Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke penantkast, 1860
Startprijs 150 EUR

Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe penantkast. Circa 1860. Afmeting: 80 x 80 x 44 cm. In goede staat.

Antiek hangkastje, 1920
Resultaat: 40 EUR

Antiek hangkastje van eikenhout met messing beslag. Circa 1920. Afmeting: 46 x 67 x 22 cm. In goede staat.

Kuhlmeyer. gesign., Religieus
Startprijs 30 EUR

Kuhlmeyer duitse school kerkelijke processie olieverf op linnen 1e helft 20e eeuw. 107x80 in goede staat.

Moderne gekleurde glazen vaas
Resultaat: 40 EUR

Grote moderne mondgeblazen glazen vaas met glasfusing iriserend decor. 21e Eeuw. Afmeting: 39 x 16 cm ø. In goede staat.

Moderne kristallen lotusbloem
Startprijs 60 EUR

Grote moderne kristallen facetgeslepen lotusbloem. 21e Eeuw. Afmeting: 13 x 33 cm ø. In goede staat.

Trix H0 22539, Starlight Express
Startprijs 50 EUR

Trix H0 22539, E-lok Starlight Express met originele verpakking en in goede staat.

Oude Empire-stijl bureaustoel
Resultaat: 110 EUR

Oude mahoniehouten Empire-stijl bureaustoel met bronzen versieringen en lederen bekleding. Afmeting: 104 x 58 x 63 cm. In goede staat.

Oude apothekers gaper
Startprijs 100 EUR

Oude houtgestoken gepolychromeerde apothekers gaper. Krimpnaden. Afmeting: 56 x 26 x 27 cm. In goede staat.

Eiken hangkastje, 1920
Startprijs 40 EUR

Eikenhouten hangvitrinekast. Art Deco. Circa 1920. Afmeting: 86 x 95 x 25 cm. In goede staat.

Roco H0 62950, NSB Di 3.641
Resultaat: 60 EUR

Roco H0 62950, NSB Di 3.641 met originele verpakking en in goede staat.

Duitse hoedendoos, 1850
Resultaat: 130 EUR

Gave 19e eeuwse handbeschilderde Duitse spaanhouten hoedendoos met spreuk. Circa 1850. Afmeting: 46 x 16 x 27 cm. In goede staat.

Wortelnoten theetafel
Resultaat: 60 EUR

Wortelnoten theetafel met bronzen beslag . Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 65 x 84 x 53 cm. In goede staat.

Lot speelgoed
Resultaat: 25 EUR

Lot divers speelgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee kinderspaarpotten, Duits Diecast oorlogsschip, Admiral Graf S.P.E. W.M., tractor + bus. Afmeting: 5 - 15 cm. In goede staat.

Murano glazen zwaan
Startprijs 30 EUR

Murano glazen zwaan. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Antiek zijde souvenir 'Great War'
Startprijs 100 EUR

Antiek zijde 'souvenir of the great war' met diverse generalen + presidenten, onder andere Churchil. Paar kleine beschadigingen. Afmeting: 25 x 46 cm. In goede staat.

2x Roco H0: 04132B en 4164A
Resultaat: 50 EUR

2x Roco H0: 1x 04132B, E-lok DB 151 118-9 met originele verpakking en in goede staat en 1x 4164A, E-Lok SNCF BB-7242 met originele verpakking en in goede staat.

Mahonie armleunstoel, 1840
Resultaat: 60 EUR

Duitse mahoniehouten Biedermeier armleunstoel. Circa 1840. Afmeting: 90 x 57 x 57 cm. In goede staat.

32x Munten, Amerika
Startprijs 250 EUR

Tweeendertig maal Amerikaans muntgeld. Zilver. Circa 315 gram. 20e Eeuw. Afmeting: 1,3 - 4 cm. In goede staat.

Antieke Japanse waterketel
Startprijs 250 EUR

Antieke Japanse ijzeren waterketel met messing deksel. Afmeting: 23 x 15 cm ø. In goede staat.

Ronde Franse uitschuiftafel
Resultaat: 60 EUR

Ronde Franse notenhouten Barok-stijl uitschuiftafel met twee extra bladen. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 87 x 120 cm ø / 87 x 120 x 220 cm ø. In goede staat.

2x Kerkelijke kaarskandelaren, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR

Twee 19e eeuwse messing kerkelijke kaarskandelaren. Verguld. Neo-Gotisch. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

Mahoniehouten rolluikkastje
Resultaat: 60 EUR

Mahoniehouten rolluikkastje met lade. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 58 x 35 cm. In goede staat.

Theekistje, 19e eeuw
Startprijs 75 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten theekist met twee compartimenten en bandintarsia. Afmeting: 11 x 16 x 11 cm. In goede staat.

3x Drank reclame
Resultaat: 200 EUR

Drie maal drankreclame. 60-er Jaren. Bestaande uit: Black & White Whisky + Martini Rossi reclame (composiet) + Glazen Martini Rossi fles. Afmeting: 26 x 26 x 20 cm / 42 x 20 x 18 cm. In goede staat.