
Resultaat: 35 EUR

J. Westendorp '64. Hollandse school. Stilleven met vaas en rode wijnfles. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Rietsnijder
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk monogram. Hollandse School. Circa 1920. Rietsnijder in poldergebied. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In redelijke staat.

A.S. Fontein etc, 3x Miniatuur
Resultaat: 30 EUR

A.S. Fontein etc. Drie oude miniatuur schilderijen. Bloemstillevens + landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 7 - 8,5 cm. In goede staat.

17e Eeuwse gravure, Victorieus zeegevecht
Resultaat: 25 EUR

17e Eeuwse Hollandse gravure. Anno 1673. Victorieus zeegevecht der Nederlandes tegens de Franse en Engelse vloot den 21 augustus 1673. Admiraal de Ruyter etc. Gravure op papier. Afmeting: 20 x 28,5 cm...

Monogram H.B., Winters landschap met boerderij
Resultaat: 25 EUR

Monogram H.B. Circa 1900. Winters landschap met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: 31 x 23 cm. In goede staat.

P. van Dalsum, Koperen kan met bloemen
Resultaat: 25 EUR

P. van Dalsum. Circa 1930. Koperen kan met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.