40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

Chinese tegel in lijst
Resultaat: 725 EUR

Oude bruine Chinese celadon vaas
Resultaat: 8.000 EUR

3x Oud/antiek Chinees
Resultaat: 325 EUR

Japanse Satsuma sierschotel, 19e eeuw
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuws zeldzaam Japans gesigneerde Satsuma sierschotel met dansende kinderen + goud decor. Eén chip. Afmeting: ø 30,5 cm. In redelijke staat.

Oude Chinese dekselpot
Resultaat: 125 EUR

2x Zeldzame oude Chinese kopjes
Resultaat: 900 EUR