Collier van kleien edelstenen, diskvormig geslepen, met een lichtblauwe lila kleur. ø 4mm. Voorzien van zilveren karabijn. 45 cm. In goede staat
Zilveren oorknoppen, 925/000, bewerkte hartvorm bezet met diamantjes. 8,5x8,5mm. Nieuw
Zilveren ring, 925/000, met een grote zwarte zirconia. breedte 22 mm, ø 62 ca 13,4 gram. In goede staat
Drie maal Vieux. Figuren op strand etc. Met zandtechniek. Op paneel. Afmeting: 13 x 22 cm. In goede staat.
Oude blikken speelgoed kaleidoscoop. Gemerkt Mikado. Met gelithografeerde papieren opdruk. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Twee oude wandblakers in Venetiaanse stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Antiek composiet banjo spelende negroïde figuur. Circa 1920 - 1930. Handbeschilderd. Stukje onderrand weg. Afmeting: 16 cm. In redelijke staat.
Vier maal gelithografeerde reclame affiches. Circa 1930 - 1960. Onder andere: Lelido bierreclame, Air India en Benedictine. Afmeting: 20 - 42 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal Duits porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Meissen bord, bloemen decor en goudrand + K.P.M. bordje, figuren, medailles. Afmeting: 13 - 22 cm. In goede staat.
Brede armband gemaakt uit veel langwerpige schelpvormige schakels van parelmoer, geregen door middel van elastiek. Breedte 5 cm. In goede staat
Zilveren ring, 925/000, met een ronde witte kraal geklemd in 4 golvende poten waarvan er 2 bezet zijn met zirconia's. ø 55, ca 9,4 gram. Nieuw
Digitaal herenhorloge, merk Head, met kunststof kast en band. In doos. Nieuw
Twee silveroverlay strooiers, 925/000, met glazen binnenkant. ø 4,5x7cm. Duchin creation. In redelijke staat
Uitgebreid plated bestek. Gemerkt Amefa. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 22 cm. In goede staat.
Zilveren rinkelband, 925/000, met een opgesoldeerd element met zirconia's en robijnen. ø58mm. ca 5,2 gram. In goede staat
Elegante zilveren ring, 925/000, met zwarte en witte zirconia's. Ring met in het midden een grote zirconia met daaromheen een rand pave bezet met zwarte zirconia's. ø 54 ca 6,1 gram. Als nieuw
Zilveren ring, 925/000, platmodel met 2 roze en een groene kraal, ø 6mm. ø53 ca 6,3 gram. Als nieuw
Zilveren ring, 925/000, spiraalvormig met 2 tijgeroogkralen, ø 9 mm. ø 53 ca 6,2 gram. In goede staat
Twee werken op papier. Aquarel, Seine Parijs, monogram Q 1952 + Tekening reiger, monogram Q 1950. Afmeting: 26 - 35 cm. In goede staat.
Vier maal Martin Dittberner. 1912 - 2003. Duitse School. Twee maal ets, boekje + litho. Diverse voorstellingen. Werken op papier. Afmeting: 12 - 22 cm. In goede staat.
A. Sicherman Gichein? Duitse School. 1925. Stilleven met bloemvaas en dekseldoos. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 26 cm. In goede staat.
D. de Mey, 1935. Landschap watermolen. Naar Meindert Hobbema. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 19 cm. In goede staat.
Vier antieke gelithografeerde dozen. Bestaande uit: Groot Dessert Suchard + Duits, Chinees decor pennenhouder + L.G. Mousow & Co., Tai Tai + Olympia Suspensor met inhoud bretels. Afmeting: 13 - 28 cm....
Oude wijnopener-set met kurkentrekker, servetring, thermometer+stop, in doos met schaakspel. Afmeting: 4 x 15 x 17 cm. In goede staat.
Grote oude Japanse lakwerk dekseldoos met goud decor en messing vogel. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 34 x 25 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal Afrikaans houtsnijwerk. Bestaande uit: Hoofdrust Ruba Tribe Zaïre + Hoofdrust of stoel. Afmeting: 16 - 50 cm. In goede staat.
Voor-oorlogs strategisch Frans spel. La Guerre Eclair Grand jeu de strategie militaire. In blikken doos met beschrijving. Afmeting: 23 x 6 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal oud blikken speelgoed. Bestaande uit: Lehmann Susi 827, D.R. patent Western Germany (figuur op schildpad mist) + Afrikaanse blikken agent, incompleet (voet los). Afmeting: 11 - 12 cm. In red...
Munt 5 mark: FRIEDRICH GROSHERZOG VON BADEN, DEUTSCHES REICH, 1875, FÜNF MARK. Voorzien van een hangeroog.
Afrikaans houtgesneden figuur. 20e Eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Drie moderne kristalglazen karaffen. Twee maal met luchtbel in bodem. Eén maal met geetste figuren decor. Afmeting: 23 - 29 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen gemberpot met Familie Rose figuren decor. Afmeting: 8 x 10 cm. ø. In goede staat.
Zilveren ring, 835/000, met blauw opaal. Zilveren cachetring met een ovaal geslepen blauw cabouchon. ca 2,8 gram. ø 49. In goede staat.
Zilveren armband met zirconia's, 925/000, Armband met gevlochten middenstuk bezet met zirconia's. breedte 9 mm. lengte 21cm. ca 12,1 gram. In goede staat
Zilveren ring, 925/000, brede ring met zirconia's in het midden voorzien van een hartvormige roze zirconia. Met aan de zijkanten voorzien van rode zirconia's in de vorm van een bloem. Breedte 13 mm, ...
Zilveren ring, 925/000, met een opengewerkte vierkante kop versierd met diverse markies geslepen blauwe stenen en diverse zirconia's. 21x21mm. ø56 ca 15,2 gram. In goede staat
Blokzeep met zilveren plaquette, 925/000, met cartouche en een versierde rand met floraal decor. 6x9x4cm. Nieuw in doos.
Zilveren hanger, 925/000, met zwarte en witte zirconia's. een rechthoekige hanger opengewerkt met 3 zwarte en 3 witte zirconia's in verschillende slijpvormen. 11x38mm. ca 8,5 gram. Nieuw
Collier van verlopende cultivé parels, bevestigd aan een zilveren sluiting. 3-6,5mm. 47 cm. In redelijk goede staat
Zilveren choker, 835/000, deels getorst met ee gematteerde bewerking. Voorzien van een bakslot met veiligheid. 40 cm. Breedte 7 mm. ca 21 gram. In goede staat
Zilveren armband, 925/000, met oranje zirconia's. armband met vierkante schakels om en om bezet met een vierkant geslepen oranje zirconia's. Met karabijnhaak. Breedte 6 mm, lengte 19,5 cm. ca 15,6 gra...
Zilveren ring, 925/000, met een grote cabouchon geslepen oranje steen, geplaatst in een opengewerkte schotel versierd met zirconia's. ø kop 21 mm. ca 16,5 gram. ø 59. Nieuw
Lot plated. Divers. Bestaande uit: Lange lepels, twee schalen, visbestek en taartschep. 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 22 cm. In goede staat.
Zilveren opdienlepel, 833/000, met peervormige bak en puntfilet steel. 21 cm. ca 67 gram. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist. jl.: V:1930. In zeer goede staat
Zilveren oorclips, 925/000, met zirconia's en kwarts. Ovale oorclips met een soort rozet, in het midden voorzien van een rond gefacetteerde kwarts. In de bewerkte rand er omheen zitten diverse zirconi...
Zilveren oorhangers, 925/000, in een hartvorm met een hartvormige peridoot. Oorhaken met onderaan de hartvorm diverse slingers uit venetiaanse schakel gemaakt. Lengte 6,5cm, ca 8,2 gram. Nieuw