Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Oude emaille borden 3063
2x Oude emaille borden

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
21x Oude/antieke cacao blikken 3144
21x Oude/antieke cacao blikken

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke Friese stoeltjesklok, 18e eeuw 3540
Antieke Friese stoeltjesklok, 18e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke Franse Normandische lantaarnklok, 1800 3549
Antieke Franse Normandische lantaarnklok, 1800

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Franse Fayence pendule, 19e eeuw 3654
Franse Fayence pendule, 19e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Zeldzame Hindelopen kolenkist 4026
Zeldzame Hindelopen kolenkist

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Hollandse mahonie Empire penantkast 4068
Hollandse mahonie Empire penantkast

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Neo Gothische hocker, 19e eeuw 4121
Neo Gothische hocker, 19e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Klepsecretaire 1840 4320
Klepsecretaire 1840

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Wit marmeren damesbuste 5115
Wit marmeren damesbuste

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese parfumfles, 18e - 19e eeuw 6028
Chinese parfumfles, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
6x Antieke hoge bekers, 18e - 19e eeuw 6183
6x Antieke hoge bekers, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
13x Antiek Chinees porselein 6390
13x Antiek Chinees porselein

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke zilveren beker 69
Antieke zilveren beker

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Naar Roy Lichtenstein, Meisjesportret 1262
Naar Roy Lichtenstein, Meisjesportret

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
L. Scheen, Havengezicht Rotterdam 1352
L. Scheen, Havengezicht Rotterdam

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Monogram J.S., Liggend vrouwelijk naakt 1420
Monogram J.S., Liggend vrouwelijk naakt

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Houtgestoken Heilig figuur, 18e - 19e eeuw 5010
Houtgestoken Heilig figuur, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
J. Pauwels, Havengezicht 1143
J. Pauwels, Havengezicht

Resultaat:

235 EUR

Verkocht
Antiek sabel, 19e eeuw 3411
Antiek sabel, 19e eeuw

Resultaat:

235 EUR

Verkocht
Eikenhouten dekenkist, 18e eeuw 4137
Eikenhouten dekenkist, 18e eeuw

Resultaat:

235 EUR

Verkocht
Antieke bibliotheektrap, 1915 4245
Antieke bibliotheektrap, 1915

Resultaat:

235 EUR

Verkocht
Oude/antieke Chinese boeddha 5077
Oude/antieke Chinese boeddha

Resultaat:

235 EUR

Verkocht
Antieke petroleumlamp met marmer, 1900 2147
Antieke petroleumlamp met marmer, 1900

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
Antieke vitrinekast, 1920 4315
Antieke vitrinekast, 1920

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
Zilver vergulde hanger met grote citien 528
Zilver vergulde hanger met grote citien

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Witgouden oorstekers met diamant 738
Witgouden oorstekers met diamant

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
19e Eeuws aquarel, Italiaans riviergezicht 1252
19e Eeuws aquarel, Italiaans riviergezicht

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
D. Wiggers, Heuvelachtig landschap 1270
D. Wiggers, Heuvelachtig landschap

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Groot antiek beeld, Jongen met kandelaren 2004
Groot antiek beeld, Jongen met kandelaren

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke knikkende spaarpot, 1880 2105
Antieke knikkende spaarpot, 1880

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke ivoren Okimono, 1900 2255
Antieke ivoren Okimono, 1900

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke Duitse Stainer viool, 1900 2258
Antieke Duitse Stainer viool, 1900

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Verzameling Postzegels 2915
Verzameling Postzegels

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
2x Lichtreclame 3047
2x Lichtreclame

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
12x Antieke Soda spuitflessen 3052
12x Antieke Soda spuitflessen

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Zeldzaam oud emaille tabak reclamebord 3090
Zeldzaam oud emaille tabak reclamebord

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke koperen kruideniers dispenser, 1910 3112
Antieke koperen kruideniers dispenser, 1910

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Lot blikken reclameborden (8x) 3154
Lot blikken reclameborden (8x)

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Friese stoeltjesklok, 18e-19e eeuw 3539
Friese stoeltjesklok, 18e-19e eeuw

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Pendule met Sevres porselein 3541
Pendule met Sevres porselein

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Engelse staande klok, 19e eeuw 3621
Engelse staande klok, 19e eeuw

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Louis Quinze mahonie secretaire, 1860 4030
Louis Quinze mahonie secretaire, 1860

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke lederen oorstoel, 1930 4090
Antieke lederen oorstoel, 1930

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Groot Perzisch kleed, 240 x 173 cm. 4505
Groot Perzisch kleed, 240 x 173 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Arabier onder palm 5030
Bronzen beeld, Arabier onder palm

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Cowboy 5036
Bronzen figuur, Cowboy

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Bronzen figurengroep, Paarden 5039
Bronzen figurengroep, Paarden

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
6x kop + 5x schotels, Chinees 6131
6x kop + 5x schotels, Chinees

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Cactus jardiniere, 1920 6143
Cactus jardiniere, 1920

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antiek Satsuma sierbord 6401
Antiek Satsuma sierbord

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Paar Foo-honden 6477
Paar Foo-honden

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Gouden tientje 283
Gouden tientje

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Zilveren olielamp 314
Zilveren olielamp

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
2 Zilveren staande klokjes 318
2 Zilveren staande klokjes

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
L. Munthe, Boerderij met boerin bij avond 1106
L. Munthe, Boerderij met boerin bij avond

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Ohara Koson, Roofvogel 1111
Ohara Koson, Roofvogel

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
2x Reclame figuren 3010
2x Reclame figuren

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Oud/antiek emaille bord, 1930 3105
Oud/antiek emaille bord, 1930

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Franse koetsiersklok, 19e eeuw 3653
Franse koetsiersklok, 19e eeuw

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Oude Chinese schaal met karper decor 6258
Oude Chinese schaal met karper decor

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Oude Chinese Familie Verte schaal 6329
Oude Chinese Familie Verte schaal

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Wortelnoten commode, 18 eeuw 4070
Wortelnoten commode, 18 eeuw

Resultaat:

215 EUR

Verkocht
Zilveren brandewijnkom, 1898 139
Zilveren brandewijnkom, 1898

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Biedermeier secretaire, 1830 4179
Biedermeier secretaire, 1830

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Gouden hanger met onyx 32
Gouden hanger met onyx

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zilveren beker 89
Zilveren beker

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2 Zoutvaatjes met zilveren voet 92
2 Zoutvaatjes met zilveren voet

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antiek Russisch filigrain ei, 1873 115
Antiek Russisch filigrain ei, 1873

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zilveren Djokja schaal 168
Zilveren Djokja schaal

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Pandora armband met bedels 206
Pandora armband met bedels

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zilveren bestek 289
Zilveren bestek

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zilveren Weense spiegel 313
Zilveren Weense spiegel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
5 Gouden ringen 382
5 Gouden ringen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Witgouden collier met hanger diamant 428
Witgouden collier met hanger diamant

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Witgouden rijring met diamant 634
Witgouden rijring met diamant

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Karel Appel, Abstracte compositie 1022
Karel Appel, Abstracte compositie

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
A.J. Groenewegen, Boerderij met paardenspan 1055
A.J. Groenewegen, Boerderij met paardenspan

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Jacob van Rossum, Binnenhofje met vrouw 1065
Jacob van Rossum, Binnenhofje met vrouw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Alchemist in interieur 1072
Ongesigneerd, Alchemist in interieur

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
W.G.F. Jansen, Schaapskooi met schapen 1096
W.G.F. Jansen, Schaapskooi met schapen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Karel Appel, Zeefdruk/Lithografie 1107
Karel Appel, Zeefdruk/Lithografie

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
J. Vergeer, Molens bij Kinderdijk 1113
J. Vergeer, Molens bij Kinderdijk

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Monogram H.R., Poezen portret 1118
Monogram H.R., Poezen portret

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
B.C. Noltee, Stadsrivier 1123
B.C. Noltee, Stadsrivier

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
P.A. Nijgh, Zoutfabriek Hengelo UNICA 1189
P.A. Nijgh, Zoutfabriek Hengelo UNICA

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Oude bronzen hanglamp 2016
Oude bronzen hanglamp

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese ivoren penselenhouder 2020
Chinese ivoren penselenhouder

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Lot antieke olielampen (13x) 2037
Lot antieke olielampen (13x)

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Engelse reiskist, 19e eeuw 2095
Engelse reiskist, 19e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
3x Antieke petroleumlampen, 1900-1920 2145
3x Antieke petroleumlampen, 1900-1920

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2x Kerkkandelaren 2489
2x Kerkkandelaren

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
3x Drank reclame 3011
3x Drank reclame

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Oude vleeshaak + accessoires (10x) 3055
Oude vleeshaak + accessoires (10x)

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Oude paspop 3081
Oude paspop

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
3x Oude reclameborden 3107
3x Oude reclameborden

Resultaat:

200 EUR