Lederen sigarenetui met geelgouden elementen, 585/000, versierd met graveerwerk. 10x12 cm. Leer wat gebarsten, verder in goede staat
Kristallen odeurflacon met goud, 585/000.Gecontourneerde peervormige odeurflacon met slijpsel voorzien van een geelgouden kraag en dop, 585/000, bol model met floraal decor. 12x5cm. met binnenstop. In...
Lot met zilveren sieraden, met 2 armbanden, 2 ringen, een broche, hanger en collier en een parelcollier met zilveren sluiting.
Geelgouden antiek collier met kruis, 585/000. Antiek collier met dubbele schakel voorzien van een tonsluiting met getorste bewerking. Aan het collier zit een crucifix uit schuimgoud, 23x42mm incl. oog...
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen zoutnap met pagode in landschap decor. Afmeting: 3,5 x 7,5 x 6 cm. In goede staat.
Vier maal antiek Hollands plateel. Bestaande uit: Rozensteker, Corona Gouda + Vaas Poppy Arnhem, productiefout + balustervaas, Gouda Rhodian + vaas, Westland Gouda, chips bodemrand. Afmeting: 12 - 34 ...
Drie maal 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit: Diep bord, chip + vaas, oude haarlijn + Familie Rose schaal met figuren en teksten en gespijkerd bodemmerk, zeldzaam, gelijmd. Afmeting: 17 ...
Zes maal 18e eeuws Chinees porselein. Kop en schotels met karper + steur decor. Vier tekens bodemmerk. Eén maal randschade kopje. Afmeting: 7 x 12 - 8 cm ø. In goede staat.
Zes maal 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met steur, karper en krab decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 7 x 12,8 cm ø. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met emaille florale/goud decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 21,7 cm. In redelijk/goede staat.
Oud/antiek Perzisch kleed in donkere aardetinten. Afmeting: 180 x 100 cm. In goede staat.
Groot handgeknoopt Perzisch tapijt met diverse afbeeldingen van jagers te paard, diverse dieren en floraal. Eén zijkant kaal. Ook met signatuur onder in het tapijt. Afmeting: 310 x 210 cm. In redelijk...
Antiek eikenhouten hangvitrinekastje met geslepen glas en messing beslag. Circa 1920. Afmeting: 60 x 110 x 30 cm. In goede staat.
Oude mahoniehouten Empire-stijl bureaustoel met bronzen versieringen en lederen bekleding. Afmeting: 104 x 58 x 63 cm. In goede staat.
Antieke messing slinger bewegingsklok met opdraaiveer en pennengang. In goede staat.
Duitse messing tafelklok met skelet. Kaiser 7 Jewels 8 Day Germany. 60-er Jaren. Afmeting: 11 x 7 x 3 cm. In goede staat.
Drie antieke geweren. 19e Eeuw. Afmeting: 114 - 137 cm. In matig/redelijke staat.
Eénentwintig oude/antieke cacao blikken. Onder andere zeldzame Kwatta et cetera. Afmeting: 15 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke kruideniers voorraadblikken voor tabak. Onder meer: Poorters Tabak + Guldens Baai + van Rossum's Taba. Afmeting: 50 x 30 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke eikenhouten Jugendstil kassa met vernikkelt messing sierwerk, opbergvak en lade. Met accessoires. Circa 1915. Afmeting: 23 x 48 x 37 cm. In goede staat.
Grote antieke vernikkelde koperen kruideniers dispenser vol met koffie en erwten. Circa 1910. Afmeting: 70 x 45 x 80 cm. In goede staat.
Groot lot oude/antieke verpakkingen + boekjes met reclame. Interessant. Afmeting: 40 x 50 x 32 cm. In goede staat.
Twee grote antieke kruideniersvoorraadblikken. Roemar Koffie-Thee, 1915. Kanis & Gunnink Koffie-Thee, 1920. Afmeting: 41 x 37 x 30 cm / 40 x 30 x 42 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke porseleinen Hollandse Bols Jenever figuren in klederdracht. Met kurk in bodem. Circa 1910. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.