Drie maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Celadon bord met bodemmerk, vogels, vlinders en floraal decor + gemberpot met houtgestoken deksel, chip bovenrand + 18e eeuwse grote roomkan, Familie...
Zilveren collier, 800/000, met rozetjes. Breed collier volledig versierd met rozetjes. Breedte 19 mm. Met haaksluiting. 48 cm. ca 61,3 gram. In goede staat
Zilveren oorhangers, 835/000, met peervormige barnsteen. 4 cm. In goede staat
Twee oude Chinees porseleinen bolvazen op hoge stam. Met bodemmerk. Florale/paradijsvogel decor. Afmeting: 20 x 12 cm ø. In goede staat.
Drie voor-oorlogse knikkende spaarpotten. Bestaande uit: Vergelts Gott (bakeliet), stukje hals af + Bloedige missie China, Chili, Congo, (hout met gips) + Composiet, rood, chip. Afmeting: 20 - 25 cm....
Goud op zilveren ring, 925/000, met een blauw opaal. ø 60 ca 5,8 gram. Als nieuw
Zes antieke Chinees porseleinen Familie Rose rijstkommen met onderschotel + deksels. Mooie kwaliteit. Met florale decor, insecten en vogels + bodemmerk. Eén kopje beschadigd, verder goed. Afmeting: 9,...
Grote penning geboorte Prins Willem Alexander uit 1967. Gewicht 580 gram. Afmeting: ø 12 cm. In goede staat.
Mehano H0, T280, BT2-Bombardier OHE met originele verpakking en in goede staat.
Twee antieke Oosterse/Perzische stenen met gotische bogen. Afmeting: 30 x 23 x 8,5 cm + 30 x 15 x 9 cm. In goede staat.
18e Eeuwse messing kaarskandelaar. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil koekjestrommel met beschilderd glas en compositie metalen houder. Circa 1915. Afmeting: 33 x 20 x 18 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met florale decor. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Grote oude abrikoosvormige Chinees porseleinen waterpot met deksel en theeglazuur. Bodemmerk. Afmeting: 16 x 15 x 6 cm. In goede staat.
Twee colliers met barnsteen, collier gemaakt uit ruitvormige barnstenen, verlopend in grootte 8-11mm, en een collier met barnstenen kralen en grote stukken in verschillende kleuren, beiden in Art Deco...
Geelgouden horloge, 585/000, met een klemband en een langwerpige kast, merk Suvex, mechanisch, veer vast. breedte 10 mm. In goede staat
Twee delen Piko H0: 1x Piko 59581, Diesellok BR 118 (Lok 205 Infraleuna) met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 59582 H0 Diesellok BR 228 203-6 (CTHS) met originele verpakking in goede st...
Geelgouden ring, 585/000, met cultive parel, ø7 mm. ø 57. ca 3,2 gram. In goede staat
Twee antieke Den Haagse Rosenburg polychrome platelen vazen met florale decor. Circa 1915 - 1920. Schilder LS. Nr. 299. Afmeting: 14 x 8 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse tafellamp van compositie metaal. Griekse vrouw. Circa 1900. Afmeting: H 89 cm. In goede staat.
Oude Chinese cloisonne penselen aflegger met tekst en florale decor. Afmeting: 3 x 5,7 x 15 cm. In goede staat.
60-er Jaren plafonniere lamp van Christoph Palmer & Co. Messing met druppelvormige glazen pegels. Afmeting: 19 x 20 cm ø. In goede staat.
Zilveren strooilepel, 833/000, met ronde gezaagde bak met kruisjespatroon bevestigd aan een gecontourneerde steel voorzien van floraal graveerwerk. MT. Jacob van Wijk, Amsterdam, jl.:h: 1867. ca 40 gr...
Twee 19e eeuwse bronzen Charles Dix kaarskandelaren. Vier-lichts. Circa 1840. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede staat.