Twee zilveren gedenklepel, 833/000, één met een voorstelling in de bak getekend "Rembrandt, . Met dubbel getorste steel voorzien van wapen van Nederland met de leeuw en bekroond met een vioolspelende ...
Zes fruitmesjes met parelmoeren heften in cassette. 16 cm. In goede staat
Twee colliers van grillige gevormde zoetwaterparels, gemengd met groene parels en voorzien van een witmetalen magneetsluiting met steentjes. Lengte 56-60 cm. in goede staat
Drie delen zilver, met een jampothouder met bramendecor, 833/000, ø8x4cm, een cakevork met guirlandes, een cartouche met portret en een puttihoofd, breek in vork, 833/000, 18 cm en een asbak ovaal met...
Drie bijzondere authentieke Berber colliers, met o.a. barnsteen, koraal, amethist, turkoois, hout en zilver. Afkomstig uit Marokko. 45-50-70cm. In zeer goede staat
Zilveren creolen met harthangers, 925/000, bezet met diamant. Ovale klapcreolen met een kruisbewerking met daaronder een vaste hanger bezet met diamanten, totaal ca 0,25 ct. totale lengte 28 mm. Nieuw
Lot met 3 robijnen, ovaal gefacetteerd, totaal ca 2,1 ct en 3 gele saffieren ovaal gefacetteerd totaal ca 2,45 ct.
Creolen, goud op zilver met zirconia's. Scharnierende creolen met rijen met zirconia's. 10x20mm. ca 9, 9 gram. In goede staat
Twee amethisten, een ovaal gefacetteerde en een peervormig gefacetteerde steen, 16,6 en 14,08, met diverse insluitsels.
Twee grote oude Chinees porseleinen Foo-honden met blauwe glazuur. Ongemerkt. Afmeting: 40 x 16 x 10 cm. In goede staat.
Collier van parels gemaakt van organisch materiaal, ø 15 mm, in wit blauw en groen. Voorzien van een witmetalen magneetsluiting. 45 cm. Nieuw
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale decor. Haarlijn + randschade. Afmeting: ø 21,3 cm. In redelijke staat.
Drie zilveren broches, twee in de vorm van een strikje en een broche van Topazio Portugal versierd met emaille, filigrain en 2 kruiken. Diverse gehaltes. ca 10,7 gram. In goede staat
Twee prachtige 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen vazen met florale en Oosterse decors. Met vergulding. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Vijf antieke Imari porseleinen vazen. Twee maal set + één maal losse dekselvaas. Eén chip onderkant deksel. Afmeting: 16 - 19 cm. In goede staat.
S. Hass. 1893. Deense/Duitse School. 1848 - 1908. Duits landschap met houtvesters. Met kapitale bladgouden lijst. Afmeting: 177 x 128 cm. In goede staat.
Twee antieke Maastrichtse Societé Ceramique vazen. Bakfoutje in één bovenrand. Circa 1900. Afmeting: 23 cm. In redelijk/goede staat.
Jan te Wierik. 1954 - 2002 Rekken. Fantasie figuur. Acryl op papier. Afmeting: 18,5 x 27 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen olielampen? Familie Rose met draken decors. Beide beschadigd. Afmeting: 26 cm. In matige staat.
Viatcheslav Nabaton. 1979. Russische School. IJsvissen in Rusland. Olieverf op paneel. Afmeting: 17,5 x 24,5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen Jugendstil vaas met afbeelding van bloemenmeisje. Circa 1915. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
19e Eeuws dubbelloops pistool met graveringen en twee hanen. Afmeting: L 25,5 cm. In goede staat.
Prachtige houtgestoken Indonesische kris met draken en masker decors. 20e Eeuw. Afmeting: L 64 cm. In goede staat.
Henk Dekker. 1897 - 1974. Zeilschepen in de ochtendnevel. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 100 cm. In goede staat.