Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren broche en vliegtuig
Resultaat: 30 EUR

Zilveren broche en een witmetalen dasklem met vliegtuig. Broche met geemailleerde spelende kinderen en een dasklem met een vliegtuig.

Grote zilveren hanger met roze agaat
Resultaat: 30 EUR

Grote zilveren hanger, 925/000, met een ovaal cabouchon geslepen roze agaat, 25x33mm. Voorzien van groot zilveren hangeroog. 5x2,5cm. ca 11,5 gram. In goede staat.

Lot diverse munten (veel zilveren)
Resultaat: 30 EUR

Lot diverse munten, veel zilveren. Bestaande uit: 1x 2½ gulden 1872 Willem III. 1x 10 gulden 1970. 1x 10 gulden 1996. 1x 10 gulden 1997. 1x 2½ cent 1945 Nederlands Indië. 1x 2½ cent 1886. 2x 1 cent 1...

3x Kandelaren+tabaksdoos
Resultaat: 30 EUR

Drie kandelaren + tabaksdoos. Twee maal plated, circa 1900, deuken. Eén maal messing, 20e eeuw. Eén messing tabaksdoos. Afmeting: 16 - 42 cm. In redelijk/goede staat.

3 Delen zilver
Resultaat: 30 EUR

Drie delen zilver, met een jampothouder met bramendecor, 833/000, ø8x4cm, een cakevork met guirlandes, een cartouche met portret en een puttihoofd, breek in vork, 833/000, 18 cm en een asbak ovaal met...

Koker uit zilver
Resultaat: 30 EUR

Brillenkoker gemaakt uit zilverdraad, ovaal model met zilveren randen versierd met bandelwerk en aan de boven- en onderzijde voorzien van een ovaal zilveren cartouche met gravure. Voorzien van kartonn...

Zilveren armband
Resultaat: 30 EUR

Zilveren armband, 835/000, voorzien gestanste schakels met gefacetteerd slijpwerk, bevestigd aan een bakslot in de vorm van de schakels. Voorzien van veiligheid. Breedte 20 mm, lengte 19,5 cm. ca 13 g...

Oude Chinese blauwe vaas
Resultaat: 25 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met blauwe glazuur en florale decor. Met bodemmerk. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

Oude Chinese knobbelvaas
Resultaat: 25 EUR

Oude Chinees porseleinen knobbelvaas met blauwe glazuur, bloesem en vogel decor + bodemmerk. Afmeting: 15 x 8,5 cm ø. In goede staat.

Antieke Chinese Kantonese vaas
Resultaat: 25 EUR

Grote antieke Chinese Kantonese porseleinen vaas met krijgers. Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 60 cm. In redelijke staat.

2x Meissen borden, 19e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Twee 19e eeuwse Duitse Meissen porseleinen borden met rozen decor. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.

Gemberpot, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 25 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met landschap decor. Haarlijnen. Afmeting: 15 x 16 cm ø. In redelijke staat.

Oude/antieke Chinese-Kantonese gemberpot
Resultaat: 25 EUR

Oude/antieke Chinese-Kantonese gemberpot met krijgers. Afmeting: 15 x 12 cm ø. In goede staat.

Antieke Meissen sauskom, 1930
Resultaat: 25 EUR

Antieke Duitse Meissen porseleinen sauskom met Zwiebelmuster decor. Circa 1930. Afmeting: 10 x 22 x 14 cm. In goede staat.

3x Imari borden, 19e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Set van drie 19e eeuwse Imari porseleinen borden met florale decors. Gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.

3x Gouda plateelvazen
Resultaat: 25 EUR

Drie oude Hollandse handbeschilderde platelen vazen met florale decor. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 70 - 20 cm. In goede staat.

Antieke tafelspiegel, 1900
Resultaat: 25 EUR

Antieke eikenhouten gestoken tafelspiegel. Circa 1900. Afmeting: 79 x 50 x 20 cm. In goede staat.

Junghans pendule, 1930
Resultaat: 25 EUR

Eikenhouten Junghans Westminster pendule. Met kwartier-slag op vier gongstaven. Circa 1930. Licht beschadigd. Afmeting: 14 x 27,5 x 49 cm. In goede staat.

Oude bierreclame Beauregard
Resultaat: 25 EUR

Oude Beauregard speciale bierreclame hangbord. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 38 x 23 cm. In goede staat.

4x Oude Engelse Dinky Toys
Resultaat: 25 EUR

Vier maal oude Engelse Dinky Toys. Bestaande uit: Atlantean bus + Ferrari England Meccano + Connaught Meccano + Coles Hydra-Truck. Bespeeld. Afmeting: 9,5 - 21 cm. In redelijke staat.

Lot speelgoed
Resultaat: 25 EUR

Lot divers speelgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee kinderspaarpotten, Duits Diecast oorlogsschip, Admiral Graf S.P.E. W.M., tractor + bus. Afmeting: 5 - 15 cm. In goede staat.

Messing plated wijwater emmer, 19e eeuw
Resultaat: 25 EUR

19e Eeuwse messing plated kerkelijke wijwater emmer. Afmeting: 21 x 17 cm ø. In goede staat.

2x Antiek bewerkt messing
Resultaat: 25 EUR

Twee maal antiek bewerkt messing. Bestaande uit: Klein inktstel met amor en porseleinen inktpotjes. Eerste helft 19e eeuw. En een wandhaak in de vorm van een pijprokende visser. Circa 1900. Afmeting: ...

7 Delen oude camera's, 20e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Lot oude camera's. 20e Eeuw. Onder andere: Twee maal verlichting Narva, Agfa Billy, harmonica camera (box), Pax Germany, Digna Dacora, Photo Box. Niet getest. Afmeting: 12 - 17 cm. In redelijk/goede s...