Eikenhouten Jugendstil hoekstoeltje. Circa 1915. Afmeting: 78 x 47 x 44 cm. In goede staat.
Odeurflacon gemaakt uit Fries draadglas, cilindervormig model met zilveren hals en dop, 833/000, versierd met graveerwerk, deukje in Voorzien van binnenstop. ø 2,5x10cm. In goede staat
Ongesigneerd. Circa 1900. Stilleven met parelketting, vaas etc. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Oude Duitse Rosenthal porseleinen figuur. Ontwerp Albert Caasman. 1886 - 1968. Hoofdje gelijmd. Afmeting: 11 x 12 x 6 cm. In redelijke staat.
Porseleinen pop, Simon & Halbig, malnummer 1011, ca. 1889. Ze heeft een zogenaamde borstkop van porselein. Het leren lijf heeft onderarmen van porselein. Antieke kleding, glazen ogen en een pruik van ...
Geelgouden broche, 585/000, gemaakt van een bijbelslot. Voorzien van een onedele brochering. 44x18 mm. In goede staat.
Antiek eikenhouten met noten Jugendstil wandkastje. Circa 1915. Afmeting: 78 x 76 x 27 cm. In zeer goede staat.
Aparte Art Deco keramieken cactus jardiniere. Zwart-creme. Circa 1920. Twee oude haarlijnen. Afmeting: 14 x 46 x 16 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten wandspiegel met hoedenhouders. Afmeting: 27 x 34 x 13 cm. In goede staat.
Twee silveroverlay strooiers, 925/000, met glazen binnenkant. ø 4,5x7cm. Duchin creation. In redelijke staat
Brawa H0 0384, Diesellok BR 216 102-4 DB Cargo (Exclusive Edition) met originele verpakking en in goede staat.
Twee maal gestoffeerde voetenbanken. Eén maal mahonie, circa 1900. Eén maal tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 53 - 72 cm. In goede staat.
Elegante geelgouden ring, 750/000, met robijn en diamant. Ring in het midden voorzien van een briljant geslepen diamant, ca 0,10 crt, in een geelgouden gladomzetting. Om de diamant zit een ovale rand ...
Oude Chinees porseleinen celadon vaas. Geribd. Met bodemmerk en craquele glazuur. Afmeting: 19,5 x 8 cm ø. In goede staat.
Engelse 18e eeuwse eikenhouten kist met lades en klapbaar front met hout vergrendeling. Afmeting: 85 x 110 x 51 cm. In goede staat.
Trousseau met binnenbak, Frankrijk ca. 1900. Met origineel sleuteltje. Inclusief 10 kleine popjes.
Zilveren armband, 835/000, met 3 bewerkte gevlochten banden. Voorzien van een bakslot en veiligheid. 19 cm. breedte 9 mm. ca 23,4 gram. In goede staat
Twee grote keramieken geglazuurde boekensteunen. Ridders te paard met ijzeren lans. Circa 1930. Eén hand gelijmd. Afmeting: 26 x 18 x 9 cm. In goede staat.
Porseleinen pop, (Het hoofd is aan de bovenzijde gesloten, (zogenaamd Belton-type), Duitsland ca. 1890. De pop heeft porseleinen onderarmen, glazen ogen en een pruik van mohair. Verder een papier-mach...
19e Eeuws mahoniehouten miniatuur modelkastje. Afmeting: 58 x 47 x 19 cm. In goede staat.
Twee antieke Arnhem platelen schenkkannen met florale decor. Gemerkt Warkoa Arnhem Holland. Circa 1920. Afmeting: 19 x 12 cm ø. In goede staat.
Lot met 2x 50 ct edelstenen, met o.a. tijgeroog, amethist, lapis en topaas.
Roco H0 43191 Alpia Strassenbahn Stollwerck met originele verpakking en in goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Yin figuur met lotusbloem. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten Biedermeier drie-zits bank. Circa 1850. Afmeting: 103 x 180 x 87 cm. In goede staat.
Zilveren horloge, 925/000, mechanisch, met vierkante opengewerkte kast met blauwe wijzerplaat, bevestigd aan een bijbehorende zilveren band in gelijke schakel met klipsluiting. Breedte 18-25mm, lengte...
Antieke Duitse Gründerzeit blank eikenhouten handwerktafel met klapbaar blad en lade. Circa 1880. Afmeting: 79 x 42 x 54 cm. In goede staat.
Roco H0 73706, Diesellok Gysev 651 003-1 met originele verpakking en in goede staat.
Antiek kersenhouten nachtkastje. Circa 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd en met schellak handgepolitoerd. Afmeting: 78 x 37 x 33 cm. In goede staat.
Zilveren ring, 925/000, spiraalvormig met 2 tijgeroogkralen, ø 9 mm. ø 53 ca 6,2 gram. In goede staat
Antieke Japanse Satsuma Koro. Gesigneerd. Fijn decor met goud/figuren + figuur godheid Satsuma. Gerestaureerd. Afmeting: 18 - 22 cm. In redelijke staat.
Hollands mahoniehouten Biedermeier kabinet met mooi snijwerk, kroon, klauwpoten en origineel beslag. Circa 1850. Afmeting: 248 x 185 x 63 cm. In goede staat.
Brede zilveren ring, 925/000, met 3 bewerkte banden, de buitenste banden zijn geoxideerd en de middelste band is om en om bezet met diamantjes. Breedte ring 6 mm, ø 54 Nieuw
Prachtig handgeknoopt Perzisch tapijt. Zeer fijn gedecoreerd met een man met pijl en boog en zeer veel dieren. Afmeting: 200 x 142 cm. In goede staat.
C. Koppenol. Nagesigneerd. Boeren dorpsstraat met paard en ruiter. Olieverf op linnen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Roco H0 62832, WLE 22 met originele verpakking en in goede staat.
Mooie oude Chinees poreleinen kom met zes tekens bodemmerk, rondom figuren en karpers in zee decor + godheid met hert. Gerestaureerde randschade. Afmeting: 8 x 22 cm ø. In redelijk/goede staat.