Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude/antiek terracotta karikatuur asbak, 1930
Resultaat: 25 EUR

Oude/antieke terracotta karikatuur asbak met twee drinkende figuren. Circa 1930. Afmeting: 10 x 13 x 13 cm. In goede staat.

Groot lot zilvertin
Resultaat: 80 EUR

Groot lot diversen zilvertin. 20e Eeuw. Onder andere: dekselschalen, sausieres, tablets. Afmeting: circa 25 - 45 cm. In goede staat.

Lot antiek tin (14x)
Resultaat: 90 EUR

Veertien maal 18e - 19e eeuws tin. Leuk lot!! Onder andere: Miniatuur kraantjeskan, brandewijnkom, eikeltjeskan, strooiers, houders. Afmeting: 6 - 28 cm. In goede staat.

Antieke graanmaat, 18e eeuw
Startprijs 180 EUR

18e Eeuwse messing graanmaat. Met unger/evenaartje (weegschaal), vijf gewichten en strijkstok. Afmeting 13 x 6,5 cm ø. In goede staat.

Schaakspel / Oude wijnopener-set
Startprijs 25 EUR

Oude wijnopener-set met kurkentrekker, servetring, thermometer+stop, in doos met schaakspel. Afmeting: 4 x 15 x 17 cm. In goede staat.

2x Japanse lakwerk vazen
Resultaat: 50 EUR

Twee grote oude/antieke Japanse houten lakwerk vazen met goudvissen en goud decor. Afmeting: 31 x 13 cm ø. In goede staat.

2x Russisch lakwerk, 20e Eeuw
Resultaat: 40 EUR

Twee maal Russisch lakwerk. 20e Eeuw. Eén maal dekseldoos, schip in storm, gesigneerd Kohhoba Pedocknho. Eén maal beschilderd houten ei. Afmeting: 11,5 - 11 cm. In goede staat.

Oude Japanse inro
Startprijs 40 EUR

Oude Japanse houtgesneden inro met draak decor. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 5 x 2,5 cm. In goede staat.

2x Ivoren bootjes (+certificaat)
Startprijs 60 EUR

Twee Afrikaanse ivoren boten met figuren. Circa 1930. Eén handje beschadigd. Afmeting: 26 - 27 cm. In goede staat.

8x Schoolplaten
Startprijs 100 EUR

Acht grote Hollandse schoolplaten op rol. 30-er/60-er Jaren. Bestaande uit: Europa schoolkaart, G. Prop, W.J. Thieme NV Zuthpen, vierde druk, afmeting: 170 x 198 cm + Nieuwe wandkaart van Europa, vijf...

Japanse lakwerk kist
Startprijs 25 EUR

Grote oude Japanse lakwerk dekseldoos met goud decor en messing vogel. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 34 x 25 cm. In redelijk/goede staat.

Oud Chinees/Japans lakwerk
Resultaat: 35 EUR

Oud Japans of Chinees lakwerk. Wandpaneel. Zwart-goud, kraanvogels in landschap decor. Tweede helft 20e eeuw. Paar kleine beschadigingen. Afmeting: 91 x 45 cm. In goede staat.

Oude hanglamp (smeedijzer)
Resultaat: 40 EUR

Oude acht-lichts smeedijzeren hanglamp. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 88 cm ø. In goede staat.

Staande lamp, 1940
Startprijs 40 EUR

Grote houtgestoken staande lamp. Donker gebeitst. Circa 1940. Afmeting: 182 x 62 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Oude wandblakers
Startprijs 20 EUR

Twee oude wandblakers in Venetiaanse stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke Chinese rollen
Resultaat: 90 EUR

Twee oude/antieke beschilderde Chinese rollen met tekst + signaturen. Bestaande uit: Berglandschap met figuren + Landschap bamboeboom. Afmeting: 104 x 39 cm + 75 x 35 cm. Aquarellen op papier. In rede...

3x Kandelaren+tabaksdoos
Resultaat: 30 EUR

Drie kandelaren + tabaksdoos. Twee maal plated, circa 1900, deuken. Eén maal messing, 20e eeuw. Eén messing tabaksdoos. Afmeting: 16 - 42 cm. In redelijk/goede staat.

7 Delen oude camera's, 20e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Lot oude camera's. 20e Eeuw. Onder andere: Twee maal verlichting Narva, Agfa Billy, harmonica camera (box), Pax Germany, Digna Dacora, Photo Box. Niet getest. Afmeting: 12 - 17 cm. In redelijk/goede s...

Moderne design tafellamp
Startprijs 30 EUR

Moderne keramieken design tafellamp met messing. 21e Eeuw. Houteffect. Afmeting: 76 cm. In goede staat.

Oude meerschuim tabakspijp
Resultaat: 35 EUR

Grote oude meerschuim tabakspijp met Arabier. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 12 x 7,5 cm. In goede staat.

Twee emaille theekannen
Resultaat: 45 EUR

Twee gelimiteerde handbeschilderde geëmailleerde theekannen in cassette. Charlotte di Vita Collections London. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 10,5 x 6 cm / 8 x 13 x 5 cm. In goede staat.

Grote keramieken tuinvaas
Startprijs 35 EUR

Grote keramieken tuinvaas. Eind 20e eeuw. Afmeting: 61 x 64 cm ø. In goede staat.

13x Afrika, divers
Resultaat: 70 EUR

Dertien maal oud Afrika, divers. Onder andere: Trommels, figuren, maskers etc. Afmeting: 20 - 65 cm. In goede staat.

2x Afrikaans houtsnijwerk
Startprijs 25 EUR

Twee maal Afrikaans houtsnijwerk. Bestaande uit: Hoofdrust Ruba Tribe Zaïre + Hoofdrust of stoel. Afmeting: 16 - 50 cm. In goede staat.