Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Z. Jani, Figuren bij hut in de bergen 1342
Z. Jani, Figuren bij hut in de bergen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Landschap met witte huizen en knotwilgen 1306
Ongesigneerd, Landschap met witte huizen en knotwilgen

Resultaat:

40 EUR

Dali figuur, Paard 1299
Dali figuur, Paard
Startprijs 180 EUR
D. Ocker, Damesportret 1292
D. Ocker, Damesportret
Startprijs 200 EUR
Daniels, Strandgezicht met spelende kinderen 1256
Daniels, Strandgezicht met spelende kinderen
Startprijs 220 EUR
Johan Gelink, Boerenerf met slapende varkens 1249
Johan Gelink, Boerenerf met slapende varkens
Startprijs 80 EUR
Onduid. gesig., Stadsgezicht Parijs 1242
Onduid. gesig., Stadsgezicht Parijs
Startprijs 50 EUR
Verkocht
A. Hess, Zeegezichten met schepen 1206
A. Hess, Zeegezichten met schepen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
A.J. Zwart, Boeren interieur met haardplaats 1056
A.J. Zwart, Boeren interieur met haardplaats

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
E. Lermer, Kosmische  prägung Jungfrau 1049
E. Lermer, Kosmische prägung Jungfrau

Resultaat:

375 EUR

Hollandse School, Hollandse scheepvaart bij kalme zee 1042
Hollandse School, Hollandse scheepvaart bij kalme zee
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
A.J. Zwart, Landschap met schuur, boerenpaar en kar 1013
A.J. Zwart, Landschap met schuur, boerenpaar en kar

Resultaat:

560 EUR

Verkocht
Van Noort, Strandgezicht 1006
Van Noort, Strandgezicht

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Zilveren collier met knopjes 868
Zilveren collier met knopjes

Resultaat:

85 EUR

Zilveren oorhangers met barnsteen 861
Zilveren oorhangers met barnsteen
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Opaal ring, goud op zilver 854
Opaal ring, goud op zilver

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2x Oud Chinees celadon porselein 6464
2x Oud Chinees celadon porselein

Resultaat:

110 EUR

Antieke vaas met putti 6457
Antieke vaas met putti
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Lot Chinees porselein 6450
Lot Chinees porselein

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Barnstenen colliers Art deco 818
2 Barnstenen colliers Art deco

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Gouden horloge 811
Gouden horloge

Resultaat:

150 EUR

Gouden ring met cultive parel 804
Gouden ring met cultive parel
Startprijs 80 EUR
Verkocht
2x Oud Chinees porselein 6414
2x Oud Chinees porselein

Resultaat:

200 EUR

Oud/antiek Chinees draken bord 6407
Oud/antiek Chinees draken bord
Startprijs 200 EUR