Massief eikenhouten schaarzetel. Circa 1880. Afmeting: H 104 cm. In goede staat.
Zes antieke Chinees porseleinen Familie Rose rijstkommen met onderschotel + deksels. Mooie kwaliteit. Met florale decor, insecten en vogels + bodemmerk. Eén kopje beschadigd, verder goed. Afmeting: 9,...
Zes antieke Hollandse iepenhouten stoelen met biezen zittingen. Afmeting: 103 x 38 x 44 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe penantkast . Circa 1860. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 100 x 114 x 53 cm. In goede staat.
Chinese twee-delige kast met voorspringende panelen. Met vrouwenfiguren gedecoreerd en in het midden twee lades. Circa 1910. Afm.:86x182x50cm. Geheel in zeer goede staat. Dit object is op afspraak te ...
Wortelnoten barkast in Chinese-stijl. Binnenkant rood lakwerk en verguld snijwerk. Afmeting: 136 x 77 x 45 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met florale decor. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Eikenhouten dekenkist met zadeldeksel en smeedijzeren scharnieren. 18e Eeuw. Afmeting: 76 x 139 x 63 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Landschap met schuur, boerenpaar en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Grote oude abrikoosvormige Chinees porseleinen waterpot met deksel en theeglazuur. Bodemmerk. Afmeting: 16 x 15 x 6 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollands eikenhouten boeren secretaire met schuine klep en klauwpoten. Afmeting: 115 x 103 x 48 cm. In goede staat.
Eiken secretaire met glasopzet. Geheel massief. Onder drie laden. Binnenwerk met zeven lades. Afmeting: 205 x 103 x 54 cm (hxbxd). In goede staat.
Van Noort. 21e Eeuw. Figuren op strand Zandvoort. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.
Twee antieke Den Haagse Rosenburg polychrome platelen vazen met florale decor. Circa 1915 - 1920. Schilder LS. Nr. 299. Afmeting: 14 x 8 cm. In goede staat.
Drie antieke kruideniers voorraadblikken. Bestaande uit: Visser's Pakjes Koffie en Thee + Wijchels Thee Arnhem + Beukenhorst Koffie en Thee + inhoud treinen. Afmeting: 49 - 50 cm. In redelijke staat.
Mooie 19e eeuwse mahoniehouten armleunstoel met goede sfoffering. Circa 1860. Afmeting: 120 x 85 x 75 cm. In goede staat.
Antieke Louis Seize mahoniehoten secretaire met koperband ingelegd. Circa 1780 - 1800. Oudere restauratie, scheur aan zijkant. Afmeting: 161 x 48 x 94 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van éénentwintig oude/antieke reclame voorraadblikken. Divers. Onder andere: Stroop, Flipje, snoep, chocolade et cetera. Afmeting: 10 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren collier, 800/000, met rozetjes. Breed collier volledig versierd met rozetjes. Breedte 19 mm. Met haaksluiting. 48 cm. ca 61,3 gram. In goede staat
19e Eeuwse Franse Louis Quinze-stijl secretaire met diverse houtsoorten, florale intarsia + vogels en marmeren blad. Met bronzen beslag. Afmeting: 142 x 60 x 36 cm. In goede staat.
Lot antieke/oude houten Friese doorlopers + originele dozen + antiek lederen schaatsmanchetten. In doos. Afmeting: 37 x 32 x 50 cm. In goede staat.
Zilveren oorhangers, 835/000, met peervormige barnsteen. 4 cm. In goede staat
Twee antieke Duitse Jugendstil wandtegels met ooievaars. Circa 1915. Eén chip. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Goud op zilveren ring, 925/000, met een blauw opaal. ø 60 ca 5,8 gram. Als nieuw