Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Witgouden briljant armband
Startprijs 1.650 EUR

Elegante witgouden tennisarmband, 585/000, volledig bezet van 54 briljant geslepen diamanten, totaal ca 2,1 ct. VS/SI- F ca 16,0 gram. Voorzien van bakslot en veiligheden. Breedte 3 mm. lengte 18 cm. ...

Bronzen beeld, Vissersjongen met speelgoedboot
Startprijs 1.600 EUR

Bronzen figuur met ivoor en albast. Circa 1900. Vissersjongen met speelgoedboot. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Bijbel met zilver beslag
Startprijs 1.600 EUR

Bijzondere grote missaal met zilveren beslag. Missale Romanvm, ex decreto sacrosancti, MDCX. Misaal voorzien van een zwart lederen kaft met zilveren beslag versierd met putti en bladdecor. en voorzien...

Witgouden Longines horloge met diamant
Startprijs 1.550 EUR

Elegant witgouden horloge, Longines, 750/000, met diamanten. Art Deco. Horloge met gematteerde ovale open schakels, in het midden voorzien van een rechthoekige gecontourneerd horloge met ovale blauw w...

Antiek bronzen madonna met ivoren gezicht
Startprijs 1.500 EUR

Antiek bronzen Madonna met ivoren gezicht, handen en voeten. Door A. Alonzo Etling Paris. 19e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Kersenhouten secretaire, 1820
Startprijs 1.500 EUR

Vroeg 19e eeuwse Duitse kersenhouten rolsecretaire. Circa 1820. In goede gerestaureerde staat en met schellak politoer. Afmeting: 164 x 100 x 62 cm. In goede staat.

A'damse tafelklok, 19e eeuw
Startprijs 1.500 EUR

Groot Amsterdams model, 19e eeuwse mahoniehouten tafelklok met maanstand en datum. Slagwerk op dubbele bel. Mahonie achterdeurtje mist. Afmeting: 92 x 46 x 14 cm. In redelijk/goede staat.

Zeldzame grote apothekers gaper, 19e eeuw
Startprijs 1.500 EUR

Zeldzame grote 19e eeuwse gepolychromeerde houtgestoken apothekers gaper. Afmeting: 59 x 26 x 28 cm. In goede staat.

H.A. Trigt, Hollandse familie Steuerwald
Startprijs 1.500 EUR

H.A. Trigt. Hendrink Albert. 1829 - 1899. 19e Eeuwse Hollandse familie Steuerwald (verso). Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 54 cm. In goede staat.

W. Vester, Landschap met koeien
Startprijs 1.500 EUR

Willem Vester. 1824 - 1895. Hollands landschap met koeien. Bijschilderingen. Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 29 cm. In redelijk/goede staat.

Henry Schouten, Landschap met schapen, ram en herderin
Startprijs 1.500 EUR

Henry Schouten. Belgische School. 1857 - 1927. Landschap met schapen, ram en herderin. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 120 cm. In goede staat.

6-Delig zilveren servies
Startprijs 1.500 EUR

Zilveren servies, 833/000, 6 delig, model parelrand, met een koffie- en theekan, een melkkan, suikerpot, lepelvaas en een comfoor. Het comfoor heeft een gezaagde rand met ovaal patroon en is geplaatst...

Weense tafelklok
Startprijs 1.400 EUR

Vroeg 19e eeuwse geeboniseerde Weense tafelklok met Grande Sonnerie kwartierslag uurwerk en Jaquemart mechaniek. Martin Boeck in Wenen. Afmeting: 52 x 30 x 15 cm. In goede staat.

Zilveren servies, 5 delig
Startprijs 1.400 EUR

Antiek zilveren servies, 800/000, 5 delig, met koffie-, thee- en melkkan en een suikerbak. De koffiekan is geplaatst op een comfoor. Het servies is versierd met drijfwerk van putti's en florale afbee...

Zilveren beker, 1880
Startprijs 1.400 EUR

Antieke zilveren pronkbeker, 800/000, met deksel. Beker op ronde voet, versierd met een cartouche met putti, vier opgesoldeerde vrouwfiguren, en floraal gedreven bewerking. Met op het deksel een adela...

Grote vuurvergulde Franse pendule , 1820
Startprijs 1.350 EUR

Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule. Griekse vrouw met hoorn des overvloeds et cetera. Circa 1820. Cijfers wijzerplaat versleten. In goede ongereinigde staat. Afmeting: 51 x 41 x 14 cm. I...

Antieke Engelse wandspeeldoos
Startprijs 1.350 EUR

Antieke 19e eeuwse Engelse wandspeeldoos. Gemerkt Star Silver Depot London. Notenhout met bandintarsia en lithografie + zes speelplaten. Kroon mist. Afmeting: 56 x 43 x 24 cm. In goede staat.

Franse Neuchattel pendule, 18e eeuw
Startprijs 1.250 EUR

18e Eeuwse Neuchattel pendule met rozen beschildering en mooi verguld brons. Kwartierslag op twee bellen, uurwerk met originele spillegang. Iets craquele in originele wijzerplaat. Afmeting: 70 cm. In ...

Witgouden choker met diamant
Startprijs 1.250 EUR

Elegante witgouden choker, 585/000, met diamanten. Cobracollier met in het midden een rij met 14 briljant geslepen diamanten met daaronder een grote rozet met 7 grote briljant geslepen diamanten. Tota...

Gouden armband met bok
Startprijs 1.250 EUR

Bijzondere geelgouden armband, 750/000, met robijn en diamant. Slavenband voorzien van vossenstaart patroon, aan het uiteinde voorzien van een uitgewerkte kop van een springbok met markiesgeslepen rob...

3x Grote Chinese vazen
Startprijs 1.200 EUR

Drie grote Chinees porseleinen vazen met landschappen, figuren, floraal en insecten decor. Balustervormige vaas kapot. Ander stel goed. Afmeting: 45,5 - 47 cm. In matige/goede staat.

Zeldzame oude Chinese Peking glazen vaas
Startprijs 1.200 EUR

Zeldzaam oud Chinees Peking glazen vaas met vogel/vlinder/symbolen decor. Met signatuur. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Hollandse wortelnoten vitrinekast, 18e eeuw
Startprijs 1.200 EUR

18e Eeuwse Hollandse wortelnoten Barok, Louis Quinze vitrine opzetkast (porseleinkast) met origineel bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 235 x 150 x 45 cm. In goede staat.

Engelse eiken kast, 18e eeuw
Startprijs 1.200 EUR

Originele Engelse eiken kast. Zeldzaam. 18e Eeuw. Met panelen in deuren en onderstuk en drie lades. Afmeting: 193 x 181 x 53 cm (hxbxd). In goede staat.