Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Mahonie hoekkastje, 18e eeuw
Resultaat: 140 EUR

18e Eeuwse mahoniehouten Louis Seize hoekkast met jalouziedeur en bandintarsia. Afmeting: 98 x 64 x 82 cm. In goede staat.

Antieke armleunstoel, 1860
Resultaat: 140 EUR

Antieke Duitse notenhouten Louis Philippe armleunstoel met goede velours stoffering. Circa 1860. Afmeting: 105 x 65 x 62 cm. In goede staat.

Bridge/speel tafel, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Louis Philippe speeltafel. Circa 1860. Fineerschade. Afmeting: 77 x 85 x 44 cm / 77 x 85 x 88 cm. In redelijke staat.

Hoekkast, 1910
Startprijs 300 EUR

Vruchtenhouten hoekkast met gebogen ruiten. Circa 1910. Afmeting: 80 x 80 x 180 cm. In goede staat.

Franse Louis Philippe kast, 1880
Startprijs 600 EUR

Franse Louis Philippe kast. Twee-delig met in het midden drie laden. Geheel massief eiken. Circa 1880. Afmeting: 222 x 145 x 54 cm (hxbxd). In goede staat.

Tafel met koperen slachtbak, 19e eeuw
Resultaat: 170 EUR

19e Eeuws houtgestoken tafeltje met zeldzame koperen slachtbak. Afmeting: 55 x 84 x 50 cm. In goede staat.

Moderne messing spiegel
Startprijs 35 EUR

Moderne messing spiegel, Bel Air Art. 21e Eeuw. Afmeting: 88 x 68 cm. In goede staat.

Antieke mahonie tafel, 1900
Startprijs 60 EUR

Antieke mahonietafel. Circa 1900. Afmeting: 75 x 90 x 64 cm. In goede staat.

Wortelnoten hangkastje
Startprijs 50 EUR

Hollandse wortelnoten Barok vitrinekast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 67 x 20 cm. In goede staat.

Engelse secretaire, 19e eeuw
Startprijs 450 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten secretaire met glasopstand, bandintarsia en florale intarsia. Afmeting: 225 x 110 x 60 cm. deurtje iets verbogen verder In goede staat.

Grote halspiegel, 1860
Resultaat: 130 EUR

Zeer grote 19e eeuwse mahoniehouten halspiegel. Napoleon III. Circa 1860. Afmeting: 191 x 115 cm. In goede staat.

Engelse commode, 19e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten commode met origineel beslag. Paar kleine fineerschades. Afmeting: 87 x 45x 102 cm. In goede staat.

Engelse wandspiegel met hoedenhouders
Resultaat: 30 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten wandspiegel met hoedenhouders. Afmeting: 27 x 34 x 13 cm. In goede staat.

Louis Quinze-stijl commode, 1920
Startprijs 450 EUR

Franse Louis Quinze-stijl commode met marquetterie fineer, bronzen beslag en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 84 x 97 x 50 cm. In goede staat.

Kamerscherm, 19e eeuw
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuws mahoniehouten met palissander kamerscherm met borduurwerk. Het laatste avondmaal. Circa 1860. Afmeting: 109 x 62 x 50 cm. Mooie kwaliteit.

6x Antieke Hollandse stoelen
Startprijs 150 EUR

Zes antieke Hollandse iepenhouten stoelen met biezen zittingen. Afmeting: 103 x 38 x 44 cm. In goede staat.

Engels schrijfbureau met leer
Resultaat: 120 EUR

Engels mahoniehouten schrijfbureau met drie lades en lederen schrijfblad. Afmeting: 77 x 120 x 75 cm. In goede staat.

Italiaanse spiegel
Resultaat: 325 EUR

Italiaanse houtgestoken spiegel in Rococo-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 150 x 90 cm. In goede staat.

Antieke schaaktafel, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antieke notenhouten schaaktafel met ingelegd schaakbord. Circa 1900. Afmeting: 75 x 97 x 47 cm. In goede staat.

Commode in Barok-stijl
Resultaat: 40 EUR

Wortelnoten Barok-stijl twee-laden commode met bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 75 x 40 cm. In goede staat.

Schaarzetel, 1880
Startprijs 300 EUR

Massief eikenhouten schaarzetel. Circa 1880. Afmeting: H 104 cm. In goede staat.

6x Eiken stoelen, 1880
Startprijs 250 EUR

Zes eikenhouten stoelen in Gothische stijl. 188. In goede staat.

Engelse eiken kist, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Engelse 18e eeuwse eikenhouten kist met lades en klapbaar front met hout vergrendeling. Afmeting: 85 x 110 x 51 cm. In goede staat.

Duitse bretterstoel, 19e eeuw
Resultaat: 35 EUR

19e Eeuwse Duitse eiken bretterstoel. Neo Renaissance. Afmeting: 96 x 45 x 44 cm. In goede staat.