Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Japanse Satsuma Koro
Resultaat: 150 EUR

Antieke Japanse Satsuma Koro. Gesigneerd. Fijn decor met goud/figuren + figuur godheid Satsuma. Gerestaureerd. Afmeting: 18 - 22 cm. In redelijke staat.

Zilveren inktpot in doos, Sheaffer
Resultaat: 50 EUR

Kristallen inktpot met zilveren dop en hals, 925/000, Sheaffer. Rond kristallen potje met diagonale lijnen bewerking, voorzien van een zilveren deksel met floraal decor met zwart emaille, stukje email...

Miniatuur modelkastje, 19e eeuw
Resultaat: 72 EUR

19e Eeuws mahoniehouten miniatuur modelkastje. Afmeting: 58 x 47 x 19 cm. In goede staat.

Oude Chinese kom
Startprijs 500 EUR

Mooie oude Chinees poreleinen kom met zes tekens bodemmerk, rondom figuren en karpers in zee decor + godheid met hert. Gerestaureerde randschade. Afmeting: 8 x 22 cm ø. In redelijk/goede staat.

Gouden ring met carneool
Resultaat: 70 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met carneool. Ring met een grote ovaal gefacetteerde carneool gezet een zetrand met geschulpte bewerking. 20-14 mm. ø 55, ca 6,1 gram. In goede staat.

Etalage buste in kledendracht, 1920
Resultaat: 85 EUR

Grote antieke etalage buste in klederdracht + haarspiegels. Circa 1920. Afmeting: 65 x 38 x 25 cm. In goede staat.

2x Antiquarische theaters
Resultaat: 70 EUR

Antiquarische 'Het Hollandse Circus' theater van Nivea. en 'Wij maken zelf ons schimmen theater. Afmeting: 27 - 35 cm. In goede staat.

Biederneier 3-zitsbank, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR

19e Eeuwse notenhouten Biedermeier drie-zits bank. Circa 1850. Afmeting: 103 x 180 x 87 cm. In goede staat.

Familie Rose bord, 18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose bord met hanen in tuin decor, emaille + goud decor. Gelijmd. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijke staat.

Zeldzaam voorraadblik Kwatta cacao, 1915
Resultaat: 60 EUR

Zeldzaam Hollands Kwatta Cacao-poeder kruideniers voorraadblik met Jugendstil decor. Circa 1915. Afmeting: 33 x 18 x 18 cm. In goede staat.

5-Delig kaststel, 19e eeuw
Resultaat: 275 EUR

Vijf-delige 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kraagvazen set. Afmeting: 30 - 36 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Oostenrijks berggezicht
Resultaat: 125 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1970. Duitse School. Oostenrijks berggezicht met vervallen hut aan meer. Olieverf op linnen. Afmeting: 101 x 81 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Naakte man tegen rotspartij
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. Modern. Naakte man tegen rotspartij. Olieverf op linnen. Afmeting: 82 x 100 cm. In goede staat.