Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Weense tafelklok
Startprijs 1.400 EUR

Vroeg 19e eeuwse geeboniseerde Weense tafelklok met Grande Sonnerie kwartierslag uurwerk en Jaquemart mechaniek. Martin Boeck in Wenen. Afmeting: 52 x 30 x 15 cm. In goede staat.

6-Delig zilveren servies
Startprijs 1.500 EUR

Zilveren servies, 833/000, 6 delig, model parelrand, met een koffie- en theekan, een melkkan, suikerpot, lepelvaas en een comfoor. Het comfoor heeft een gezaagde rand met ovaal patroon en is geplaatst...

Henry Schouten, Landschap met schapen, ram en herderin
Startprijs 1.500 EUR

Henry Schouten. Belgische School. 1857 - 1927. Landschap met schapen, ram en herderin. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 120 cm. In goede staat.

W. Vester, Landschap met koeien
Startprijs 1.500 EUR

Willem Vester. 1824 - 1895. Hollands landschap met koeien. Bijschilderingen. Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 29 cm. In redelijk/goede staat.

H.A. Trigt, Hollandse familie Steuerwald
Startprijs 1.500 EUR

H.A. Trigt. Hendrink Albert. 1829 - 1899. 19e Eeuwse Hollandse familie Steuerwald (verso). Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 54 cm. In goede staat.

Zeldzame grote apothekers gaper, 19e eeuw
Startprijs 1.500 EUR

Zeldzame grote 19e eeuwse gepolychromeerde houtgestoken apothekers gaper. Afmeting: 59 x 26 x 28 cm. In goede staat.

A'damse tafelklok, 19e eeuw
Startprijs 1.500 EUR

Groot Amsterdams model, 19e eeuwse mahoniehouten tafelklok met maanstand en datum. Slagwerk op dubbele bel. Mahonie achterdeurtje mist. Afmeting: 92 x 46 x 14 cm. In redelijk/goede staat.

Kersenhouten secretaire, 1820
Startprijs 1.500 EUR

Vroeg 19e eeuwse Duitse kersenhouten rolsecretaire. Circa 1820. In goede gerestaureerde staat en met schellak politoer. Afmeting: 164 x 100 x 62 cm. In goede staat.

Antiek bronzen madonna met ivoren gezicht
Startprijs 1.500 EUR

Antiek bronzen Madonna met ivoren gezicht, handen en voeten. Door A. Alonzo Etling Paris. 19e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Witgouden Longines horloge met diamant
Startprijs 1.550 EUR

Elegant witgouden horloge, Longines, 750/000, met diamanten. Art Deco. Horloge met gematteerde ovale open schakels, in het midden voorzien van een rechthoekige gecontourneerd horloge met ovale blauw w...

Bijbel met zilver beslag
Startprijs 1.600 EUR

Bijzondere grote missaal met zilveren beslag. Missale Romanvm, ex decreto sacrosancti, MDCX. Misaal voorzien van een zwart lederen kaft met zilveren beslag versierd met putti en bladdecor. en voorzien...

Bronzen beeld, Vissersjongen met speelgoedboot
Startprijs 1.600 EUR

Bronzen figuur met ivoor en albast. Circa 1900. Vissersjongen met speelgoedboot. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Witgouden briljant armband
Startprijs 1.650 EUR

Elegante witgouden tennisarmband, 585/000, volledig bezet van 54 briljant geslepen diamanten, totaal ca 2,1 ct. VS/SI- F ca 16,0 gram. Voorzien van bakslot en veiligheden. Breedte 3 mm. lengte 18 cm. ...

Gouden Rolex
Startprijs 1.700 EUR

Geelgouden Rolex dameshorloge,750/000, Orchid, mechanisch horloge met een zeskantige kast op de rand bezet met 38 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,38 ct. Voorzien van een bewerkte wijzerplaat ...

Zilveren servies
Startprijs 1.750 EUR

Rijkelijk versierd zilveren servies, BWG, 4 delig met een theekan, melkkan, suikerbak en dienblad. Voorzien van gedreven floraal decor met krullen en bewerkte randen, een schild en een geschulpte omge...

D.P. van Lokhorst, Poldergezicht met koeien
Startprijs 1.750 EUR

Dirk Peter van Lokhorst. 1818 - 1893. Hollands poldergezicht met koeien en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: 105 x 63 cm. In goede staat.

Antieke Cartel wandklok, 1800
Startprijs 1.750 EUR

Grote antieke bronzen Louis Seize Cartel wandklok met vaas, ramskoppen en leeuwenkop. Circa 1800. Wijzerplaat beschadigd. Dun messing sierwerk zijkanten mist. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel en...

Gouden tennisarmband met diamant
Startprijs 1.800 EUR

Geelgouden armband, 750/000, met diamanten. Armband met 27 ronde schakels bezet met een briljant geslepen diamanten, totaal ca 2,00 ct VS. Voorzien van bakslot met veiligheid. Breedte 7 mm, lengte 20,...

Gouden choker met diamanten
Startprijs 1.800 EUR

Elegante geelgouden choker, 585/000, bezet met diamanten. Choker, tennis model, bezet met 83 briljant geslepen diamanten, Totaal ca 2,5 ct. De uiteindes bij de sluiting zijn voorzien van dichte gouden...

W.G.F. Jansen, Veere-Zeeland
Startprijs 1.800 EUR

W.G.F. Jansen. Nagesigneerd. 1871 - 1949. Gezicht op Veere met boten. Gerestaureerd. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.

Hollandse Barok vitrinekast, 1780
Startprijs 1.800 EUR

Hollandse mahoniehouten Barok vitrinekast met mooi bronzen beslag en klauwpoten. Porseleinkast. Circa 1780. Afmeting: 180 x 228 x 55 cm. In goede staat.

Louis Seize pendule, 1800
Startprijs 1.900 EUR

Grote Franse marmeren Louis Seize pendule met vergulde bronzen ornamenten en bronzen putti. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Touwtjesophanging veranderd naar veerophanging. ...

Aurora pen, Guiseppe Verdi Opera zwart goud
Startprijs 2.000 EUR

Zeer zeldzame en exclusieve Aurora pen "Giuseppe Verdi Opera Gold". Fraaie pen, rondom gegraveerd en met gouden kroon. Nr. 30/199. In zeer goede staat.

Zeldzaam antiek St. Nicolaas ikoon
Startprijs 2.000 EUR

Zeldzaam antiek Russisch ikoon. St. Nicolaas met twaalf scenes uit zijn leven. Gerestaureerd door Boris Chapouvalcon (14.500,=) Diverse stempels etc achterop. Afmeting: 41 x 33,5 x 3 cm. In goede staa...