Collier van gefacetteerde granaat imitatie voorzien van een mooie zilveren sluiting met cherubijnen. ø 6 mm, 50 cm. In goede staat
Lot plated met een fraaie beker met gekrulde oren geplaatst op een ronde voet, voorzien van gravering, een ronde koektrommel op onderschotel met filetrand en een Engelse theepot met getrembleerde bewe...
Twee colliers van grillige gevormde zoetwaterparels, gemengd met groene parels en voorzien van een witmetalen magneetsluiting met steentjes. Lengte 56-60 cm. in goede staat
Twee paar oorstekers, 925/000, met gekleurde stenen. Vierkant vergulde oorknoppen in het midden bezet met of een rond gefacetteerde rode of groene steen met daar omheen vier vakken met vier zirconia's...
Lot met 4 plated schalen, een ovale glazen dekschaal met plated deksel, twee ovaal gecontourneerde schalen en een ronde schaal op voet met gezaagd spijlen decor. ø 27cm, en 33x21cm. In goede staat
Groot rond horloge, chronograaf, Parnis, met gele wijzerplaat en een zwarte kunststof band. Nieuw
Ring met een paarse peervormige gefacetteerde steen. Nikkelvrij metaal. Merk Claudio Ferrici. In origineel etui. ø 57 Nieuw
Zilveren oorhangers, 835/000, met peervormige barnsteen. 4 cm. In goede staat
Twee amethisten, een ovaal gefacetteerde en een peervormig gefacetteerde steen, 16,6 en 14,08, met diverse insluitsels.
Collier met gefacetteerde koraalkralen, 6 mm, met daartussen kleine tonvormige koralen. Bevestigd aan een geelgouden veeroog met oog, 585/000. 45 cm. ca 18,2 gram. In zeer goede staat
Vijf antieke etsen/steendrukken. 19e Eeuw. Onder andere: Twee maal P. Matthes, P.A. Schipperus, A.C. Kruseman, W. Steelink. Afmeting: 12 - 20 cm. In goede staat.
Twee etsen. Circa 1930 en 1980. Duitse School. Gotische gevel, Nr. 122/250 + Berghutten met figuren, ingekleurd. Afmeting: 29 x 33 cm + 44 x 35 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Nr. 114/200. Surrealistische erotische voorstelling. Litho op papier. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.
Kuhlmeyer duitse school kerkelijke processie olieverf op linnen 1e helft 20e eeuw. 107x80 in goede staat.
Antieke kleine wortelnoten dekseldoos met metaallijsten. Eén lijst mist. Afmeting: 5,5 x 12 x 6,5 cm. In redelijke staat.
Twaalf messen met een heft van hoorn met zilveren aanzetstuk. 24 cm.
Oud/antiek albasten dekseldoosje met messing omranding. Barst. Afmeting: 5 x 6 cm ø. In redelijke staat.
19e Eeuwse roodkoperen doofpot. Afmeting: 45 x 25 cm. In goede staat.
Twee antieke plated tafelschalen met kristalglazen inzetschalen. Circa 1915. Lichte oxidatie. Afmeting: 17 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Klein miniatuur schaakspel van hout. 20e Eeuw. Afmeting: 4 x 13 x 13 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Schwarzwald wandlectuurhouder. Circa 1900. Afmeting: 30 x 31 x 7 cm. In goede staat.
Oude messing staande lampenvoet. 20e Eeuw. Afmeting: H 166 cm. In goede staat.
Moderne keramieken design tafellamp met messing. 21e Eeuw. Houteffect. Afmeting: 76 cm. In goede staat.