Gedreven 835/000 zilveren gelegenheidslepel met in de bak fantasie keuren en afbeelding De Hoop onder een lauwertak, steel met engel en vleugels en een staande jongen. Mr. Gebr. Roelfsema-Winsum. Anno...
Twee zilveren colliers, 835/000, met rhodoniet en chrysopraas. 60-70 cm. totaal ca 35,1 gram.
Plated koffieservies, Art deco stijl met een koffiekan, theekan, melkkan en een suikerbak. Mappin & Webb, London, Sheffield. Afmeting: 12 - 12 cm. In redelijke staat.
Geslepen kristallen lepelvaasje met sticker CBZ Holland en 835/000 zilveren rand. Mr. C. Sandifort-Amsterdam/Rothemmeersum/Maastricht. Met zes 835/000 zilveren Biedermeier theelepeltjes. Afmeting: 9 c...
Horloge Diesel met vierkante stalen kast en leren band. In originele doos met certificaat. breedte 42 mm. Werkend
Fijne geelgouden ring, 585/000, met een ruitvormig plaatje aan de bovenzijde, 7x7mm. ø 54 ca 1,1 gram. In goede staat
Odeurflacon gemaakt uit Fries draadglas, cilindervormig model met zilveren hals en dop, 833/000, versierd met graveerwerk, deukje in Voorzien van binnenstop. ø 2,5x10cm. In goede staat
Zes fruitmesjes met parelmoeren heften in cassette. 16 cm. In goede staat
Zilveren strooilepel, Frans, met rechthoekige bak versierd met bloemenrand en fraai gezaagd patroon, bevestigd aan een gecontourneerde steel met cartouche en maskers. 7x21cm. ca 48 gram In goede staat
Zilveren strooilepel, 833/000, met ronde gezaagde bak met kruisjespatroon bevestigd aan een gecontourneerde steel voorzien van floraal graveerwerk. MT. Jacob van Wijk, Amsterdam, jl.:h: 1867. ca 40 gr...
Lot met 3 messen, een broodmes met houten greep, broodmes met zilveren heft met floraal patroon en een broodmes met zilveren greep, BWG in Empire stijl. In goede staat
Ovaal koningscollier, goud op zilver, 925/000. 6,5x4mm. 45 cm. ca 15,9 gram. Als nieuw
Zilveren armband, 925/000, met harten en een kapitolslot met een hartvormig oog en een stok in de vorm van een strik. 21 cm. ca 22,8 gram. In goede staat
Vier Chinese zilveren bedels, met een telraam, een tatami slipper, een drakenpot gevuld met 2 kleine stenen dobbelsteentjes en een toren met een stenen dobbelsteentje. ca 10,5 gram. 2,5-3cm. In goede ...
Hanger van barnsteen, in peervorm, met een geelgouden oog en hangeroog, 585/000. 29x53mm inclusief oog.
H.C. Kranenburg. 1871 - 1948. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 30 cm. In goede staat.
Affiche Sophia Loren voor film 'Het eiland der Verleiding'. Circa 1960. Technicolor Express Film. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 30,5 x 21 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Abstracte voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 74 x 50 cm. In goede staat.
Bep Toscani. '97. 1940 - . Abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 35 x 35 cm. In goede staat.
K.T. Nauhaus 50. Riviergezicht door stad. Aquarel op papier. Afmeting: 48 x 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 1985. Wilde bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 54 x 74 cm. In goede staat.
F. Ypma. Circa 1950. Hollands winters dorp met figuren. Scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.