Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Ter Meulen, Schaapskudde bij avond
Startprijs 325 EUR

Ter Meulen. Circa 1900. Schaapskudde bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: 54 x 39 cm. In goede staat.

Jan Jans, Boerenvrouw + affiche
Startprijs 150 EUR

Jan Jans. 1893 - 1963. Karakteristieke Twentse boeren vrouw. Herkomst tentoonstelling + affiche. Galerie Needien. Houtskool op papier. Afmeting: 32 x 24 cm. In goede staat.

Lange dames winter-bontjas
Resultaat: 70 EUR

Lange dames winter-bontjas. Afmeting: 135 cm. In goede staat.

2x Vergulde wandkandelaren, 1900
Resultaat: 40 EUR

Twee vergulde messing Neo Gotische wandkandelaren met ranken. Circa 1900. Afmeting: 41 x 25 x 10 cm. In goede staat.

Lot Japanse lakwerk doosjes (6x)
Startprijs 60 EUR

Zes diverse Japanse lakwerk doosjes. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 12 cm. In goede staat.

4x Samson borden, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met Löwenstoft decor. Twee borden haarscheuren. Twee borden minimale chips rand. Afmeting: ø 23,3 cm. In redelijke staat.

Bronzen beeld, Pelikaan
Resultaat: 200 EUR

Grote bronzen Art Deco-stijl pelikaan op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Francois Pompon. Afmeting: 48 x 25 x 20 cm. In goede staat.

Collier agaat en jade immitatie
Startprijs 100 EUR

Collier met agaat en drie grote hoornvormige jade imitatie kralen. Versierd met witmetalen geribde bollen en sluiting. 50 cm. In goede staat

Ongesig., Schouwstuk, vaas met bloemen
Startprijs 300 EUR

Ongesigneerd antiek schouwstuk. Circa 1900. Vaas met bloemen op tafel. Olieverf op linnen. Afmeting: 103 x 60 cm. In goede staat.

W.J. Alberts, Koeien bij sloot
Resultaat: 135 EUR

W.J. Alberts. 1912 - 1990. Koeien bij sloot. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Zilveren bruidegomspijpje
Startprijs 90 EUR

Zilveren bruidegomspijpje in de vorm van een pistool, 835/000, versierd met ruit- en getrembleeerde gravures.ca 1875 Voorzien van restauratie bij de loop en voorzien van een enkel deukje. lengte 12 cm...

2 Bijbels met zilveren sloten
Resultaat: 50 EUR

Twee bijbels met zilveren sloten, 833/000, een bijbel met bruin lederen kaft , voorzien van initialen, met goud op snee, het nieuwe testament, 1874, versierd met een zilveren gecontourneerd slot met g...

Delfts bord, 18e eeuw
Resultaat: 35 EUR

18e Eeuws Delfts polychroom Fayence bord met florale decor. Chip rand. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke staande klok, 1890
Resultaat: 1.000 EUR

Prachtige antieke Duitse notenhouten L.F.S. Gründerzeit staande klok. Circa 1890. Halfuur-slag. Deurtje in onderkast. Afmeting: 235 x 67 x 35 cm. In goede staat.

Gouden creolen
Startprijs 180 EUR

Geelgouden creolen, 585/000, met diamant. Fantasie creool met scharnier, in V-vorm bezet met 6 singlecut geslepen diamanten. totaal ca 0,06 ct. breedte 10 mm. ø 15 mm. ca 5,8 gram. In zeer goede staat

Religieus handwerk in lijst
Startprijs 50 EUR

19e Eeuws religieus handwerk met aparte lijst uit ebbenhout, been, koperbeslagen. Lucie De Sanger. 1879. Afmeting: 79 x 78 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Landschap met baai, zeilboot en figuur
Startprijs 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Engelse School. 19e Eeuw. Landschap met baai, zeilboot en figuur. Aquarel op papier. Afmeting: 35 x 25 cm. In goede staat.

Antiek zilveren huwelijkslepel, 1738-1739
Startprijs 120 EUR

Groningse antieke zilveren huwelijkslepel. Initialen op achterkant steel. Geprofileerde rattenstaart en accolade vormige steel. Citroen. Onbekende meester. Anno 1738-1739 N. Gewicht: circa 49 gram. Af...

2x Antieke chocoladegietvormen, 1900
Resultaat: 45 EUR

Twee antieke blikken paashaas chocolade gietvormen. Circa 1900. Afmeting: 10 - 41 cm. In goede staat.

Antiek lederen dames handtas
Resultaat: 75 EUR

Antiek lederen dames handtas met medaillons en twee antieke parfumflesjes. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.

Oude/antieke Chinese boeddha
Resultaat: 235 EUR

Oude/antieke vergulde Chinese boeddha in lotushouding. Verso met symbolen, signatuur, bodemmerk. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Delfts Fayence bord , 17e - 18e eeuw
Resultaat: 130 EUR

17e - 18e Eeuws polychroom Delfts Fayence bord met florale decors. Gemerkt D. Lichte randschade. Afmeting: ø 31 cm. In redelijke staat.

Antieke Engelse reiswekker, 1900
Startprijs 500 EUR

Grote antieke Engelse messing reiswekker met slagwerk op gongspiraal. Plymouth. Circa 1900. Afmeting: 17 x 10 x 9 cm. In goede staat.

Friese stoeltjesklok, 18e-19e eeuw
Resultaat: 225 EUR

18e - 19e Eeuwse Hollandse Friese stoeltjesklok met wekker. Meerminnen overgeschilderd. Afmeting: 72 cm. In redelijk/goede staat.