Zeldzame zeer grote antieke blikken voorraad kruideniersblik. Deventer Stoom Koffiebranderij Denekamp & Peteri. Afmeting: 75 x 47 x 37 cm. In goede staat.
Grote antieke emaille thermometer. Orion getrou bij hitte en kou. Motorolie. Jan van Heyningen Fabriek. Circa 1920. Afmeting: 85 x 20 cm. In goede staat.
Groot Knorr/Zwitserland kruidenrek. 1960. Afmeting: 116 x 30 x 20 cm. In goede staat.
Mehano H0, T280, BT2-Bombardier OHE met originele verpakking en in goede staat.
Mehano H0, T280, BT2-Bombardier "Poollok" 250 002-3 met originele verpakking en in goede staat.
Twee loks van Fleischmann H0: 1x 4349 DB 111 188-9 met originele verpakking, in goede staat en 1x 4280, Diesellok BR 68001 SNCF zonder originele verpakking en in goede staat.
Twee loks van Fleischmann H0: 1x 4351, DB 120 103-7 met originele verpakking, in goede staat en 1x 4352, DB 120 143-3 met originele verpakking en in goede staat.
Twee loks van Fleischmann H0: 1x 4326, E-lok DB 141 237-8 met originele verpakking, in goede staat en 1x 4329 E-lok DB 141 441-6 met originele verpakking en in goede staat.
Roco H0 62832, WLE 22 met originele verpakking en in goede staat.
Roco H0 62423, HUSA E189-096 met originele verpakking en in goede staat.
Roco H0 68410, RENFE 250 001-5 met originele verpakking en in goede staat.
Roco H0 62412, RENFE 250 603-8 met originele verpakking en in goede staat.
Trix H0 22749, Serie 23 (2338) met originele verpakking en in goede staat.
Trix H0 22723, Serie 122 SNCB 2201 met originele verpakking en in goede staat.
Roco H0 43183 Persil met originele verpakking en in goede staat.
Twee delen Roco H0: 1x 43193 Dom Kolsch met originele verpakking in goede staat en 1x 43190 Night & Day met originele verpakking in goede staat
Trix H0 28020, E-lok DB E 91 99 met originele verpakking en in goede staat.
Märklin/Hamo H0 3829 E-lok BR 191 099-1 met originele verpakking en in goede staat.
Twee loks van Märklin/Hamo H0: 1x 8350 E-lok Re 4/4 460 016-9 en 1x 8378 BR V31 "Hersfelder Eisenbahn", beide met originele verpakking en in goede staat.
Trix H0 22541 Dubbele lok Ae 8/14 11801 "150 Jahre Schweizerische Bahnen" met originele verpakking en in goede staat.
Handgeborduurde knipmuts onder glazen stolp. 20e Eeuw. Afmeting: 48 x 57 cm. In goede staat.
Jugendstil lampenkapje. Gemaakt van glas. Floraal. Circa 1915. Afmeting: 11 x 8 cm ø. In goede staat.
Groot lot divers oud/antiek tin. Interessant!! ca. 19KG. Afmeting: circa 10 - 35 cm. In goede staat.
Twee maal antiek tin. Eén maal tinnen pelgrimsfles. Eén maal bierpul met gravure 1810, boer met ploeg. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.
Drie voor-oorlogse knikkende spaarpotten. Bestaande uit: H. Kindsheid (gips) + missies der paters Karmelieten (gips + hout) + Thersia, Weldoening (gips). Afmeting: 31 - 39 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse ijzeren stijgbeugels met koper ingelegd. Met florale decors en rood lakwerk binnenin. Afmeting: 28 x 22 x 12 cm. In goede staat.
Oude Chinese emaille vaas met bodemmerk en Europese voorstellingen. Eén beschadiging. Afmeting: H 16,5 cm. In redelijk/goede staat.
Peter Keil. 1942, Berlijn. Duitse School. Drie gezichten. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 73 cm. In goede staat.
Oepts. 1960. Huisje in de duinen. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 24 cm. In goede staat.
D. Wiggers. 1866 - 1933. Heuvelachtig landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 58 x 44 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Mogelijk Otto Eerelmann. Hondenportret. Mooie kwaliteit. Verso kunsthandel Groningen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.
Lot met diverse zilveren sieraden, o.a. armbanden, broche met knoppen, ring en colliers.ca 38 gram. In goede staat.
Drie delen zilver, met een jampothouder met bramendecor, 833/000, ø8x4cm, een cakevork met guirlandes, een cartouche met portret en een puttihoofd, breek in vork, 833/000, 18 cm en een asbak ovaal met...
Twee zilveren gedenklepel, 833/000, één met een voorstelling in de bak getekend "Rembrandt, . Met dubbel getorste steel voorzien van wapen van Nederland met de leeuw en bekroond met een vioolspelende ...
Lot met zilveren bestekdelen, met 8 theelepels, een suikerschep, 2 boterspatels en 6 vorkjes. Diverse modellen, enkelen voorzien van reparatie. diverse gehaltes, totaal ca 231 gram.
Vijf delen zilver, met 2 kleine trompetvaasjes met golvende rand op ronde voet met parelrand, een kleine zoutstrooier op ronde voet versierd met parelranden, een inktvloeier met gladde zilveren rug en...
Zilveren schaal, 800/000,rechthoekig gecontourneerd met C-voluten, geplaatst op een rechthoekig bewerkte voet. Met 2 grepen met palmetten. 32x21x9cm. ca 280 gram. In goede staat.
Zilveren schaal, 835/000, rond gecontourneerd model met opstaande rand met plooien. ø24x4cm. ca 330 gram. Getekend Roelof Citroen, MT.: Wilhelm Binder,Schwabisch Gmund. In goede staat
Lot diversen, met twee kristallen flacons met gouden kraag, 585/000, dop ontbreekt, een zilveren druivenschaar, twee kleine tafelkandelaren, porseleinen flacon met zilveren dop, zilveren asbak, zilver...
Lot met 4 delen BWG, met een tasbeugel rond gecontourneerd met Djokja motieven, rond dekselschaaltje met Djokja bewerking, een vingerhoed en een ovale borstel, 833/000, met stadsgezicht met molen en ...
Antiek zilveren doosje, ovaal model voorzien va allegorische voorstellingen, met een scharnierend deksel. De bodem zit los. Amsterdam 1798. 6x4x2cm. ca 41,2 gram. In redelijke staat.
Zilveren armband, 835/000, voorzien gestanste schakels met gefacetteerd slijpwerk, bevestigd aan een bakslot in de vorm van de schakels. Voorzien van veiligheid. Breedte 20 mm, lengte 19,5 cm. ca 13 g...
Gouden collier met kruis, 750/000, venetiaans collier met een kruis, 35x17, incl. oog. 50 cm. ca 7 gram. In redelijk goede staat.
Zilveren inktstel, 833/000, met kristallen inktpot, dop ontbreekt, en zandstrooier met zilveren kraag en dop. met kandelaar met dover, geplaatst op een zilveren basement, rechthoekig gecontourneerd me...
Lot met 5 geelgouden ringen, 585/000, met 4 trouwringen en een herenring met monogram. Totaal ca 13 gram. In redelijke staat
Russisch glazen kaviaarvatje voorzien van een zilveren, BWG, houder versierd met emaille geplaatst op drie bewerkte pootjes. In origineel doosje. ø6x3cm. In goede staat
Antieke zilveren tasbeugel, Rococo model, opgebouwd uit C-voluten, voorzien van oog en ketting. 14x13cm. Gestempeld: IDB, Stadskeur Zutphen jl.: 6M: 1786 ca 168 gram.
Twee houten wandelstokken. Eén wandelstok met zilveren knop, 800/000, versierd met nïello, rondom gedeukt en een wandelstok met halfronde alpaca greep versierd met bloemdecor. 89-92 cm.
Zilveren beker/vaas, 830/000, gecontourneerd cilindervormige vaas voorzien van een voorstelling met een langlaufer en een skispringer met landschap. MT.: K.A. Rasmussen, Hamar, Noorwegen. ø10x23cm. ca...
Lot 19e eeuws Japans miniatuur porselein. Zeven stuks. Vijf delen beschadigd. Afmeting: 5 - 9 cm. In matig/redelijke staat.
Zes-delig Japans eierschaal theeservies met draken decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theepot, melkkan, suikerpot en zes koppen en schotels. Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.
Oude Duitse Rosenthal porseleinen woerd. Selb Bavaria. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 7 x 3,5 cm. In goede staat.
Oude Japanse of Chinees porseleinen vaas met kinderen + lampionnen decor. Bodemmerk. Afmeting: 18 x 20 cm. In goede staat.
Twee antieke Delftse Fayence schotels met leeuwen decor. 18e - 19e Eeuw. Bijlmerk. Afmeting: ø 13 cm. In goede staat.
Uitgebreid Villeroy en Boch ontbijtservies. Decor Luxembourg. Bestaande uit: Twee tablets, theekan + comfoor, melk/suiker set, achttien kop en schotels, ontbijtborden, gebaksborden, botervloot. Minima...
18e Eeuwse Duitse steengoed baardmankruik met bruine glazuur. Afmeting: 29 x 16 cm ø. In goede staat.
Grote keramieken schaal met blauw/groene glazuur. Gesigneerd Han Boerrigter. Landschap decor. Gecontourneerd. 20e Eeuw. Afmeting: ø 44 cm. In goede staat.
Grote Chinese Bloempot/visbowl. Buitenkant met figuren en bloemen decor. Binnenkant met vissen en waterplanten. Eind 20e eeuw. Afmeting: 36 x 42 cm ø. In goede staat.
Twee grote oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met floraal/symbolen decor. Afmeting: 20,5 x 17 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas met bloesem en vogel decor + bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 x 21 cm ø. In goede staat.
Twee maal oud Chinees celadon porselein. Bestaande uit: Rode glazuur vaas + groene glazuur schenkkan (craquele glazuur). Afmeting: 18 - 21 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen dekselvazen met draken decor en Foo-honden op deksel. Afmeting: 45 x 24 cm ø. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas met opgewerkt goud decor, gesigneerd 20e eeuw 18xø9cm cond G.
19e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met zes tekens en vogel in tuin decor. Twee chips. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.
Aparte grote oude Chinees porseleinen bolvaas met groene florale decor rondom en zes tekens bodemmerk. Oude chip bodemrand. Afmeting: 18,5 x 26 cm ø. In goede staat.
Hoge kwaliteit antieke Japanse gesigneerde Satsuma sierschotel met kraanvogels bij waterpartij. Afmeting: ø 31,4 cm. In goede staat.
Grote blauwe porseleinen bloempotschaal met rondom kasteel en figuren decor. 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 48 x 32 cm. In goede staat.
Aparte antieke Chinees porseleinen vaas met draak + bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: 33 x 31 x 15 cm. In matige staat.
Oude Chinees porseleinen celadon vaas. Bodemrand beschadigd. Afmeting: 35 x 20 cm ø. In redelijke staat.
Twee oude Chinees porseleinen republikeinse pijpvazen met florale decors, vogels, teksten + bodemmerken. Afmeting: 26 x 6 cm. ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met geisha's en kind decor in twee coulissen. Afmeting: 30 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Oud Herend serviesgoed. Bestaande uit: Tien kop en schotels, zout/peper stel, twee dekseldozen, tablet, twaalf cakebordjes, suikerpot + melkkan. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 23 cm. In goede s...
Oude Chinees porseleinen Gendi schenkkan met coulissen decors, floraal en vogel. Wanli-stijl. Afmeting: 20 x 19 x 13,5 cm ø. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xy trekpot met florale decors en bodemmerk. Haarlijnen en chip deksel. Afmeting: 15 x 16 x 9,5 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige antieke Japanse Satsuma kom met bodemmerk, Kinko Zan. Met krijgers in goud decor. Zeer gedetailleerd. Afmeting: 6,5 x 15,8 cm. In goede staat.
Zeldzame Chinees porseleinen diepe schotel met florale en fruit decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x 24,5 cm ø. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose sierschotel met figuren en goud decor. Afmeting: ø 39,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met vogels in boom decor. Afmeting: 6 x 38 cm ø. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen tafelschaal met goud/floraal/pauw decor. Afmeting: 8 - 27,5 cm ø. In goede staat.
Twee grote oude/antieke Japanse Samson Kakiemon theebussen met rondom diverse vogel decors. Met houten consoles. Afmeting: 32 x 11 x 11 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen parfumfles met zilveren montuur. Scharnier los. Bovenrand chips. Afmeting: ø 4,5 x 16 cm. In redelijke staat.
Twee design glazen parfumflessen: 1x Bicchielli (gesigneerd) met diverse kleuren 10x4x3cm. en 1x Mdina (gesigneerd) in aquatinten 13xø9cm. Beide in goede staat
Antiek gebrandschilderd gotisch glas-in-lood venster. Afkomstig uit kerk. Afmeting: 87 x 70 cm. In goede staat.
Grote moderne mondgeblazen glazen vaas met Mille Fiori-stijl. Florale decor rondom. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 19 cm ø. In goede staat.
Grote moderne kunstglazen fruitschaal met diverse kleuren. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x 47 x 46 cm. In goede staat.
Twee maal antiek robijnrood Boheems kristal met graveringen. Bestaande uit: Tafelschaal + bokaal. Eén pegel mist. Afmeting: 20 - 32 cm. In goede staat.
Zeven antieke glas-in-lood vensters. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30x20 en 50x20 cm. In goede staat.
Vier maal oud/antiek glaswerk. Bestaande uit: Dekseldoos, violet met goud decor, twee parfumflacons, bokaal met figuren en goud decor. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.
Floris Meydam, Leerdam. Glazen vaas. Circa 1963. Blauw/transparant met luchtbellen. Afmeting: 14 x 15,5 cm ø. In goede staat.
Zeldzaam drie-delig 19e eeuws opaline glazen kaststel. Handbeschilderd met landschappen en goud decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: 37 x 13 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Franse mandoline spelende bronzen Pierrot Au Clair de la Lune. Door Bouret Eutrope Bouret. 1833 - 1906. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Wit marmeren damesbuste. Griekse vrouw. Op marmeren zuil. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 28 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Bronzen beeldje. 20e Eeuw. Mogelijk Jantje Beton. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese houtgestoken figuur van een hoogwaardigheidsbekleder op lotusbloem. Goudlak polychromie. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Bronzen dame op marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws kerkelijk Heilig figuur met zwaard en palmblad. Jeanne D'arc ? Originele polychromie. Afmeting: H 108 cm. In goede staat.