Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Oude emaille borden
Resultaat: 250 EUR

Twee oude authentieke emaille reclameborden. Eén maal Delfia mengvoeders, Calvé-Delft. Eén maal Azon bleekt reiningt en ontsmet. Randen iets bijgewerkt. Afmeting: 40 x 26 cm / 47 x 32 cm. In redelijk/...

21x Oude/antieke cacao blikken
Resultaat: 250 EUR

Eénentwintig oude/antieke cacao blikken. Onder andere zeldzame Kwatta et cetera. Afmeting: 15 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Friese stoeltjesklok, 18e eeuw
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuwse Hollandse Friese stoeltjesklok met wekker. Goudverf laat deels los. Afmeting: 75 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Franse Normandische lantaarnklok, 1800
Resultaat: 250 EUR

Antieke Franse Normandische lantaarnklok. Circa 1800. Keramieken wijzerplaat. Heeft haarlijnen. Afmeting: 34 x 23 cm ø. Verder in goede staat.

Franse Fayence pendule, 19e eeuw
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse Franse Fayence pendule. Twee-delig. Rococo-stijl. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Beschadigd. Afmeting: 44 cm. In matige staat.

Zeldzame Hindelopen kolenkist
Resultaat: 250 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Hindelopen beschilderde kolenkist met originele zinken binnenbak. Afmeting: 63 x 46 x 38 cm. In goede staat.

Hollandse mahonie Empire penantkast
Resultaat: 250 EUR

Hollandse mahoniehouten Empire penantkast met volle zuilen en messing capitellen. Circa 1820. Afmeting: 86 x 100 x 53 cm. In goede staat.

Neo Gothische hocker, 19e eeuw
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse Neo Gotische eikenhouten hocker met vrouwen figuur. Afmeting: 52 x 33 x 37 cm. In goede staat.

Klepsecretaire 1840
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuws mahoniehouten Biedermeier klepsecretaire met mooi binnenleven. Circa 1840. Minimale kleine fineerschades. Afmeting: 159 x 55 x 100 cm. In redelijk/ goede staat.

Wit marmeren damesbuste
Resultaat: 250 EUR

Wit marmeren damesbuste. Griekse vrouw. Op marmeren zuil. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 28 x 22 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese parfumfles, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 250 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen parfumfles met zilveren montuur. Scharnier los. Bovenrand chips. Afmeting: ø 4,5 x 16 cm. In redelijke staat.

6x Antieke hoge bekers, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Zes antieke 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen hoge bekers met peterselie en Lange Lijs decor. Bodemmerk F. Afmeting: 7,5 x 8 cm ø. In goede staat.

13x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 250 EUR

Dertien maal antiek Chinees porselein. Diverse kop en schotels. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 8 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke zilveren beker
Resultaat: 240 EUR

Antieke zilveren beker cilindervormig met dubbele filetrand. Augsburg, begin 18e eeuw. ø9x10cm. ca 162 gram. In goede staat.

Naar Roy Lichtenstein, Meisjesportret
Resultaat: 240 EUR

Naar Roy Lichtenstein. 21e Eeuw. Meisjesportret. Lithografie op papier. Afmeting: 90 x 90 cm. In goede staat.

L. Scheen, Havengezicht Rotterdam
Resultaat: 240 EUR

L. Scheen. 20e Eeuw. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Monogram J.S., Liggend vrouwelijk naakt
Resultaat: 240 EUR

Monogram J.S. Circa 1940. Liggend vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 95 cm. In goede staat.

Houtgestoken Heilig figuur, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 240 EUR

Groot 18e - 19e eeuws kerkelijk notenhouten gestoken Heilig figuur. Hand en voet beschadigd. Afmeting: H 106 cm. In goede staat.

J. Pauwels, Havengezicht
Resultaat: 235 EUR

Jos Pauwels. 1903 - 1983. Havengezicht. 50-er Jaren. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.

Antiek sabel, 19e eeuw
Resultaat: 235 EUR

19e Eeuwse sabel. Gemerkt V met kroon. Afmeting: 98 cm. In goede staat.

Eikenhouten dekenkist, 18e eeuw
Resultaat: 235 EUR

Eikenhouten dekenkist met zadeldeksel en smeedijzeren scharnieren. 18e Eeuw. Afmeting: 76 x 139 x 63 cm. In goede staat.

Antieke bibliotheektrap, 1915
Resultaat: 235 EUR

Antieke vurenhouten Jugendstil bibliotheek stoeltrap. Circa 1915. Afmeting: 104 x 44 x 41 cm. In goede staat.

Oude/antieke Chinese boeddha
Resultaat: 235 EUR

Oude/antieke vergulde Chinese boeddha in lotushouding. Verso met symbolen, signatuur, bodemmerk. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Antieke petroleumlamp met marmer, 1900
Resultaat: 230 EUR

Antieke marmeren met messing petroleumlamp. Korinthische zuil. Circa 1900. Afmeting: H 95 cm. In goede staat.

Antieke vitrinekast, 1920
Resultaat: 230 EUR

Zeer grote antieke notenhouten Italiaanse Renaissance-stijl uitneembare vitrinekast met twee houtgestoken deuren, drie glazen deuren, schappen en grote klauwpoten. Circa 1920. Afmeting: 330 x 199 x 65...

Zilver vergulde hanger met grote citien
Resultaat: 225 EUR

Grote goud op zilveren hanger, 835/000, met citrien. Rechthoekige hanger Art Deco met een grote smaragd geslepen citrien. 25x33mm. lengte 6 cm. ca 22,3 gram. In goede staat

Witgouden oorstekers met diamant
Resultaat: 225 EUR

Witgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Oorstekers met een 4 poot chaton bezet met een briljant geslepen diamant, totaal ca 0,30 ct. Voorzien van steker en pousette met schroefdraad. Nieuw

19e Eeuws aquarel, Italiaans riviergezicht
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuws aquarel. Italiaans riviergezicht met kastelen en figuren. Aquarel op papier. Afmeting: 57 x 40 cm. In goede staat.

D. Wiggers, Heuvelachtig landschap
Resultaat: 225 EUR

D. Wiggers. 1866 - 1933. Heuvelachtig landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 58 x 44 cm. In goede staat.

Groot antiek beeld, Jongen met kandelaren
Resultaat: 225 EUR

Groot antiek compositiemetalen kaarskandelaar. Jongen houdt kandelaren vast. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.

Antieke knikkende spaarpot, 1880
Resultaat: 225 EUR

Antieke houtgestoken knikkende spaarpot. Circa 1880. Hoofd Engels, knikt. Gepolychromeerd. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Antieke ivoren Okimono, 1900
Resultaat: 225 EUR

Antieke ivoren Okimono. Man met koffer. Gesigneerd. Circa 1900. Afmeting: 11 cm. In goede staat.

Antieke Duitse Stainer viool, 1900
Resultaat: 225 EUR

Antieke gesigneerde Duitse Stainer viool in kist. Circa 1900. Afmeting: 60 - 79 cm. In goede staat.

Verzameling Postzegels
Resultaat: 225 EUR

Verzameling diverse postzegels waaronder: Verzameling Nederland en koloniën 1852 - 1965. Gebruikt en ongebruikt. Jaren 1924 t/m 1940 goed gevuld. Vanaf 1940 t/m 1965 praktisch compleet, deels gespecia...

2x Lichtreclame
Resultaat: 225 EUR

Twee maal oud Hollandse lichtreclame. 1960 - 1970. Eén maal Verkade + Droste Pastilles Haarlem. Afmeting: 29 - 37 cm. In goede staat.

12x Antieke Soda spuitflessen
Resultaat: 225 EUR

Twaalf antieke glazen soda spuitflessen. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 35 cm. In goede staat.

Zeldzaam oud emaille tabak reclamebord
Resultaat: 225 EUR

Zeldzaam oud emaille tabak reclamebord. Elani Kwa Wanunuaji Wa Tumbaku. Made in Holland. The happy smoker - Nijmegen Groningen. Afmeting: 49,5 x 74 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke koperen kruideniers dispenser, 1910
Resultaat: 225 EUR

Grote antieke vernikkelde koperen kruideniers dispenser vol met koffie en erwten. Circa 1910. Afmeting: 70 x 45 x 80 cm. In goede staat.

Lot blikken reclameborden (8x)
Resultaat: 225 EUR

Lot van acht blikken reclameborden. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 24 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Friese stoeltjesklok, 18e-19e eeuw
Resultaat: 225 EUR

18e - 19e Eeuwse Hollandse Friese stoeltjesklok met wekker. Meerminnen overgeschilderd. Afmeting: 72 cm. In redelijk/goede staat.

Pendule met Sevres porselein
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuwse Franse vergulde pendule met Sevres porselein en vergulde houten sokkel. Compositie metaal. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 41 x 38 x 15 cm. In goede st...

Engelse staande klok, 19e eeuw
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met achtdaags-uurwerk,halfuur-slag, seconden en datum. Secondenwijzer mist. Mooie beschildering. Afmeting: H 212 cm. In redelijk/goede staat.

Louis Quinze mahonie secretaire, 1860
Resultaat: 225 EUR

Zeldzaam Hollands mahoniehouten gebombeerde Louis Quinze secretaire met bronzen beslag. Circa 1860. Oudere restauratie, behoeft aandacht. Mooi binnenleven. In redelijk/goede staat.

Antieke lederen oorstoel, 1930
Resultaat: 225 EUR

Antieke lederen oorstoel met mooie patina. Circa 1930. Afmeting: 108 x 84 x 85 cm. In goede staat.

Groot Perzisch kleed, 240 x 173 cm.
Resultaat: 225 EUR

Groot oud fijngeknoopt Perzisch kleed. Meerkleurig/floraal. Afmeting: 240 x 173 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Arabier onder palm
Resultaat: 225 EUR

Groot bronzen figuur in Weense stijl. Arabier onder palm. Gemerkt met kruik en B. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Cowboy
Resultaat: 225 EUR

Zeer groot bronzen figuur. Naar Remmington. Cowboy. 21e Eeuw. Afmeting: 80 x 68 x 29 cm. In goede staat.

Bronzen figurengroep, Paarden
Resultaat: 225 EUR

Grote bronzen figurengroep op zwart marmeren basement. Twee paarden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 x 72 x 35 cm. In goede staat.

6x kop + 5x schotels, Chinees
Resultaat: 225 EUR

Zes koppen en vijf schotels. 18e Eeuws Chinees porselein met coulissen decor + baai. Gecontourneerd. Drie kopjes beschadigd en enkele minimale randchips. Afmeting: 6,5 - 10,5 cm. In redelijk/goede sta...

Cactus jardiniere, 1920
Resultaat: 225 EUR

Aparte Art Deco keramieken cactus jardiniere. Zwart-creme. Circa 1920. Twee oude haarlijnen. Afmeting: 14 x 46 x 16 cm. In goede staat.

Antiek Satsuma sierbord
Resultaat: 225 EUR

Hoge kwaliteit antieke Japanse gesigneerde Satsuma sierschotel met kraanvogels bij waterpartij. Afmeting: ø 31,4 cm. In goede staat.

Paar Foo-honden
Resultaat: 225 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen Foo-honden met blauwe glazuur. Ongemerkt. Afmeting: 40 x 16 x 10 cm. In goede staat.

Gouden tientje
Resultaat: 220 EUR

Gouden muntrand, 585/000, met een geschulpte rand, voorzien van een gouden tientje, Koning Willem de derde, 1877. Totaal ca 9,2 gram. Totale grootte 28,5 mm. In goede staat.

Zilveren olielamp
Resultaat: 220 EUR

Zilveren olielamp, BWG, in de vorm van een lantaarn op ovale voet met bladbewerking, met een gekruld oor met paardehoofd. Op de deksel van de lantaarn zit een zittende lezende vrouw bevestigd. 14x6,5x...

2 Zilveren staande klokjes
Resultaat: 220 EUR

Twee zilveren staande miniatuur klokjes, 833/000, staande klok met atlas en slinger en een staande klok met witte aangetaste wijzerplaat met kuif. MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven. 12 cm. In redelijk goe...

L. Munthe, Boerderij met boerin bij avond
Resultaat: 220 EUR

Ludwig Munthe. 1841 - 1896. Boerderij met boerin bij avond in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: 14 x 18 cm. In goede staat.

Ohara Koson, Roofvogel
Resultaat: 220 EUR

Ohara Koson. Japan. 1877 - 1945. Roofvogel. Houtsnede op papier. Afmeting: 17,5 - 33,5 cm. In goede staat.

2x Reclame figuren
Resultaat: 220 EUR

Twee reclame figuren. 30-er / 60-er Jaren. Papier maché. Bestaande uit: Van Nelle Tabak figuur, arm bevestiging gerestaureerd + Sandeman Sherry figuur. Afmeting: 35 - 55 cm. In goede staat.

Oud/antiek emaille bord, 1930
Resultaat: 220 EUR

Oud/antiek van Houten's Rona Cacao emaille reclame bord. Circa 1930. Randen iets bijgeschilderd. Afmeting: 37,5 x 60 cm. In goed e staat.

Franse koetsiersklok, 19e eeuw
Resultaat: 220 EUR

19e Eeuwse Franse koetsiersklok met mahoniehouten omranding. Achtdaags-uurwerk. Uurwerkt loopt. Afmeting: 5 x 14 cm ø. In redelijke/goede staat.

Oude Chinese schaal met karper decor
Resultaat: 220 EUR

Grote oude Chinees porseleinen blauw-witte diepe schaal met karper decor. Afmeting: 6,5 x 37 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese Familie Verte schaal
Resultaat: 220 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Verte schaal met draak en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5 - 27,5 cm ø. In goede staat.

Wortelnoten commode, 18 eeuw
Resultaat: 215 EUR

18e Eeuwse Hollandse wortelnoten Louis Quinze Barok commode met vier lades en origineel messing beslag. Afmeting: 89 x 93 x 58 cm. In goede staat.

Zilveren brandewijnkom, 1898
Resultaat: 210 EUR

Zilveren brandewijnkom, 833/000, ovaal geschulpt model met voorstellingen en floraal decor, geplaatst op een ovale gezaagde rand en voorzien van grepen met een wapen met staande leeuwen. MT.: P.van de...

Biedermeier secretaire, 1830
Resultaat: 210 EUR

Duitse vroeg Biedermeier notenhouten secretaire met schuine klep, taps toelopende poten en brons beslag. Circa 1830. Afmeting: 114 x 96 x 50 cm. In goede staat.

Gouden hanger met onyx
Resultaat: 200 EUR

Grote geelgouden hanger, 585/000, met onyx en versiering. Ovale hanger met in het midden een ovaal geslepen platte onyx versierd met een gouden bloemenmand en bladversiering. Om de onyx zit een geelgo...

Zilveren beker
Resultaat: 200 EUR

Zilveren beker cilindervormig met dubbele filetrand, op ronde voet met bewerkte rand. Vermoedelijk Augsburg, begin 19e eeuw. ø8x10cm. ca 144 gram. In goede staat.

2 Zoutvaatjes met zilveren voet
Resultaat: 200 EUR

Stel bijzondere geslepen kristallen zoutvaatjes op een octogonaal Hollandse zilveren voet, 925/000, versierd met gegraveerd bloemdecor. MT.: De Haas, Amsterdam, jl.: V:1855. In zeer goede staat.

Antiek Russisch filigrain ei, 1873
Resultaat: 200 EUR

Zilveren verrassings-ei op voet, Russisch, 84 zolotniks, 875/000, gemaakt uit filigrain versierd met turkoois en bloedkoralen. Het ei heeft een scharnierend deksel en is aan de binnenkant voorzien van...

Zilveren Djokja schaal
Resultaat: 200 EUR

Ovale zilveren schaal, 800/000, met Djokja motief, geplaatst op 4 zilveren bolpoten. 31x22cm. ca 405 gram. In goede staat

Pandora armband met bedels
Resultaat: 200 EUR

Zilveren Pandora armband, 925/000, met 21 bedels, waarvan één met een gouden hartje. lengte 19 cm. ca 71 gram. In goede staat

Zilveren bestek
Resultaat: 200 EUR

Eikenhouten cassette met een prachtig 24 delig bestek voorzien van parelmoeren heften met zilveren bewerkte hulsen, 925/000, en plated lemmet en vorken voorzien van graveerwerk. UItgegeven door The Al...

Zilveren Weense spiegel
Resultaat: 200 EUR

Zilveren handspiegel, 800/000, Weens, rechthoekig model met ronde bovenkant versierd met een rand met knerren. 30x12cm. In goede staat

5 Gouden ringen
Resultaat: 200 EUR

Lot met 5 geelgouden ringen, 585/000, met 4 trouwringen en een herenring met monogram. Totaal ca 13 gram. In redelijke staat

Witgouden collier met hanger diamant
Resultaat: 200 EUR

Witgouden collier en hanger, 585/000, met diamant. Gourmetcollier met een rozethanger, ø 6 mm, bezet met 7 briljant geslepen diamanten. totaal ca 0,15 ct. breedte 1,8 mm, lengte 42 cm. ca 4,6 gram. In...

Witgouden rijring met diamant
Resultaat: 200 EUR

Witgouden alliancering, 585/000, met diamanten. Rijring met 4 briljant geslepen diamanten, ca 0,40 ct VSI/F, geplaatst in een hoge opengewerkte zetkast. Breedte 3,6 mm. ø 56. ca 2,6 gram. In goede sta...

Karel Appel, Abstracte compositie
Resultaat: 200 EUR

Karel Appel. 1921 - 2006. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: 34 x 28 cm ø. In goede staat.

A.J. Groenewegen, Boerderij met paardenspan
Resultaat: 200 EUR

A.J. Groenewegen. 1874 - 1963. Boerderij met paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: 21 x 14 cm. In goede staat.

Jacob van Rossum, Binnenhofje met vrouw
Resultaat: 200 EUR

Jacob van Rossum. 1881 - 1963. Binnenhofje met vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 - 20 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Alchemist in interieur
Resultaat: 200 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Alchemist in interieur. Olieverf op koper. Afmeting: 26,5 x 22 cm. In goede staat.

W.G.F. Jansen, Schaapskooi met schapen
Resultaat: 200 EUR

W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Schaapskooi met schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 75 cm. In goede staat.

Karel Appel, Zeefdruk/Lithografie
Resultaat: 200 EUR

Karel Appel. Zeefdruk/Lithografie. 1921 - 2006. Titel: Musique Barbare + LP in originele map. Afmeting: 37 x 26,3 cm. In goede staat.

J. Vergeer, Molens bij Kinderdijk
Resultaat: 200 EUR

J. Vergeer. Circa 1950. Molens bij Kinderdijk. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 140 cm. In goede staat.

Monogram H.R., Poezen portret
Resultaat: 200 EUR

Monogram H.R. Tweede helft 20e eeuw. Poezen portret. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18,5 cm. In goede staat.

B.C. Noltee, Stadsrivier
Resultaat: 200 EUR

B.C. Noltee. 1903 - 1967. Stadsrivier. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 18 cm. In goede staat.

P.A. Nijgh, Zoutfabriek Hengelo UNICA
Resultaat: 200 EUR

P.A. Nijgh. 1876 - 1959. Zoutfabriek Hengelo. Eénmalige uitgave, proefdruk. Litho op papier. Afmeting: 42 x 33 cm. In goede staat.

Oude bronzen hanglamp
Resultaat: 200 EUR

Oude bronzen hanglamp met zes facet geslepen glazen vensters. 20e Eeuw. Afmeting: 77 x 41 cm ø. In goede staat.

Chinese ivoren penselenhouder
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Chinese ivoren penselenhouder. Opengewerkt met figuren, bomen en pagodes. Twee-delig. Afmeting: 11,7 x 6,5 cm ø. In goede staat.

Lot antieke olielampen (13x)
Resultaat: 200 EUR

Lot van dertien stuks antieke olielampjes. Onder andere: archeologische bodemvondsten, Perzisch, Grieks etc. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.

Engelse reiskist, 19e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Engelse mahoniehouten reiskist met florale intarsia en messing beslag. 19e Eeuw. Afmeting: 19 x 40 x 24 cm. In goede staat.

3x Antieke petroleumlampen, 1900-1920
Resultaat: 200 EUR

Drie antieke staande petroleumlampen. Twee met kristalglazen reservoirs, marmer en messing voeten. Circa 1900 - 1920. Afmeting: H 50 - 80 cm. In goede staat.

2x Kerkkandelaren
Resultaat: 200 EUR

Twee grote 19e eeuwse vergulde messing kerkelijke neogotische kaarskandelaren met draken. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.

3x Drank reclame
Resultaat: 200 EUR

Drie maal drankreclame. 60-er Jaren. Bestaande uit: Black & White Whisky + Martini Rossi reclame (composiet) + Glazen Martini Rossi fles. Afmeting: 26 x 26 x 20 cm / 42 x 20 x 18 cm. In goede staat.

Oude vleeshaak + accessoires (10x)
Resultaat: 200 EUR

Oude ijzeren vleeshaak met kunststof slagerij decoratie materiaal. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 40 cm. In goede staat.

Oude paspop
Resultaat: 200 EUR

Grote oude 30-er jaren jongens paspop met echt haar, kleding en lederen schoenen. Afmeting: H 146 cm. In goede staat.

3x Oude reclameborden
Resultaat: 200 EUR

Drie oude emaille/litho reclameborden. Bestaande uit: Lithografie, blik, Duitsland, circa 1910, Hitchinson Gummiabsätze + dubbelzijdig emaille Lyons Tea, bijgeschilderd + Kweekers Zoete Most, bijgesch...