Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Evert Moll, Stadsrand met villa's en boerderij 1152
Evert Moll, Stadsrand met villa's en boerderij

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Zeer grote Kuifje figuur, 1930 3008
Zeer grote Kuifje figuur, 1930

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Schoolbank met aap-noot-mies bord en diversen 3130
Schoolbank met aap-noot-mies bord en diversen

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Friese stoelklok, 18e-19e eeuw 3726
Friese stoelklok, 18e-19e eeuw

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Zeldzame vitrinekast, 1870 4019
Zeldzame vitrinekast, 1870

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Originele Koloniale teakhouten scheepskist, 1800 4062
Originele Koloniale teakhouten scheepskist, 1800

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
4x Duitse Gründerzeit stoelen, 1880 4266
4x Duitse Gründerzeit stoelen, 1880

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Antieke secretaire 1880 4321
Antieke secretaire 1880

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Shakespeare 5021
Bronzen figuur, Shakespeare

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Antieke Japanse Kakimon schotel, 18e eeuw 6020
Antieke Japanse Kakimon schotel, 18e eeuw

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
3x Chinese borden, 18e eeuw 6026
3x Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
2x Chinees porseleinen olielampen, 19e eeuw 6044
2x Chinees porseleinen olielampen, 19e eeuw

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinese sierschotel, 18e eeuw 6048
Chinese sierschotel, 18e eeuw

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Antieke Chinese Yixing trekpot 6089
Antieke Chinese Yixing trekpot

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
4x Chinese kommen, 19e eeuw 6104
4x Chinese kommen, 19e eeuw

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Oude/antieke Chinese baluster vaas 6367
Oude/antieke Chinese baluster vaas

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
C. v.d. Zwalm, Spoorbrug bij Rotterdam 1153
C. v.d. Zwalm, Spoorbrug bij Rotterdam

Resultaat:

340 EUR

Verkocht
Oepts, Huisje in de duinen 1417
Oepts, Huisje in de duinen

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Friese kantoorklok, 19e eeuw 3534
Friese kantoorklok, 19e eeuw

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Gouden ring met blauw spinel 180
Gouden ring met blauw spinel

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Gouden ring met diamant 285
Gouden ring met diamant

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Witgouden oorknoppen Amethist 845
Witgouden oorknoppen Amethist

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
P.J.A. Wagemans, Gezicht op Delfshaven 1075
P.J.A. Wagemans, Gezicht op Delfshaven

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
M. Nefkens, Landschap met schaapskooi 1098
M. Nefkens, Landschap met schaapskooi

Resultaat:

325 EUR