Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Antieke bronzen kinderbustes, 1900 5124
2x Antieke bronzen kinderbustes, 1900
Startprijs 175 EUR
2x Antieke vergulde bustes 5114
2x Antieke vergulde bustes
Startprijs 180 EUR
Bronzen buste, Troelstra 5030
Bronzen buste, Troelstra
Startprijs 200 EUR
2-Delig Chinees beeld, Man op paard 5088
2-Delig Chinees beeld, Man op paard
Startprijs 200 EUR
18e Eeuwse vergulde houten Madonna 5117
18e Eeuwse vergulde houten Madonna
Startprijs 200 EUR
Antiek beeld, Venus van Milo 5133
Antiek beeld, Venus van Milo
Startprijs 200 EUR
Antiek bronzen figuur, Roepende jongen 5135
Antiek bronzen figuur, Roepende jongen
Startprijs 200 EUR
Russisch beeldje, 1900 5142
Russisch beeldje, 1900
Startprijs 200 EUR
Bronzen figuur, Pierrot 5022
Bronzen figuur, Pierrot
Startprijs 250 EUR
Buste, Man met snor 5024
Buste, Man met snor
Startprijs 250 EUR
Oude/antieke bronzen boeddha 5025
Oude/antieke bronzen boeddha
Startprijs 250 EUR
Bronzen figuur, Boeren vrouw 5121
Bronzen figuur, Boeren vrouw
Startprijs 250 EUR
2x Coustou beelden, 19e eeuw 5136
2x Coustou beelden, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR
Bronzen condor (groot) 5048
Bronzen condor (groot)
Startprijs 260 EUR
Bronzen hertenkop 5035
Bronzen hertenkop
Startprijs 275 EUR
Marmeren buste 5111
Marmeren buste
Startprijs 280 EUR
Bronzen Quan Yin 5018
Bronzen Quan Yin
Startprijs 300 EUR
Groot beeld, Ole Langerhorst. 5151
Groot beeld, Ole Langerhorst.
Startprijs 300 EUR
Antiek bronzen figuur, Pierrot 5021
Antiek bronzen figuur, Pierrot
Startprijs 325 EUR
Bronzen beeld, Franse Galliërs 5006
Bronzen beeld, Franse Galliërs
Startprijs 350 EUR
Madonna beeld 5016
Madonna beeld
Startprijs 350 EUR
2x Antieke bronzen beelden 5058
2x Antieke bronzen beelden
Startprijs 350 EUR
Antiek bronzen figuur, Boxer 5072
Antiek bronzen figuur, Boxer
Startprijs 350 EUR
Bronzen kameel 5009
Bronzen kameel
Startprijs 375 EUR
Bronzen figuur, Ridder op paard 5041
Bronzen figuur, Ridder op paard
Startprijs 375 EUR
Bronzen asbak 'eend', 1933 5012
Bronzen asbak 'eend', 1933
Startprijs 400 EUR
P.J. Mene, Twee honden 5123
P.J. Mene, Twee honden
Startprijs 400 EUR
Antiek albasten figuur, 1900 5029
Antiek albasten figuur, 1900
Startprijs 425 EUR
Antieke heren buste 5023
Antieke heren buste
Startprijs 450 EUR
Bronzen Jugendstil lamp, 1910 5007
Bronzen Jugendstil lamp, 1910
Startprijs 500 EUR
Antiek bronzen beeld 5019
Antiek bronzen beeld
Startprijs 500 EUR
Antiek bronzen beeld, Man met zeis 5002
Antiek bronzen beeld, Man met zeis
Startprijs 600 EUR
Bronzen sculptuur, Larense vrouwen met kind op stoel 5015
Bronzen sculptuur, Larense vrouwen met kind op stoel
Startprijs 600 EUR
18e Eeuws Barok Heilig figuur 5014
18e Eeuws Barok Heilig figuur
Startprijs 750 EUR
Groot bronzen beeld, Naakte dame met paardenstaart 5008
Groot bronzen beeld, Naakte dame met paardenstaart
Startprijs 850 EUR
Antiek bronzen madonna met ivoren gezicht 5152
Antiek bronzen madonna met ivoren gezicht
Startprijs 1.500 EUR
Chinees bronzen Foo-hond 5005
Chinees bronzen Foo-hond
Startprijs 1.600 EUR
Antiek Frans bronzen beeld, Dame op rotsblok 5017
Antiek Frans bronzen beeld, Dame op rotsblok
Startprijs 2.500 EUR
Verkocht
Bronzen boeddha 5144
Bronzen boeddha

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3x metalen figuren 5076
3x metalen figuren

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Beeld op marmeren voet 5149
Beeld op marmeren voet

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antiek bronzen figuur, Eend 5147
Antiek bronzen figuur, Eend

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Lot diverse metalen figuren (8x) 5146
Lot diverse metalen figuren (8x)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Gesigneerd Marbell figuur 5033
Gesigneerd Marbell figuur

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Egyptisch bronzen figuur 5062
Egyptisch bronzen figuur

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke sculptuur, 1930 5105
Antieke sculptuur, 1930

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Oude Chinese beelden, 20e eeuw 5132
2x Oude Chinese beelden, 20e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Beeld, Paard 5082
Beeld, Paard

Resultaat:

45 EUR