Strakke witgouden ring, 585/000, met diamant. Ring verlopend in breedte met in het midden verticaal geplaatst 4 briljant geslepen diamanten, ca 0,28 ct. Breedte 11 mm. ø 56. ca 4,9 gram. In goede staa...
Een 835/000 zilveren gembercouvert met gecontourneerde stelen en floraal graveerwerk op de stelen en bak. Snijtand met meander gravering. Mr. P. van Geelen en Zn. - Schoonhoven. Anno 1878. Gewicht: ci...
Decoratieve wereldglobe op houten standaard. Met messing versieringen. Globe met reliëf. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 41 cm ø. In goede staat.
Zilveren brandewijnkom, 925/000, ovaal model met gedreven floraal decor met krullen, voluten, acanthusbladeren en putti. Voorzien van grepen met figuren, geplaatst op een ovale voet met krulmotief. MT...
Twee grote keramieken geglazuurde boekensteunen. Ridders te paard met ijzeren lans. Circa 1930. Eén hand gelijmd. Afmeting: 26 x 18 x 9 cm. In goede staat.
Engelse 18e eeuwse eikenhouten kist met lades en klapbaar front met hout vergrendeling. Afmeting: 85 x 110 x 51 cm. In goede staat.
Twee antieke Arnhem platelen schenkkannen met florale decor. Gemerkt Warkoa Arnhem Holland. Circa 1920. Afmeting: 19 x 12 cm ø. In goede staat.
Trousseau met binnenbak, Frankrijk ca. 1900. Met origineel sleuteltje. Inclusief 10 kleine popjes.
Kristallen inktpot met zilveren dop en hals, 925/000, Sheaffer. Rond kristallen potje met diagonale lijnen bewerking, voorzien van een zilveren deksel met floraal decor met zwart emaille, stukje email...
19e Eeuws mahoniehouten miniatuur modelkastje. Afmeting: 58 x 47 x 19 cm. In goede staat.
Groot oud edelhertengewei. 20e Eeuw. Afmeting: 125 x 78 x 47 cm. In goede staat.
Renaissance-stijl tafelbel met apostelen en godslampen. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 16,5 x 10 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Yin figuur met lotusbloem. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met carneool. Ring met een grote ovaal gefacetteerde carneool gezet een zetrand met geschulpte bewerking. 20-14 mm. ø 55, ca 6,1 gram. In goede staat.
Fraaie ring, 333/000, met 2 cultive parels. Ring met slag aan de uiteinden bezet met een parel. ø6,5mm. ø 57 ca 3,5 gram. In goede staat
Twee antieke messing kaarskandelaren, waarvan één gerepareerd en verbogen. Circa 1800. Afmeting: 29 x 13,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse notenhouten Biedermeier drie-zits bank. Circa 1850. Afmeting: 103 x 180 x 87 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Gründerzeit blank eikenhouten handwerktafel met klapbaar blad en lade. Circa 1880. Afmeting: 79 x 42 x 54 cm. In goede staat.
Antieke Japanse Satsuma Koro. Gesigneerd. Fijn decor met goud/figuren + figuur godheid Satsuma. Gerestaureerd. Afmeting: 18 - 22 cm. In redelijke staat.
Porseleinen pop, (Het hoofd is aan de bovenzijde gesloten, (zogenaamd Belton-type), Duitsland ca. 1890. De pop heeft porseleinen onderarmen, glazen ogen en een pruik van mohair. Verder een papier-mach...
Roco H0 43191 Alpia Strassenbahn Stollwerck met originele verpakking en in goede staat.
Bijbel met bruin leder kaft, het nieuwe testament 1834, voorzien van zilveren slot met allegorische voorstelling. MT.: C.Grosseknetter, Middelburg, ca 1776. 9x6,5x5,5cm. In goede staat
Mooie oude Chinees poreleinen kom met zes tekens bodemmerk, rondom figuren en karpers in zee decor + godheid met hert. Gerestaureerde randschade. Afmeting: 8 x 22 cm ø. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose bord met hanen in tuin decor, emaille + goud decor. Gelijmd. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijke staat.