Onduidelijk gesigneerd. 1906. Meisjes portret. Pastel op papier. Afmeting: ø 50 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse landkaart, Frederick de Wit. 1629 - 1706. Comitatus Zutphaniae et Flaminis. Handingekleurd. Gravure op papier. Afmeting: circa 51 x 53 cm. In goede staat.
Joodse olielamp, Chanouka, plated op een rechthoekig gecontourneerde voet met een schild met chanouka en staande leeuwen. 26x11x20cm. Voorzien van 8 losse glaasjes voor olie. In goede staat
Ovale zilveren schaal, 800/000, met Djokja motief, geplaatst op 4 zilveren bolpoten. 31x22cm. ca 405 gram. In goede staat
Zilveren set met een collier met hanger en bijpassende ring, 925/000. Collier van bollen voorzien van cliphanger met grote groene steen, ø 16 mm, met bijpassende ring met groene steen. ø 13 mm, ø 54 t...
Kristallen schaal met zilveren beugel, 833/000. Ronde schaal met geschulpte rand voorzien van amandelvormig slijpwerk. Met zilveren beugel met parelrand, voorzien van restauratie. MT.: C. van Baaren, ...
Grote 835/000 zilveren soeplepel. Steel met puntfilet. Mr. J.M. van Kempen en Zn. Voorschoten. Anno 1924. Laatste jaar van deze Mr. Lengte: 28 cm. Gewicht: circa 177 gram. In goede staat.
Zilveren bedelarmband, 925/000, jasseronschakel voorzien van ronde hangers, ø 16 mm, met sterpatroon. ca 36 gram. ca 20 cm. In goede staat
Twee oude Japanse cloisonne Geisha's. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 23 cm. In goede staat.
Kleine antieke messing microscoop in notenhouten kist. Nr. 6. Circa 1900. Afmeting: 19,5 x 8,5 x 7 cm. In goede staat.
Djokja zilveren schalen, bakje en vingerhoed, 800/000. Grote ronde zilveren Djokja schaal, 800/000, met accolade vormige rand, geplaatst op 4 bolpoten. ø 28 cm, een ovaal schaaltje, 21x10 en een hoog ...
Bijzonder zilveren inktstel. In Barokstijl, rijkelijk versierd met florale motieven, rustend op 4 poten met vaste briefstandaard. Met 2 inktpotten. Voorzien van Pseudokeuren. 84 zolotniks ( 875/000) z...
Saffier, ovaal gefactteerd, 4,52 ct, met een groen blauwe kleur. Voorzien IGI certificaat.
Ludwig Munthe. 1841 - 1896. Boerderij met boerin bij avond in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: 14 x 18 cm. In goede staat.
Zilveren petit-four schep, 833/000, met gecontourneerde schep. Versierd met floraal graveerwerk. MT.: Onduidelijk, Schoonhoven, jl.: X:1882. 23 cm, ca 55 gram. In goede staat
Twee zilveren staande miniatuur klokjes, 833/000, staande klok met atlas en slinger en een staande klok met witte aangetaste wijzerplaat met kuif. MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven. 12 cm. In redelijk goe...
Antiek Hollands ringhaan conversie pistool met mahonie kolf. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Lot van zes oude/antieke inktpotten met plated, vernikkelde doppen. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 16 cm. In goede staat.
Gerbrand Frederik van Schagen. 1880 - 1968. Boerenvrouw in moestuin. Olieverf op linnen. Afmeting: 51 x 41 cm. In goede staat.
Armband van bloedkoralen met een geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen bloedkoraal, 6x3mm, bevestigd aan een ovale geelgouden sluiting met geschulpte rand en een ovale bloedkoraal. lengte ...
J. Damstra. Hollandse School. 20e Eeuw. Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 18,5 x 24,5 cm. In goede staat.
Zilveren theepot, 800/000, Rond model met cannelures, 4 klauwpoten met bewerking, een gekrulde greep met vogelkop en een gezaagde rand met ovale bewerking. Het deksel heeft een knop in de vorm van een...
Grote zilveren schaal, 800/000, Jugendstil, met gezaagd floraal decor en opgelegde druivenranken, doorlopend in de grepen en 4 poten.42x34x14cm. ca 922 gram. Oostenrijk/Hongarije. In zeer goede staat
Antieke Groningse gietijzeren stal-gaslamp. Twee-delig. Circa 1900. Afmeting: 42 x 17 x 17 cm. In goede staat.