Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Oude/antiek terracotta karikatuur asbak, 1930 2512
Oude/antiek terracotta karikatuur asbak, 1930

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Groot lot zilvertin 2513
Groot lot zilvertin

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot antiek tin (14x) 2514
Lot antiek tin (14x)

Resultaat:

90 EUR

Antieke graanmaat, 18e eeuw 2515
Antieke graanmaat, 18e eeuw
Startprijs 180 EUR
Schaakspel / Oude wijnopener-set 2516
Schaakspel / Oude wijnopener-set
Startprijs 25 EUR
Verkocht
2x Japanse lakwerk vazen 2517
2x Japanse lakwerk vazen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Russisch lakwerk, 20e Eeuw 2518
2x Russisch lakwerk, 20e Eeuw

Resultaat:

40 EUR

Oude Japanse inro 2519
Oude Japanse inro
Startprijs 40 EUR
2x Ivoren bootjes (+certificaat) 2520
2x Ivoren bootjes (+certificaat)
Startprijs 60 EUR
8x Schoolplaten 2521
8x Schoolplaten
Startprijs 100 EUR
Japanse lakwerk kist 2522
Japanse lakwerk kist
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Oud Chinees/Japans lakwerk 2523
Oud Chinees/Japans lakwerk

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Oude hanglamp (smeedijzer) 2524
Oude hanglamp (smeedijzer)

Resultaat:

40 EUR

Staande lamp, 1940 2525
Staande lamp, 1940
Startprijs 40 EUR
2x Oude wandblakers 2526
2x Oude wandblakers
Startprijs 20 EUR
Verkocht
2x Oude/antieke Chinese rollen 2527
2x Oude/antieke Chinese rollen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
3x Kandelaren+tabaksdoos 2528
3x Kandelaren+tabaksdoos

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
7 Delen oude camera's, 20e eeuw 2529
7 Delen oude camera's, 20e eeuw

Resultaat:

25 EUR

Moderne design tafellamp 2530
Moderne design tafellamp
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Oude meerschuim tabakspijp 2531
Oude meerschuim tabakspijp

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Twee emaille theekannen 2532
Twee emaille theekannen

Resultaat:

45 EUR

Grote keramieken tuinvaas 2533
Grote keramieken tuinvaas
Startprijs 35 EUR
Verkocht
13x Afrika, divers 2534
13x Afrika, divers

Resultaat:

70 EUR

2x Afrikaans houtsnijwerk 2535
2x Afrikaans houtsnijwerk
Startprijs 25 EUR