Drie voor-oorlogse knikkende spaarpotten. Bestaande uit: H. Kindsheid (gips) + missies der paters Karmelieten (gips + hout) + Thersia, Weldoening (gips). Afmeting: 31 - 39 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse ijzeren stijgbeugels met koper ingelegd. Met florale decors en rood lakwerk binnenin. Afmeting: 28 x 22 x 12 cm. In goede staat.
Oude Chinese emaille vaas met bodemmerk en Europese voorstellingen. Eén beschadiging. Afmeting: H 16,5 cm. In redelijk/goede staat.
Peter Keil. 1942, Berlijn. Duitse School. Drie gezichten. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 73 cm. In goede staat.
Oepts. 1960. Huisje in de duinen. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 24 cm. In goede staat.
D. Wiggers. 1866 - 1933. Heuvelachtig landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 58 x 44 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Mogelijk Otto Eerelmann. Hondenportret. Mooie kwaliteit. Verso kunsthandel Groningen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.
Lot met diverse zilveren sieraden, o.a. armbanden, broche met knoppen, ring en colliers.ca 38 gram. In goede staat.
Drie delen zilver, met een jampothouder met bramendecor, 833/000, ø8x4cm, een cakevork met guirlandes, een cartouche met portret en een puttihoofd, breek in vork, 833/000, 18 cm en een asbak ovaal met...
Twee zilveren gedenklepel, 833/000, één met een voorstelling in de bak getekend "Rembrandt, . Met dubbel getorste steel voorzien van wapen van Nederland met de leeuw en bekroond met een vioolspelende ...
Lot met zilveren bestekdelen, met 8 theelepels, een suikerschep, 2 boterspatels en 6 vorkjes. Diverse modellen, enkelen voorzien van reparatie. diverse gehaltes, totaal ca 231 gram.
Vijf delen zilver, met 2 kleine trompetvaasjes met golvende rand op ronde voet met parelrand, een kleine zoutstrooier op ronde voet versierd met parelranden, een inktvloeier met gladde zilveren rug en...
Zilveren schaal, 800/000,rechthoekig gecontourneerd met C-voluten, geplaatst op een rechthoekig bewerkte voet. Met 2 grepen met palmetten. 32x21x9cm. ca 280 gram. In goede staat.
Zilveren schaal, 835/000, rond gecontourneerd model met opstaande rand met plooien. ø24x4cm. ca 330 gram. Getekend Roelof Citroen, MT.: Wilhelm Binder,Schwabisch Gmund. In goede staat
Lot diversen, met twee kristallen flacons met gouden kraag, 585/000, dop ontbreekt, een zilveren druivenschaar, twee kleine tafelkandelaren, porseleinen flacon met zilveren dop, zilveren asbak, zilver...
Lot met 4 delen BWG, met een tasbeugel rond gecontourneerd met Djokja motieven, rond dekselschaaltje met Djokja bewerking, een vingerhoed en een ovale borstel, 833/000, met stadsgezicht met molen en ...
Antiek zilveren doosje, ovaal model voorzien va allegorische voorstellingen, met een scharnierend deksel. De bodem zit los. Amsterdam 1798. 6x4x2cm. ca 41,2 gram. In redelijke staat.
Zilveren armband, 835/000, voorzien gestanste schakels met gefacetteerd slijpwerk, bevestigd aan een bakslot in de vorm van de schakels. Voorzien van veiligheid. Breedte 20 mm, lengte 19,5 cm. ca 13 g...
Gouden collier met kruis, 750/000, venetiaans collier met een kruis, 35x17, incl. oog. 50 cm. ca 7 gram. In redelijk goede staat.
Zilveren inktstel, 833/000, met kristallen inktpot, dop ontbreekt, en zandstrooier met zilveren kraag en dop. met kandelaar met dover, geplaatst op een zilveren basement, rechthoekig gecontourneerd me...
Lot met 5 geelgouden ringen, 585/000, met 4 trouwringen en een herenring met monogram. Totaal ca 13 gram. In redelijke staat
Russisch glazen kaviaarvatje voorzien van een zilveren, BWG, houder versierd met emaille geplaatst op drie bewerkte pootjes. In origineel doosje. ø6x3cm. In goede staat
Antieke zilveren tasbeugel, Rococo model, opgebouwd uit C-voluten, voorzien van oog en ketting. 14x13cm. Gestempeld: IDB, Stadskeur Zutphen jl.: 6M: 1786 ca 168 gram.
Twee houten wandelstokken. Eén wandelstok met zilveren knop, 800/000, versierd met nïello, rondom gedeukt en een wandelstok met halfronde alpaca greep versierd met bloemdecor. 89-92 cm.