Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Groot blik, Deventer stoom koffiebranderij 3034
Groot blik, Deventer stoom koffiebranderij

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Antieke emaille Orion thermometer, 1920 3030
Antieke emaille Orion thermometer, 1920

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Knorr kruidenrek, 1960 3024
Knorr kruidenrek, 1960

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Mehano H0, T280, BT2-Bombardier OHE 2893
Mehano H0, T280, BT2-Bombardier OHE

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Mehano H0, T280, BT2-Bombardier 2892
Mehano H0, T280, BT2-Bombardier

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2x Fleischmann H0: 4280 en 4349 2891
2x Fleischmann H0: 4280 en 4349

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
2x Fleischmann H0: 4351 en 4352 2888
2x Fleischmann H0: 4351 en 4352

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
2x Fleischmann H0: 4326 en 4329 2884
2x Fleischmann H0: 4326 en 4329

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Roco H0 62832, WLE 22 2857
Roco H0 62832, WLE 22

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Roco H0 62423, HUSA E189-096 2854
Roco H0 62423, HUSA E189-096

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Roco H0 68410, RENFE 250 001-5 2849
Roco H0 68410, RENFE 250 001-5

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Roco H0 62412, RENFE 250 603-8 2842
Roco H0 62412, RENFE 250 603-8

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Trix H0 22749, Serie 23 (2338) 2834
Trix H0 22749, Serie 23 (2338)

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Trix H0 22723,  Serie 122 SNCB 2833
Trix H0 22723, Serie 122 SNCB

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Roco H0 43183 Persil 2826
Roco H0 43183 Persil

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
2x Roco H0 43193 en 43190 2825
2x Roco H0 43193 en 43190

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Trix H0 22540 DB E 91 99 2819
Trix H0 22540 DB E 91 99

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Märklin/Hamo H0 3829 2816
Märklin/Hamo H0 3829

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Märklin/Hamo H0: 8378 en 8350 2748
2x Märklin/Hamo H0: 8378 en 8350

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Trix H0 22580, Ae 8/14 11801 2742
Trix H0 22580, Ae 8/14 11801

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Knipmuts onder stolp 2419
Knipmuts onder stolp

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Jugendstil lampenkap, 1915 2362
Jugendstil lampenkap, 1915

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Lot oud/antiek tin (divers) 2167
Lot oud/antiek tin (divers)

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x  Antiek tin 2163
2x Antiek tin

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3x Voor-oorlogse knikkende spaarpotten 2103
3x Voor-oorlogse knikkende spaarpotten

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
2x Antieke Japanse stijgbeugels 2073
2x Antieke Japanse stijgbeugels

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Oude Chinese emaille vaas 2066
Oude Chinese emaille vaas

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Peter Keil, Drie gezichten 1439
Peter Keil, Drie gezichten

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Oepts, Huisje in de duinen 1417
Oepts, Huisje in de duinen

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
D. Wiggers, Heuvelachtig landschap 1270
D. Wiggers, Heuvelachtig landschap

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Ongesig. hond 1064
Ongesig. hond

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Lot zilveren sieraden 836
Lot zilveren sieraden

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3 Delen zilver 800
3 Delen zilver

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Zilveren lepels 749
2 Zilveren lepels

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot zilveren lepels/vorken 744
Lot zilveren lepels/vorken

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
5 Delen zilver 724
5 Delen zilver

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren schaal 723
Zilveren schaal

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Zilveren schaal 692
Zilveren schaal

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Lot divers zilver (9x) 691
Lot divers zilver (9x)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
4 Delen divers 690
4 Delen divers

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antiek zilveren doosje, 1798 625
Antiek zilveren doosje, 1798

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Zilveren armband 480
Zilveren armband

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Gouden collier met kruis 459
Gouden collier met kruis

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zilveren inktstel 449
Zilveren inktstel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
5 Gouden ringen 382
5 Gouden ringen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zilveren kaviaarvatje, Russisch 365
Zilveren kaviaarvatje, Russisch

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke zilveren beugel, 1786 271
Antieke zilveren beugel, 1786

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
2 Wandelstokken 171
2 Wandelstokken

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren vaas 17
Zilveren vaas

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Lot 19e eeuws Japans miniatuur porselein 6677
Lot 19e eeuws Japans miniatuur porselein

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Japans eierschaal theeservies 6664
Japans eierschaal theeservies

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Oude porseleinen Rosenthal woerd 6633
Oude porseleinen Rosenthal woerd

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Oude Japanse of Chinese vaas 6596
Oude Japanse of Chinese vaas

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Antieke Delftse schotels, 18e - 19e eeuw 6594
2x Antieke Delftse schotels, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Villeroy en Boch servies 6586
Villeroy en Boch servies

Resultaat:

105 EUR

Verkocht
Baardmankruik, 18e eeuw 6582
Baardmankruik, 18e eeuw

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Han Boerrigter schotel 6560
Han Boerrigter schotel

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Chinese bloempotschaal, 20e eeuw 6559
Chinese bloempotschaal, 20e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Oude/antieke Chinese gemberpotten 6526
2x Oude/antieke Chinese gemberpotten

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Oude Chinese vaas 6501
Oude Chinese vaas

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Oud Chinees celadon porselein 6464
2x Oud Chinees celadon porselein

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Oude Chinese dekselvazen 6440
2x Oude Chinese dekselvazen

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Chinees vaasje 6436
Chinees vaasje

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Chinees Kang Xi bord, 19e eeuw 6431
Chinees Kang Xi bord, 19e eeuw

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Aparte groene Chinese bolvaas 6412
Aparte groene Chinese bolvaas

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antiek Satsuma sierbord 6401
Antiek Satsuma sierbord

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Grote blauwe schaal, 20e eeuw 6395
Grote blauwe schaal, 20e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke Chinese vaas 6375
Antieke Chinese vaas

Resultaat:

4.500 EUR

Verkocht
Oude Chinese celadon vaas 6361
Oude Chinese celadon vaas

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
2x Chinese pijpvazen 6345
2x Chinese pijpvazen

Resultaat:

100 EUR

Oude Chinese vaas 6339
Oude Chinese vaas
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Oud Herend serviesgoed 6273
Oud Herend serviesgoed

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese Gendi schenkkan 6247
Chinese Gendi schenkkan

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Kang Xi trekpot, 17e - 18e eeuw 6242
Kang Xi trekpot, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Prachtige antieke Japanse Satsuma kom 6226
Prachtige antieke Japanse Satsuma kom

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Zeldzame Chinese schotel 6206
Zeldzame Chinese schotel

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Zeer grote Chinese Familie Roze sierschotel 6205
Zeer grote Chinese Familie Roze sierschotel

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Chinese sierschotel, 19e eeuw 6163
Chinese sierschotel, 19e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Grote Imari tafelschaal, 19e eeuw 6115
Grote Imari tafelschaal, 19e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Twee grote Samson Kakiemon theebussen 6050
Twee grote Samson Kakiemon theebussen

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Chinese parfumfles, 18e - 19e eeuw 6028
Chinese parfumfles, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2x Parfumfles: 1x Bicchielli, 1x Mdina 5582
2x Parfumfles: 1x Bicchielli, 1x Mdina

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antiek gebrandschilderd venster 5548
Antiek gebrandschilderd venster

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Moderne Mille Fiori-stijl vaas 5544
Moderne Mille Fiori-stijl vaas

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Moderne fruitschaal 5534
Moderne fruitschaal

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
2x Antiek Boheems glas 5531
2x Antiek Boheems glas

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
7x Antieke glas-in-lood vensters 5526
7x Antieke glas-in-lood vensters

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
4x Oud/antiek glaswerk 5524
4x Oud/antiek glaswerk

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Glazen Leerdam vaas, Floris Meydam 1963 5512
Glazen Leerdam vaas, Floris Meydam 1963

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zeldzaam 3-delig opaline stel, 19e eeuw 5500
Zeldzaam 3-delig opaline stel, 19e eeuw

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Antiek bronzen figuur, Pierrot 5126
Antiek bronzen figuur, Pierrot

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Wit marmeren damesbuste 5115
Wit marmeren damesbuste

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, 20e eeuw 5072
Bronzen figuur, 20e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Oud/antiek Chinees houtgestoken beeld 5052
Oud/antiek Chinees houtgestoken beeld

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Bronzen beeldje, Dame 5045
Bronzen beeldje, Dame

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Kerkelijk Heilig figuur, 19e eeuw 5024
Kerkelijk Heilig figuur, 19e eeuw

Resultaat:

300 EUR