Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Oude Chinese Familie Rose borden
Resultaat: 200 EUR

Twee oude Chinees porseleinen Familie Rose borden met Europese figuren/florale en haan decor. Afmeting: ø 22,3 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Twee kittens bij melkbakje
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Twee kittens bij melkbakje. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

3 Delen zilver
Resultaat: 30 EUR

Drie delen zilver, met een jampothouder met bramendecor, 833/000, ø8x4cm, een cakevork met guirlandes, een cartouche met portret en een puttihoofd, breek in vork, 833/000, 18 cm en een asbak ovaal met...

Oud Chinees drakenbord
Resultaat: 200 EUR

Oud Chinees porseleinen drakenbord met goud decor en bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 22,5 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese erotische plaquette
Resultaat: 70 EUR

Oude Chinees porseleinen erotische plaquette in houten omlijsting met tekst. Afmeting: 36 x 35 cm. In goede staat.

Beeld, Heilige Petrus met kindje Jezus
Resultaat: 800 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Heilige Petrus met kindje Jezus. Vingers af. Lichte oude in-actieve wormbeval. Afmeting: H 121 cm. In goede staat.

3 Authentieke Berber colliers
Startprijs 100 EUR

Drie bijzondere authentieke Berber colliers, met o.a. barnsteen, koraal, amethist, turkoois, hout en zilver. Afkomstig uit Marokko. 45-50-70cm. In zeer goede staat

Onduidelijk, Duits berglandschap
Resultaat: 110 EUR

Onduidelijk. 19e Eeuw. Verso onduidelijke teksten. Duits berglandschap. Twee beschadigingen. Afmeting: 75 x 106 cm. Olieverf op linnen. In redelijk/goede staat.

Jugendstil bloembakje, 1915
Startprijs 40 EUR

Jugendstil bloembakje. Circa 1915. Figuur op bankje. Genummerd. Haarlijn + chip. Afmeting: 17 x 19 x 12 cm. In redelijke staat.

Zilveren creolen met harhangers
Startprijs 75 EUR

Zilveren creolen met harthangers, 925/000, bezet met diamant. Ovale klapcreolen met een kruisbewerking met daaronder een vaste hanger bezet met diamanten, totaal ca 0,25 ct. totale lengte 28 mm. Nieuw

Antieke bronzen figurengroep
Startprijs 250 EUR

Antieke bronzen figurengroep met gietstempel. Titel XVIII Siede. Gietstempel Parijs + Freres Susse editeurs. Afmeting: 37 x 30 x 23 cm. In goede staat.

M. Lamprecht, Schaapsherder met kudde
Resultaat: 100 EUR

M. Lamprecht. 20e Eeuw. Schaapsherder met kudde. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese potten
Startprijs 75 EUR

Twee oude Chinees porseleinen potten met florale decor. Eén pot haarlijn. Eén goed. Afmeting: 10,5 - 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Lot robijnen en saffier
Startprijs 45 EUR

Lot met 3 robijnen, ovaal gefacetteerd, totaal ca 2,1 ct en 3 gele saffieren ovaal gefacetteerd totaal ca 2,45 ct.

Creolen, goud op zilver
Resultaat: 25 EUR

Creolen, goud op zilver met zirconia's. Scharnierende creolen met rijen met zirconia's. 10x20mm. ca 9, 9 gram. In goede staat

Kuhlmeyer. gesign., Religieus
Startprijs 30 EUR

Kuhlmeyer duitse school kerkelijke processie olieverf op linnen 1e helft 20e eeuw. 107x80 in goede staat.

2 Amethisten
Startprijs 30 EUR

Twee amethisten, een ovaal gefacetteerde en een peervormig gefacetteerde steen, 16,6 en 14,08, met diverse insluitsels.

Parelcollier
Resultaat: 30 EUR

Collier van parels gemaakt van organisch materiaal, ø 15 mm, in wit blauw en groen. Voorzien van een witmetalen magneetsluiting. 45 cm. Nieuw

Oude apothekers gaper
Startprijs 100 EUR

Oude houtgestoken gepolychromeerde apothekers gaper. Krimpnaden. Afmeting: 56 x 26 x 27 cm. In goede staat.

3 Zilveren broches
Resultaat: 20 EUR

Drie zilveren broches, twee in de vorm van een strikje en een broche van Topazio Portugal versierd met emaille, filigrain en 2 kruiken. Diverse gehaltes. ca 10,7 gram. In goede staat

Duitse hoedendoos, 1850
Resultaat: 130 EUR

Gave 19e eeuwse handbeschilderde Duitse spaanhouten hoedendoos met spreuk. Circa 1850. Afmeting: 46 x 16 x 27 cm. In goede staat.

Dubbelloops pistool, 19e eeuw
Startprijs 350 EUR

19e Eeuws dubbelloops pistool met graveringen en twee hanen. Afmeting: L 25,5 cm. In goede staat.

Prachtige Indonesische kris
Resultaat: 60 EUR

Prachtige houtgestoken Indonesische kris met draken en masker decors. 20e Eeuw. Afmeting: L 64 cm. In goede staat.

W. Vester, Landschap met koeien
Startprijs 1.500 EUR

Willem Vester. 1824 - 1895. Hollands landschap met koeien. Bijschilderingen. Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 29 cm. In redelijk/goede staat.