Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Ter Meulen, Schaapskudde bij avond 1074
Ter Meulen, Schaapskudde bij avond
Startprijs 325 EUR
Jan Jans, Boerenvrouw + affiche 1081
Jan Jans, Boerenvrouw + affiche
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Lange dames winter-bontjas 2276
Lange dames winter-bontjas

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Pelikaan 5041
Bronzen beeld, Pelikaan

Resultaat:

200 EUR

4x Samson borden, 18e eeuw 6475
4x Samson borden, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR
Gouden creolen 36
Gouden creolen
Startprijs 180 EUR
Verkocht
2x Vergulde wandkandelaren, 1900 2283
2x Vergulde wandkandelaren, 1900

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Delfts bord, 18e eeuw 6482
Delfts bord, 18e eeuw

Resultaat:

35 EUR

Antiek zilveren huwelijkslepel, 1738-1739 43
Antiek zilveren huwelijkslepel, 1738-1739
Startprijs 120 EUR
Collier agaat en jade immitatie 336
Collier agaat en jade immitatie
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Delfts Fayence bord , 17e - 18e eeuw 6489
Delfts Fayence bord , 17e - 18e eeuw

Resultaat:

130 EUR

Zilveren dienschaal, 1898 50
Zilveren dienschaal, 1898
Startprijs 550 EUR
Lot Japanse lakwerk doosjes (6x) 2290
Lot Japanse lakwerk doosjes (6x)
Startprijs 60 EUR
Zilveren bruidegomspijpje 343
Zilveren bruidegomspijpje
Startprijs 90 EUR
Verkocht
2 Bijbels met zilveren sloten 350
2 Bijbels met zilveren sloten

Resultaat:

50 EUR

Ongesig., Schouwstuk, vaas met bloemen 1117
Ongesig., Schouwstuk, vaas met bloemen
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Antieke staande klok, 1890 3503
Antieke staande klok, 1890

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
4x Perzisch keramiek 6525
4x Perzisch keramiek

Resultaat:

140 EUR

Gouden hanger met opaal 386
Gouden hanger met opaal
Startprijs 240 EUR
Verkocht
Zilveren theelicht & brander, 1868 393
Zilveren theelicht & brander, 1868

Resultaat:

160 EUR

Lot plated 400
Lot plated
Startprijs 40 EUR
4x Antiek Imari porselein 6532
4x Antiek Imari porselein
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Oude/antieke Chinese boeddha 5077
Oude/antieke Chinese boeddha

Resultaat:

235 EUR

Verkocht
W.J. Alberts, Koeien bij sloot 1124
W.J. Alberts, Koeien bij sloot

Resultaat:

135 EUR