Antieke Duitse eikenhouten Kienzle staande klok met messing gewichten, slinger + uurwerk. Met geslepen glas. Circa 1920. Afmeting: H 198 cm. In goede staat.
Antieke Franse Louis Philippe boulle zuilenpendule met getorste zuilen en vergulde messing kapitellen. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Landschap met schuur, boerenpaar en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse onyx pendule met verguld messing. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Van Noort. 21e Eeuw. Figuren op strand Zandvoort. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met achtdaags-uurwerk,halfuur-slag, seconden en datum. Secondenwijzer mist. Mooie beschildering. Afmeting: H 212 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Engelse mahoniehouten schoolklok. Mechanisch. 20e Eeuw. Achtdaags-uurwerk zonder slagwerk. Afmeting: 12 x 34 cm ø. In goede staat.
Twee oude/antieke klokken. Eén maal eikenhouten tafelklok met halfuur-slag op bel, circa 1930. Eén maal Armeluis spaarklok 'De Nederlanden Amsterdam'. Afmeting: 23 x 23 x 10 cm / 11 x 10 x 6 cm. In re...
Antiek Hollands ringhaan conversie pistool met mahonie kolf. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Zilveren collier, 800/000, met rozetjes. Breed collier volledig versierd met rozetjes. Breedte 19 mm. Met haaksluiting. 48 cm. ca 61,3 gram. In goede staat
Fijn geelgouden dameshorloge, 585/000, merk Oriosa, met een ronde kast, ø 16 mm, en een glas met een bewerkte rand, voorzien van een fijn gevlochten band. ca 14,5 gram. Lengte 15,5 cm. Mechanisch. In...
Zilveren oorhangers, 835/000, met peervormige barnsteen. 4 cm. In goede staat
P. May. Bob Marley. Acryl op linnen. Afmeting: 60 x 60 cm. In goede staat.
Zeven zeldzame Mickey Mouse postkaarten. Beschreven + postzegels. 30-er Jaren. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse gravure Paerel Visscherij voor Toute Korijn door I.C. Philips fecit 1730. Gravure op papier. Afmeting: 30,5 x 19,5 cm. In goede staat.
Goud op zilveren ring, 925/000, met een blauw opaal. ø 60 ca 5,8 gram. Als nieuw
18e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met florale decor. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Z. Jani. 20e Eeuw. Italiaanse School. Figuren bij hut in de bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 38 cm. In goede staat.
Pop van papier-maché met een laagje was er over. (Zogenaamde wax-over). Gemerkt SPECIAL, Adolf Wislizenus in Waltershausen, ca. 1920.
Ze heeft glazen ogen en haar originele pruik. Het lijf is van pa...
Grote oude abrikoosvormige Chinees porseleinen waterpot met deksel en theeglazuur. Bodemmerk. Afmeting: 16 x 15 x 6 cm. In goede staat.
Bijbel, het nieuwe testament, met lederen omslag voorzien van een gecontourneerde zilveren sluiting, 833/000, versierd met graveerwerk. MT.: N.Hooijkaas, Schoonhoven 1868-1884. In redelijk goede staa...
Pop van papier-maché met een laagje was er over. (Zogenaamde wax-over) ca.1880. Type Motschmann. Ze heeft glazen ogen en een leren lijf. De houten benen en armen hebben beweegbare voetjes en handjes. ...
Antieke geslepen kristallen bonbonschotel met gecontourneerde rand, amandelslijpsel en geslepen ster op de bodem. Voorzien van een 835/000 zilveren beugel met ajour gezaagde bloemen en met fraaie ster...
Twee antieke Den Haagse Rosenburg polychrome platelen vazen met florale decor. Circa 1915 - 1920. Schilder LS. Nr. 299. Afmeting: 14 x 8 cm. In goede staat.