Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden broche met camee 937
Gouden broche met camee
Startprijs 140 EUR
Gouden hanger zirconia 938
Gouden hanger zirconia
Startprijs 35 EUR
Gouden hanger met zirconia 939
Gouden hanger met zirconia
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Granaatketting 940
Granaatketting

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Set Flora Danica zilver verguld 941
Set Flora Danica zilver verguld

Resultaat:

100 EUR

Gouden armband met ijssterren 942
Gouden armband met ijssterren
Startprijs 250 EUR
Vergulde oorknoppen met granaat 943
Vergulde oorknoppen met granaat
Startprijs 30 EUR
Zilveren armband en oorclips met barnsteen 944
Zilveren armband en oorclips met barnsteen
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Gouden ring met carneool 945
Gouden ring met carneool

Resultaat:

45 EUR

Gouden ring met parel 946
Gouden ring met parel
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Lot armbanden 947
Lot armbanden

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zilveren gevlochten armband en collier 948
Zilveren gevlochten armband en collier

Resultaat:

30 EUR

Zilveren hanger en oorknoppen 949
Zilveren hanger en oorknoppen
Startprijs 15 EUR
Verkocht
Armband met koraal 950
Armband met koraal

Resultaat:

70 EUR

Collier met bladvormige hanger 951
Collier met bladvormige hanger
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Drie zilveren colliers met hanger 952
Drie zilveren colliers met hanger

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Granaatring 953
Granaatring

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Lot zilveren sieraden 954
Lot zilveren sieraden

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilveren hanger en ring met blauwe steen 955
Zilveren hanger en ring met blauwe steen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zilveren hanger en ring met blauwe steen 956
Zilveren hanger en ring met blauwe steen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Gouden ring met diamant 957
Gouden ring met diamant

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Gouden ring met groene steen 958
Gouden ring met groene steen

Resultaat:

80 EUR

Zilveren ring met diamant 959
Zilveren ring met diamant
Startprijs 25 EUR
Zilveren creolen met diamant 960
Zilveren creolen met diamant
Startprijs 25 EUR