Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

6 Zakhorloges 561
6 Zakhorloges
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Gouden zakhorloge met slagwerk 554
Gouden zakhorloge met slagwerk

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Antieke terracotta dames buste 5016
Antieke terracotta dames buste

Resultaat:

550 EUR

Sigarenkoker met zilver 518
Sigarenkoker met zilver
Startprijs 100 EUR
Oude bronzen boeddha 5009
Oude bronzen boeddha
Startprijs 1.000 EUR
Antiek bronzen madonna met ivoren gezicht 5002
Antiek bronzen madonna met ivoren gezicht
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Gouden ring met robijn 511
Gouden ring met robijn

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Antiek Nederlands ringhaan pistool 3402
Antiek Nederlands ringhaan pistool

Resultaat:

1.050 EUR

Ring met diamant 504
Ring met diamant
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Zilveren strooibus 475
Zilveren strooibus

Resultaat:

85 EUR

Zilveren soezenmand 468
Zilveren soezenmand
Startprijs 220 EUR
Collier van parels en bloedkoraal met gouden slot 461
Collier van parels en bloedkoraal met gouden slot
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Gouden oorknoppen met zwarte parel 454
Gouden oorknoppen met zwarte parel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zuid Duitse Louis Seize kast, 1800 4330
Zuid Duitse Louis Seize kast, 1800

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Engelse dekenkist, 17e - 18e eeuw 4323
Engelse dekenkist, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
IJzeren kluis, 19e eeuw 4316
IJzeren kluis, 19e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Schotel & bonbonniere met zilver 425
Schotel & bonbonniere met zilver
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Zilveren serveercouvert en taartschep 418
Zilveren serveercouvert en taartschep

Resultaat:

60 EUR

Tafeltje, 1880 grunder. 4287
Tafeltje, 1880 grunder.
Startprijs 70 EUR
Vossenkop salontafel 4280
Vossenkop salontafel
Startprijs 150 EUR
Engelse commode 4273
Engelse commode
Startprijs 250 EUR
Verkocht
4x Duitse Gründerzeit stoelen, 1880 4266
4x Duitse Gründerzeit stoelen, 1880

Resultaat:

350 EUR

Mahonie breistoel, 19e eeuw 4237
Mahonie breistoel, 19e eeuw
Startprijs 70 EUR
Schaarzetel, 1880 4230
Schaarzetel, 1880
Startprijs 300 EUR