Armband van bloedkoralen met een geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen bloedkoraal, 6x3mm, bevestigd aan een ovale geelgouden sluiting met geschulpte rand en een ovale bloedkoraal. lengte ...
Drie sieraden met koraal, een zilveren broche met een rozet uit bloedkoralen, ø 27 mm, een gouden hanger met gesneden bloedkoraal, met rozen en blaadjes en een hanger met een gesneden koraal in de vor...
Drie antieke stenografie oorkondes. Gesigneerd door Duployé. Circa 1900. Afmeting: 45 x 28 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Groningse gietijzeren stal-gaslamp. Twee-delig. Circa 1900. Afmeting: 42 x 17 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Duitse gesigneerde viool door Hopf. Zeer oud, kleine beschadigingen. Afmeting: L 61 cm. In redelijke staat.
Ter Meulen. Circa 1900. Schaapskudde bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: 54 x 39 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Alchemist in interieur. Olieverf op koper. Afmeting: 26,5 x 22 cm. In goede staat.
Geelgouden oorhaken, 585/000, met bloedkoraal. Ronde oorhaken met zwanenhals voorzien van een ronde bloedkoraal cabouchon. ø oorknop 11,5 mm. ca 2,2 gram. In goede staat
Lot zilver, met een zilveren theezeef op porseleinen bakje met zilveren rand, een luciferdoosjeshouder met gravure, een trompetvaasje, een zilveren plaat met gravure, een broche en een muntrand met mu...
Geelgouden bandring, 585/000, met diamant en toermalijn. Brede ring met 3 vierkant geslepen toermalijnen, ca 3,5x3,5mm, naast elkaar gezet omlijnd met een lijst bezet met briljant geslepen diamanten. ...
Strakke geelgouden ring, 750/000, met robijn en diamant. Elegante ring aan de bovenzijde gespleten met daartussen een ovaal gefacetteerde robijn en in het goud 44 briljant geslepen diamanten pavé geze...
Zilveren theepot, 800/000, Rond model met cannelures, 4 klauwpoten met bewerking, een gekrulde greep met vogelkop en een gezaagde rand met ovale bewerking. Het deksel heeft een knop in de vorm van een...
Grote zilveren schaal, 800/000, Jugendstil, met gezaagd floraal decor en opgelegde druivenranken, doorlopend in de grepen en 4 poten.42x34x14cm. ca 922 gram. Oostenrijk/Hongarije. In zeer goede staat
Exclusieve pen "Harrods Knightsbridge Montegrappa 1912" (nr. 304/500), deels sterling zilveren pen met gouden kroon. Inclusief originele doos en papieren, in zeer goede staat.
Zeer zeldzame en exclusieve Aurora pen "Giuseppe Verdi La Royale platinum". Platinum pen, rondom gegraveerd en met diamanten rand op het uiteinde. Nr. 30/99 met originele doos en papieren. In zeer g...
Geelgouden choker, 585/000, luna collier met gematteerde staafjes, verlopend in breedte. Voorzien van bakslot en veiligheid. ca 20,1 gram. 45 cm. In goede staat
Prachtige witgouden ring, 750/000, met 3 diamanten. Ring met een grote briljant geslepen diamant in het midden, geplaatst in een 6 poot chaton met aan weerskanten een briljant geslepen diamant geplaa...
Oude Indonesische kris met bewerkte houten heft en schede. 20e Eeuw. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Prachtige houtgestoken Indonesische kris met draken en masker decors. 20e Eeuw. Afmeting: L 64 cm. In goede staat.
19e Eeuws dubbelloops pistool met graveringen en twee hanen. Afmeting: L 25,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse sabel. Gemerkt V met kroon. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Authentieke USA Lancaster bommenwerper richtingsmeter. Type: 6A/1302. Afmeting: 11 x 11 cm ø. In goede staat.
Antiek Hollands ringhaan conversie pistool met mahonie kolf. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Drie oude porseleinen vogels. 20e Eeuw. Bestaande uit: Gerold Bavaria Duitsland, zangvogel + Bing & Gröndahl, kip + Bing & Gröndahl, gans. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.