Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Witgouden collier en hanger met diamant 83
Witgouden collier en hanger met diamant
Startprijs 550 EUR
Witgouden Longines horloge met diamant 84
Witgouden Longines horloge met diamant
Startprijs 1.550 EUR
Witgouden solitairring met diamant 85
Witgouden solitairring met diamant
Startprijs 150 EUR
Witgouden oorstekers met diamant 86
Witgouden oorstekers met diamant
Startprijs 550 EUR
Witgouden hanger met zirconia 87
Witgouden hanger met zirconia
Startprijs 40 EUR
Zilveren kelk 88
Zilveren kelk
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Zilveren beker 89
Zilveren beker

Resultaat:

200 EUR

Zilveren spiegel 90
Zilveren spiegel
Startprijs 100 EUR
Zilveren dekseldoos 91
Zilveren dekseldoos
Startprijs 200 EUR
Antiek zilveren mes, 18e eeuw 93
Antiek zilveren mes, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR
Mes met zilveren leeuw 94
Mes met zilveren leeuw
Startprijs 80 EUR
Zilveren tang en mes 95
Zilveren tang en mes
Startprijs 60 EUR
Zilveren bouilloir 96
Zilveren bouilloir
Startprijs 1.000 EUR
3 Delig Oosters servies 97
3 Delig Oosters servies
Startprijs 360 EUR
Staphorster bijbel met zilver 98
Staphorster bijbel met zilver
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Zilveren snuifdoos, 1839 100
Zilveren snuifdoos, 1839

Resultaat:

70 EUR

Zilveren armband 101
Zilveren armband
Startprijs 80 EUR
Zilveren hanger/broche met blauwe zirkonen. 102
Zilveren hanger/broche met blauwe zirkonen.
Startprijs 550 EUR
Zilveren armband met zirkonen 103
Zilveren armband met zirkonen
Startprijs 500 EUR
Zilveren klemband, Finse stijl 104
Zilveren klemband, Finse stijl
Startprijs 60 EUR
Zilveren choker 106
Zilveren choker
Startprijs 40 EUR
Zilveren bollen collier 107
Zilveren bollen collier
Startprijs 75 EUR
Zilveren ring met opaal 108
Zilveren ring met opaal
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Grote zilveren hanger met roze agaat 109
Grote zilveren hanger met roze agaat

Resultaat:

30 EUR