Zilveren inktstel, 833/000, met kristallen inktpot, dop ontbreekt, en zandstrooier met zilveren kraag en dop. met kandelaar met dover, geplaatst op een zilveren basement, rechthoekig gecontourneerd me...
Antieke Duitse eikenhouten Jugendstil Kienzle regulateur. Circa 1915. Afmeting: 86 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse reiswekker met lithografische voorstelling en messing. Slagwerk op bel. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Bijzondere 835/000 zilveren servetring met florale afbeeldingen van een molen, kerk en zeilboot. Opengewerkte randen met parelranden. Zaanlandse Zilversmederij. Gewicht: circa 62 gram. Afmeting: 6,5 x...
Brede zilveren ring, 925/000, aan de voorzijde bezet met ioliet en blauw topaas. Brede ring pave bezet met diverse ioliet en blauw topaas stenen. Breedte 20 m. ø 55. ca 12,2 gram. Nieuw
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en spiegels. Afmeting: 138 cm. In goede staat.
Twee zilveren pillendoosjes, een rond geschulpte model versierd met graveerwerk, ø 38 mm, en een rechthoekige doos met gedreven floraal decor. 4,5x2x2cm. Diverse gehaltes. totaal ca 37 gram.
Antiek 835/000 zilveren mes en vork met fraaie graveringen en geribbelde heften. Mr. J. van Wijk Jzn.-Amsterdam. Anno 1874. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Brede ring, verguld, volledig bezet met zirconia's. breedte ring 11 mm, ø 54. In goede staat
Hollandse 18e eeuwse wortelnoten orgelgebogen 4-laden commode met origineel messing beslag. Louis Quinze. Circa 1760. Oudere restauratie. Afmeting: 73 x 90 x 49 cm. In goede staat.
Opvallende ring, 333/000, met robijn en diamant. Ring met 7 markies geslepen robijnen en een rand met singlecut geslepen diamanten, in bladvorm. Breedte 12 mm. ø 57. ca 2,7 gram. In goede staat
Zilveren theebus, 925/000, cilindervormig met golvende rand aan de onder- en bovenzijde, evenals de rand van het deksel. MT.: Job Frank Hall & Co, London jl.: C:1898 ø 7x10 cm. ca 132 gram. Enkele deu...
Prachtig geelgouden horloge, 750/000, ovale kast, 18x22mm, met een fijne spangband met scharnier, klemslot en 2 veiligheden. Quarts. ca 30 gram. 54x44mm. Nieuw WVP € 3995,-
17e - 18e Eeuwse Hollandse eikenhouten Renaissance toogkast met ranken en cherubijnkoppen en lade. Slot mist, verder in goede staat. Afmeting: 198 x 140 x 70 cm. In goede staat.
Tricolour gouden ring, 750/000, drie in een, met diamanten. Een ring met een roodgouden, geelgouden en witgouden band. De witgouden band is bezet met 10 singlecut geslepen diamanten, totaal ca 0,05 ct...
Stel 835/000 zilveren strooilepels met fraaie ajour gezaagde bakken, stelen met filet rand. Mr. C. van Gelderen Pzn.-Schoonhoven. Eén maal oude restauratie. Anno 1846. Gewicht: 44 gram. Afmeting: 16 c...
Houten doosje, ovaal model met een ovale broche met beschilderde porseleinen voorstelling van een dame. Voorzien van geelmetalen bewerkte rand. 7x5,5cm. In goede staat
Strakke witgouden ring, 585/000, met diamant. Ring verlopend in breedte met in het midden verticaal geplaatst 4 briljant geslepen diamanten, ca 0,28 ct. Breedte 11 mm. ø 56. ca 4,9 gram. In goede staa...
Een 835/000 zilveren gembercouvert met gecontourneerde stelen en floraal graveerwerk op de stelen en bak. Snijtand met meander gravering. Mr. P. van Geelen en Zn. - Schoonhoven. Anno 1878. Gewicht: ci...
Zilveren brandewijnkom, 925/000, ovaal model met gedreven floraal decor met krullen, voluten, acanthusbladeren en putti. Voorzien van grepen met figuren, geplaatst op een ovale voet met krulmotief. MT...
Fraaie ring, 333/000, met 2 cultive parels. Ring met slag aan de uiteinden bezet met een parel. ø6,5mm. ø 57 ca 3,5 gram. In goede staat
Bijbel met bruin leder kaft, het nieuwe testament 1834, voorzien van zilveren slot met allegorische voorstelling. MT.: C.Grosseknetter, Middelburg, ca 1776. 9x6,5x5,5cm. In goede staat
Twee odeurflacons van geslepen kristal met zilveren kraag en dop, 833/000. 9-10 cm. In goede staat
Geelgouden armband, 585/000, met diamant. Armband met bolle langwerpige schakels, 3x9mm, met daartussen een vierkante schakels bezet met een single cut geslepen diamanten, Totaal ca 0,15 ct. 19,5cm. V...