Twee maal oud blikken speelgoed. Bestaande uit: Lehmann Susi 827, D.R. patent Western Germany (figuur op schildpad mist) + Afrikaanse blikken agent, incompleet (voet los). Afmeting: 11 - 12 cm. In red...
Antieke notenhouten Jugendstil barometer met snijwerk. Circa 1915. Met Nederlandse opschrift. Afmeting: 69 cm. In goede staat.
Geelgouden armband, 585/000, met diamant. Armband met bolle langwerpige schakels, 3x9mm, met daartussen een vierkante schakels bezet met een single cut geslepen diamanten, Totaal ca 0,15 ct. 19,5cm. V...
Geelgouden broche 585/000 met maansteen en turkoois. Ovale broche gemaakt uit maansteen met daarop een versiering met turkoois steentjes in goud. Om de maansteen zit een brede gouden rand. Grootte 35x...
Twee delen Piko H0: 1x Piko 57538 H0 BR 246 011-1 met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 59448 H0 E-Lok BR 101 110-5 (Eintracht Frankfurt) met originele verpakking in goede staat
Duitse Hummel plaquette. Twee jongelingen in venster. Nr. 125. Afmeting: 13,5 x 11 x 3,5 cm. In goede staat.
Twee delen Piko H0: 1x Piko 57984, Diesellok BR 761 008-6 (Metrans) met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 59441 E-Lok 101 122-0 (China Airlines) met originele verpakking in goede staat
Oude Japanse benen inro met bamboe decor. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met florale decor en vier tekens bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 18,7 cm. In goede staat.
Twintig diverse oude munten uit diverse landen. Gewicht circa 305 gram. Afmeting: 2,5 - 4 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen celadon wierookpot met craquele glazuur. Afmeting: 14 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Zeldzaam groot Van Melle's Toffees kruideniers voorraadblik in molenvorm met houten wieken. Circa 1910. Afmeting: 60 x 30 cm ø. In zeer goede staat.
Antieke Chinese gemberpot met bloemen en ranken decor. Geen bodemmerk. Afmeting: 12 x 12,5 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Sang du Boeuf diepe schotel met bodemmerk. Afmeting: 4,7 x 20,4 cm ø. In goede staat.
Vier oude/antieke voorraadblikken. Bestaande uit: Drie maal kleine Droste Cacao blikken. Eén maal De Betuwe Tiel. Met figuren decors. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Verte trekpot met figuren decor. Circa 1900. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Negen delen antiek groen emaille met goudrand. Circa 1930. Afmeting: 8 - 24 cm. In uitstekende staat.
Grote oude emaille thermometer van R.V.S. Levensverzekering. 60-er Jaren? Afmeting: 16 - 93 cm. In goede staat.
Grote antieke Zuid-Duitse wandklok met 'Kuhzwanspendel' en houtgepint uurwerk. Slagwerk op twee bellen. Handbeschilderde wijzerplaat. Geen deurtjes. Afmeting: 45 x 30 x 18 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen grote gemberpot met zeegezicht. Deksel gelijmd. Afmeting: 19 x 17 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Wortelnoten Wuba tafelklok. Tweede helft 20e eeuw. Josephiente met brons. Afmeting: 34 x 23 x 13 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke figuren. Bestaande uit: Biquit porseleinen Jeanne D'arc, circa 1900 + gepolychromeerde gipsen Madonna, circa 1900 + houtgestoken Heilig kruis, 20e eeuw. Afmeting: 20 - 37 cm. In goed...
Twee antieke eikenhouten kruideniers toonbank vitrinekastjes met inhoud. Voor decoratie. Circa 1920. Afmeting: 35 x 27 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen historisme pendule. Circa 1880. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Met emaille cartouches. Afmeting: 54 x 31 x 13 cm. In goede staat.