835/000 Zilveren strooilepel met gecontourneerde bak en getorste steel met floraal gegraveerd heft. Mr. A.A. Graves-Kooiman, Schoonhoven. Anno 1905. Afmeting: 16,5 cm. Circa 24 gr. In goede staat.
Twee zilveren geboortelepels, 835/000, geboortelepel met een voorstelling van koeien in de bak bewerkte steel en bekroond met een molen ( één wiek ontbreekt) MT.: onduidelijk jl.: T:1903 en een geboor...
Lederen sigarenetui met geelgouden elementen, 585/000, versierd met graveerwerk. 10x12 cm. Leer wat gebarsten, verder in goede staat
Zilveren strooilepel, 833/000 ovaal gecontourneerde bak aan een gecontourneerde steel met graveerwerk. MT.: G.F.van Geelen, Schoonhoven, jl.:u:1879, 17 cm. ca 22 gram. in goede staat.
Lot zilveren bestek met 4 koffielepel met filetrand en een lepel van "the city livery club, en een kleine en grote vork. 12-18 cm. ca 112 gram. In goede staat
Lot met 9 diverse lepels, met 5 zilveren borrellepels met biedermeier bewerking, 835/000, 3 zilveren theelpels met verschillende bewerking en een plated herinneringslepeltjes kroning Beatrix. Zilver c...
Twee kristallen odeurflacons, één cilindervormig model met slijpwerk voorzien van zilveren kraag en dop met graveerwerk, 835/000, 8,5cm en een rechthoekige flacon met geelmetalen dop en kraag, 8 cm. I...
Drie delen zilver, met een jampothouder met bramendecor, 833/000, ø8x4cm, een cakevork met guirlandes, een cartouche met portret en een puttihoofd, breek in vork, 833/000, 18 cm en een asbak ovaal met...
Grof geslepen glazen bakje en vaasje met zilveren houder met floraal decor. 833/000. MT.: B.Eldick, Zutphen. Breuk in het schaaltje. 9x9x5 en ø5x10 cm.
Zeven zilveren lepels, met 2 suikerlepels met rijksdaalders en gezaagde 1/2 guldens, een theelepel met dubbeltje en kwartje, een theelepel met letter, een specerijenlepel met parelrand, een theelepel ...
Kristallen schaaltje, rond model met bewerkte rand voorzien van een zilveren beugel, 833/000, met parelrand. ø14x12 cm. In goede staat
Twee silveroverlay strooiers, 925/000, met glazen binnenkant. ø 4,5x7cm. Duchin creation. In redelijke staat
Delfts blauw handbeschilderd gesigneerd lepelvaasje met 835/000 zilveren bovenrand. Mr. Gebr. Niekerk - Schoonhoven. Circa 1950. En vijf stuks 835/000 zilveren lepeltjes met provinciewapens en bakken ...
Zilveren kandelaar, 925/000 en beker, 835/000. Lage kandelaar, vierkant model met dubbele filetrand, en een likeurbeker op ronde voet, voorzien van gravure. MT.: Gebr. T & J Huisman, Schoonhoven jl.:b...
830/000 Zilveren rozenvaasje met geschulpte bovenrand + een plated exemplaar. Afmeting: circa 12,5 cm / circa 14,5 cm. In goede staat.
Stel 835/000 zilveren vleesvorkjes. Bloemsteel gemerkt Narcis. Mr. A. Pluut & Zn. - Schoonhoven. Anno 1945 - 1946. Afmeting: 14,5 cm. Circa 26 gr. In goede staat.
Bijzondere hoedenborstel met zilveren rand. Voorzien van gedreven florale afbeeldingen met figuren. Mr. B.W. van Eldik - Zutphen. Circa 1920. Afmeting: circa L 12,5 cm. In goede staat.
Delfts blauw handbeschilderd gemerkt lekbakje met zilveren theezeefje met afbeelding van mensen in taveerne. Afmeting: H 5 cm. In goede staat.
Delfts blauwe handbeschilderde gemerkte strooier op drie pootjes, voorzien van een 835/000 zilveren deksel met een steeltje. Mr. Gebr. Niekerk - Schoonhoven. Circa 1950. Afmeting: H 11 cm. In goede st...
835/000 Zilveren sauslepel met ronde bak en floraal gegraveerde steel. Mr. P. van Geelen en Zn. Schoonhoven. Anno 1885. Afmeting: 15 cm. Circa 31 gr. In goede staat.
835/000 Zilveren roomlepel met fraai gestileerde haaksteel. Mr. J.H. v.d. Meulen-Joure. Anno 1957. En een kaasmes met houten greep. Afmeting: circa 12 cm en 14,5 cm. In goede staat.
835/000 Fraaie ajour gezaagde zilveren theeschep, voorzien van graveerwerk. Mr. Chr. J. Bruning - Joure. Anno 1883. Circa 10 gr. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.
Plated facet geslepen spiegeltje met floraal gedreven handgreep met fraaie afbeelding. Gemerkt Denmark. En een plated Zilpla poederdoos met twee-zijdig gedreven afbeeldingen. Afmeting: 12 cm / ø 8 cm....
Rond zilveren pillendoosje, 925/000, met scharnierend deksel versierd met een uitgewerkte vaas. ø 31 mm. ca14,6 gram. In goede staat
Drie zilveren suikerschepjes, 833/000. met kolenbak. klein model met ronde bak en gekartelde rand, voorzien van deels een houten steel, een schep met gecontourneerde steel met geribde rand en palmetve...
Twee delig visserveercouvert met zilveren heften, 800/000, versierd met floraal decor. lengte 29 cm.
Lot zilver met een roomlepel met getorste steel met biedermeier gravure en 2 vleesvorkjes met puntsteel met floraal decor en zilveren stop met parelrand, Zilver ca 58 gram. 11-14cm. ø8x15cm. In goede ...