Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Groot blik, Deventer stoom koffiebranderij
Resultaat: 280 EUR

Zeldzame zeer grote antieke blikken voorraad kruideniersblik. Deventer Stoom Koffiebranderij Denekamp & Peteri. Afmeting: 75 x 47 x 37 cm. In goede staat.

Antieke emaille Orion thermometer, 1920
Resultaat: 180 EUR

Grote antieke emaille thermometer. Orion getrou bij hitte en kou. Motorolie. Jan van Heyningen Fabriek. Circa 1920. Afmeting: 85 x 20 cm. In goede staat.

Knorr kruidenrek, 1960
Resultaat: 325 EUR

Groot Knorr/Zwitserland kruidenrek. 1960. Afmeting: 116 x 30 x 20 cm. In goede staat.

Mehano H0, T280, BT2-Bombardier OHE
Resultaat: 45 EUR

Mehano H0, T280, BT2-Bombardier OHE met originele verpakking en in goede staat.

Mehano H0, T280, BT2-Bombardier
Resultaat: 45 EUR

Mehano H0, T280, BT2-Bombardier "Poollok" 250 002-3 met originele verpakking en in goede staat.

2x Fleischmann H0: 4280 en 4349
Resultaat: 65 EUR

Twee loks van Fleischmann H0: 1x 4349 DB 111 188-9 met originele verpakking, in goede staat en 1x 4280, Diesellok BR 68001 SNCF zonder originele verpakking en in goede staat.

2x Fleischmann H0: 4351 en 4352
Resultaat: 55 EUR

Twee loks van Fleischmann H0: 1x 4351, DB 120 103-7 met originele verpakking, in goede staat en 1x 4352, DB 120 143-3 met originele verpakking en in goede staat.

2x Fleischmann H0: 4326 en 4329
Resultaat: 55 EUR

Twee loks van Fleischmann H0: 1x 4326, E-lok DB 141 237-8 met originele verpakking, in goede staat en 1x 4329 E-lok DB 141 441-6 met originele verpakking en in goede staat.

Roco H0 62832, WLE 22
Resultaat: 60 EUR

Roco H0 62832, WLE 22 met originele verpakking en in goede staat.

Roco H0 62423, HUSA E189-096
Resultaat: 65 EUR

Roco H0 62423, HUSA E189-096 met originele verpakking en in goede staat.

Roco H0 68410, RENFE 250 001-5
Resultaat: 90 EUR

Roco H0 68410, RENFE 250 001-5 met originele verpakking en in goede staat.

Roco H0 62412, RENFE 250 603-8
Resultaat: 60 EUR

Roco H0 62412, RENFE 250 603-8 met originele verpakking en in goede staat.

Trix H0 22749, Serie 23 (2338)
Resultaat: 65 EUR

Trix H0 22749, Serie 23 (2338) met originele verpakking en in goede staat.

Trix H0 22723, Serie 122 SNCB
Resultaat: 70 EUR

Trix H0 22723, Serie 122 SNCB 2201 met originele verpakking en in goede staat.

Roco H0 43183 Persil
Resultaat: 55 EUR

Roco H0 43183 Persil met originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0 43193 en 43190
Resultaat: 70 EUR

Twee delen Roco H0: 1x 43193 Dom Kolsch met originele verpakking in goede staat en 1x 43190 Night & Day met originele verpakking in goede staat

Trix H0 22540 DB E 91 99
Resultaat: 75 EUR

Trix H0 28020, E-lok DB E 91 99 met originele verpakking en in goede staat.

Märklin/Hamo H0 3829
Resultaat: 80 EUR

Märklin/Hamo H0 3829 E-lok BR 191 099-1 met originele verpakking en in goede staat.

2x Märklin/Hamo H0: 8378 en 8350
Resultaat: 70 EUR

Twee loks van Märklin/Hamo H0: 1x 8350 E-lok Re 4/4 460 016-9 en 1x 8378 BR V31 "Hersfelder Eisenbahn", beide met originele verpakking en in goede staat.

Trix H0 22580, Ae 8/14 11801
Resultaat: 100 EUR

Trix H0 22541 Dubbele lok Ae 8/14 11801 "150 Jahre Schweizerische Bahnen" met originele verpakking en in goede staat.

Knipmuts onder stolp
Resultaat: 65 EUR

Handgeborduurde knipmuts onder glazen stolp. 20e Eeuw. Afmeting: 48 x 57 cm. In goede staat.

Jugendstil lampenkap, 1915
Resultaat: 75 EUR

Jugendstil lampenkapje. Gemaakt van glas. Floraal. Circa 1915. Afmeting: 11 x 8 cm ø. In goede staat.

Lot oud/antiek tin (divers)
Resultaat: 150 EUR

Groot lot divers oud/antiek tin. Interessant!! ca. 19KG. Afmeting: circa 10 - 35 cm. In goede staat.

2x Antiek tin
Resultaat: 60 EUR

Twee maal antiek tin. Eén maal tinnen pelgrimsfles. Eén maal bierpul met gravure 1810, boer met ploeg. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.

3x Voor-oorlogse knikkende spaarpotten
Resultaat: 125 EUR

Drie voor-oorlogse knikkende spaarpotten. Bestaande uit: H. Kindsheid (gips) + missies der paters Karmelieten (gips + hout) + Thersia, Weldoening (gips). Afmeting: 31 - 39 cm. In goede staat.

2x Antieke Japanse stijgbeugels
Resultaat: 1.300 EUR

Twee antieke Japanse ijzeren stijgbeugels met koper ingelegd. Met florale decors en rood lakwerk binnenin. Afmeting: 28 x 22 x 12 cm. In goede staat.

Oude Chinese emaille vaas
Resultaat: 275 EUR

Oude Chinese emaille vaas met bodemmerk en Europese voorstellingen. Eén beschadiging. Afmeting: H 16,5 cm. In redelijk/goede staat.

Peter Keil, Drie gezichten
Resultaat: 120 EUR

Peter Keil. 1942, Berlijn. Duitse School. Drie gezichten. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 73 cm. In goede staat.

Oepts, Huisje in de duinen
Resultaat: 330 EUR

Oepts. 1960. Huisje in de duinen. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 24 cm. In goede staat.

D. Wiggers, Heuvelachtig landschap
Resultaat: 225 EUR

D. Wiggers. 1866 - 1933. Heuvelachtig landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 58 x 44 cm. In goede staat.

Ongesig. hond
Resultaat: 1.100 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Mogelijk Otto Eerelmann. Hondenportret. Mooie kwaliteit. Verso kunsthandel Groningen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 50 EUR

Lot met diverse zilveren sieraden, o.a. armbanden, broche met knoppen, ring en colliers.ca 38 gram. In goede staat.

3 Delen zilver
Resultaat: 30 EUR

Drie delen zilver, met een jampothouder met bramendecor, 833/000, ø8x4cm, een cakevork met guirlandes, een cartouche met portret en een puttihoofd, breek in vork, 833/000, 18 cm en een asbak ovaal met...

2 Zilveren lepels
Resultaat: 40 EUR

Twee zilveren gedenklepel, 833/000, één met een voorstelling in de bak getekend "Rembrandt, . Met dubbel getorste steel voorzien van wapen van Nederland met de leeuw en bekroond met een vioolspelende ...

Lot zilveren lepels/vorken
Resultaat: 60 EUR

Lot met zilveren bestekdelen, met 8 theelepels, een suikerschep, 2 boterspatels en 6 vorkjes. Diverse modellen, enkelen voorzien van reparatie. diverse gehaltes, totaal ca 231 gram.

5 Delen zilver
Resultaat: 60 EUR

Vijf delen zilver, met 2 kleine trompetvaasjes met golvende rand op ronde voet met parelrand, een kleine zoutstrooier op ronde voet versierd met parelranden, een inktvloeier met gladde zilveren rug en...

Zilveren schaal
Resultaat: 110 EUR

Zilveren schaal, 800/000,rechthoekig gecontourneerd met C-voluten, geplaatst op een rechthoekig bewerkte voet. Met 2 grepen met palmetten. 32x21x9cm. ca 280 gram. In goede staat.

Zilveren schaal
Resultaat: 95 EUR

Zilveren schaal, 835/000, rond gecontourneerd model met opstaande rand met plooien. ø24x4cm. ca 330 gram. Getekend Roelof Citroen, MT.: Wilhelm Binder,Schwabisch Gmund. In goede staat

Lot divers zilver (9x)
Resultaat: 60 EUR

Lot diversen, met twee kristallen flacons met gouden kraag, 585/000, dop ontbreekt, een zilveren druivenschaar, twee kleine tafelkandelaren, porseleinen flacon met zilveren dop, zilveren asbak, zilver...

4 Delen divers
Resultaat: 50 EUR

Lot met 4 delen BWG, met een tasbeugel rond gecontourneerd met Djokja motieven, rond dekselschaaltje met Djokja bewerking, een vingerhoed en een ovale borstel, 833/000, met stadsgezicht met molen en ...

Antiek zilveren doosje, 1798
Resultaat: 65 EUR

Antiek zilveren doosje, ovaal model voorzien va allegorische voorstellingen, met een scharnierend deksel. De bodem zit los. Amsterdam 1798. 6x4x2cm. ca 41,2 gram. In redelijke staat.

Zilveren armband
Resultaat: 30 EUR

Zilveren armband, 835/000, voorzien gestanste schakels met gefacetteerd slijpwerk, bevestigd aan een bakslot in de vorm van de schakels. Voorzien van veiligheid. Breedte 20 mm, lengte 19,5 cm. ca 13 g...

Gouden collier met kruis
Resultaat: 150 EUR

Gouden collier met kruis, 750/000, venetiaans collier met een kruis, 35x17, incl. oog. 50 cm. ca 7 gram. In redelijk goede staat.

Zilveren inktstel
Resultaat: 50 EUR

Zilveren inktstel, 833/000, met kristallen inktpot, dop ontbreekt, en zandstrooier met zilveren kraag en dop. met kandelaar met dover, geplaatst op een zilveren basement, rechthoekig gecontourneerd me...

5 Gouden ringen
Resultaat: 200 EUR

Lot met 5 geelgouden ringen, 585/000, met 4 trouwringen en een herenring met monogram. Totaal ca 13 gram. In redelijke staat

Zilveren kaviaarvatje, Russisch
Resultaat: 60 EUR

Russisch glazen kaviaarvatje voorzien van een zilveren, BWG, houder versierd met emaille geplaatst op drie bewerkte pootjes. In origineel doosje. ø6x3cm. In goede staat

Antieke zilveren beugel, 1786
Resultaat: 1.000 EUR

Antieke zilveren tasbeugel, Rococo model, opgebouwd uit C-voluten, voorzien van oog en ketting. 14x13cm. Gestempeld: IDB, Stadskeur Zutphen jl.: 6M: 1786 ca 168 gram.

2 Wandelstokken
Resultaat: 100 EUR

Twee houten wandelstokken. Eén wandelstok met zilveren knop, 800/000, versierd met nïello, rondom gedeukt en een wandelstok met halfronde alpaca greep versierd met bloemdecor. 89-92 cm.

Zilveren vaas
Resultaat: 120 EUR

Zilveren beker/vaas, 830/000, gecontourneerd cilindervormige vaas voorzien van een voorstelling met een langlaufer en een skispringer met landschap. MT.: K.A. Rasmussen, Hamar, Noorwegen. ø10x23cm. ca...

Lot 19e eeuws Japans miniatuur porselein
Resultaat: 35 EUR

Lot 19e eeuws Japans miniatuur porselein. Zeven stuks. Vijf delen beschadigd. Afmeting: 5 - 9 cm. In matig/redelijke staat.

Japans eierschaal theeservies
Resultaat: 45 EUR

Zes-delig Japans eierschaal theeservies met draken decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theepot, melkkan, suikerpot en zes koppen en schotels. Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.

Oude porseleinen Rosenthal woerd
Resultaat: 20 EUR

Oude Duitse Rosenthal porseleinen woerd. Selb Bavaria. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 7 x 3,5 cm. In goede staat.

Oude Japanse of Chinese vaas
Resultaat: 120 EUR

Oude Japanse of Chinees porseleinen vaas met kinderen + lampionnen decor. Bodemmerk. Afmeting: 18 x 20 cm. In goede staat.

2x Antieke Delftse schotels, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Delftse Fayence schotels met leeuwen decor. 18e - 19e Eeuw. Bijlmerk. Afmeting: ø 13 cm. In goede staat.

Villeroy en Boch servies
Resultaat: 105 EUR

Uitgebreid Villeroy en Boch ontbijtservies. Decor Luxembourg. Bestaande uit: Twee tablets, theekan + comfoor, melk/suiker set, achttien kop en schotels, ontbijtborden, gebaksborden, botervloot. Minima...

Baardmankruik, 18e eeuw
Resultaat: 170 EUR

18e Eeuwse Duitse steengoed baardmankruik met bruine glazuur. Afmeting: 29 x 16 cm ø. In goede staat.

Han Boerrigter schotel
Resultaat: 135 EUR

Grote keramieken schaal met blauw/groene glazuur. Gesigneerd Han Boerrigter. Landschap decor. Gecontourneerd. 20e Eeuw. Afmeting: ø 44 cm. In goede staat.

Chinese bloempotschaal, 20e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Grote Chinese Bloempot/visbowl. Buitenkant met figuren en bloemen decor. Binnenkant met vissen en waterplanten. Eind 20e eeuw. Afmeting: 36 x 42 cm ø. In goede staat.

2x Oude/antieke Chinese gemberpotten
Resultaat: 70 EUR

Twee grote oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met floraal/symbolen decor. Afmeting: 20,5 x 17 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese vaas
Resultaat: 40 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas met bloesem en vogel decor + bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 x 21 cm ø. In goede staat.

2x Oud Chinees celadon porselein
Resultaat: 110 EUR

Twee maal oud Chinees celadon porselein. Bestaande uit: Rode glazuur vaas + groene glazuur schenkkan (craquele glazuur). Afmeting: 18 - 21 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese dekselvazen
Resultaat: 425 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen dekselvazen met draken decor en Foo-honden op deksel. Afmeting: 45 x 24 cm ø. In goede staat.

Chinees vaasje
Resultaat: 75 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas met opgewerkt goud decor, gesigneerd 20e eeuw 18xø9cm cond G.

Chinees Kang Xi bord, 19e eeuw
Resultaat: 170 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met zes tekens en vogel in tuin decor. Twee chips. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.

Aparte groene Chinese bolvaas
Resultaat: 50 EUR

Aparte grote oude Chinees porseleinen bolvaas met groene florale decor rondom en zes tekens bodemmerk. Oude chip bodemrand. Afmeting: 18,5 x 26 cm ø. In goede staat.

Antiek Satsuma sierbord
Resultaat: 225 EUR

Hoge kwaliteit antieke Japanse gesigneerde Satsuma sierschotel met kraanvogels bij waterpartij. Afmeting: ø 31,4 cm. In goede staat.

Grote blauwe schaal, 20e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Grote blauwe porseleinen bloempotschaal met rondom kasteel en figuren decor. 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 48 x 32 cm. In goede staat.

Antieke Chinese vaas
Resultaat: 4.500 EUR

Aparte antieke Chinees porseleinen vaas met draak + bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: 33 x 31 x 15 cm. In matige staat.

Oude Chinese celadon vaas
Resultaat: 700 EUR

Oude Chinees porseleinen celadon vaas. Bodemrand beschadigd. Afmeting: 35 x 20 cm ø. In redelijke staat.

2x Chinese pijpvazen
Resultaat: 100 EUR

Twee oude Chinees porseleinen republikeinse pijpvazen met florale decors, vogels, teksten + bodemmerken. Afmeting: 26 x 6 cm. ø. In goede staat.

Oude Chinese vaas
Startprijs 700 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met geisha's en kind decor in twee coulissen. Afmeting: 30 x 10,5 cm ø. In goede staat.

Oud Herend serviesgoed
Resultaat: 150 EUR

Oud Herend serviesgoed. Bestaande uit: Tien kop en schotels, zout/peper stel, twee dekseldozen, tablet, twaalf cakebordjes, suikerpot + melkkan. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 23 cm. In goede s...

Chinese Gendi schenkkan
Resultaat: 300 EUR

Oude Chinees porseleinen Gendi schenkkan met coulissen decors, floraal en vogel. Wanli-stijl. Afmeting: 20 x 19 x 13,5 cm ø. In goede staat.

Kang Xi trekpot, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 90 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xy trekpot met florale decors en bodemmerk. Haarlijnen en chip deksel. Afmeting: 15 x 16 x 9,5 cm. In redelijk/goede staat.

Prachtige antieke Japanse Satsuma kom
Resultaat: 300 EUR

Prachtige antieke Japanse Satsuma kom met bodemmerk, Kinko Zan. Met krijgers in goud decor. Zeer gedetailleerd. Afmeting: 6,5 x 15,8 cm. In goede staat.

Zeldzame Chinese schotel
Resultaat: 500 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen diepe schotel met florale en fruit decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x 24,5 cm ø. In goede staat.

Zeer grote Chinese Familie Roze sierschotel
Resultaat: 1.100 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose sierschotel met figuren en goud decor. Afmeting: ø 39,5 cm. In goede staat.

Chinese sierschotel, 19e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met vogels in boom decor. Afmeting: 6 x 38 cm ø. In goede staat.

Grote Imari tafelschaal, 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen tafelschaal met goud/floraal/pauw decor. Afmeting: 8 - 27,5 cm ø. In goede staat.

Twee grote Samson Kakiemon theebussen
Resultaat: 550 EUR

Twee grote oude/antieke Japanse Samson Kakiemon theebussen met rondom diverse vogel decors. Met houten consoles. Afmeting: 32 x 11 x 11 cm. In goede staat.

Chinese parfumfles, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 250 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen parfumfles met zilveren montuur. Scharnier los. Bovenrand chips. Afmeting: ø 4,5 x 16 cm. In redelijke staat.

2x Parfumfles: 1x Bicchielli, 1x Mdina
Resultaat: 50 EUR

Twee design glazen parfumflessen: 1x Bicchielli (gesigneerd) met diverse kleuren 10x4x3cm. en 1x Mdina (gesigneerd) in aquatinten 13xø9cm. Beide in goede staat

Antiek gebrandschilderd venster
Resultaat: 120 EUR

Antiek gebrandschilderd gotisch glas-in-lood venster. Afkomstig uit kerk. Afmeting: 87 x 70 cm. In goede staat.

Moderne Mille Fiori-stijl vaas
Resultaat: 70 EUR

Grote moderne mondgeblazen glazen vaas met Mille Fiori-stijl. Florale decor rondom. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 19 cm ø. In goede staat.

Moderne fruitschaal
Resultaat: 55 EUR

Grote moderne kunstglazen fruitschaal met diverse kleuren. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x 47 x 46 cm. In goede staat.

2x Antiek Boheems glas
Resultaat: 40 EUR

Twee maal antiek robijnrood Boheems kristal met graveringen. Bestaande uit: Tafelschaal + bokaal. Eén pegel mist. Afmeting: 20 - 32 cm. In goede staat.

7x Antieke glas-in-lood vensters
Resultaat: 50 EUR

Zeven antieke glas-in-lood vensters. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30x20 en 50x20 cm. In goede staat.

4x Oud/antiek glaswerk
Resultaat: 50 EUR

Vier maal oud/antiek glaswerk. Bestaande uit: Dekseldoos, violet met goud decor, twee parfumflacons, bokaal met figuren en goud decor. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.

Glazen Leerdam vaas, Floris Meydam 1963
Resultaat: 70 EUR

Floris Meydam, Leerdam. Glazen vaas. Circa 1963. Blauw/transparant met luchtbellen. Afmeting: 14 x 15,5 cm ø. In goede staat.

Zeldzaam 3-delig opaline stel, 19e eeuw
Resultaat: 550 EUR

Zeldzaam drie-delig 19e eeuws opaline glazen kaststel. Handbeschilderd met landschappen en goud decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: 37 x 13 cm ø. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, Pierrot
Resultaat: 325 EUR

Grote antieke Franse mandoline spelende bronzen Pierrot Au Clair de la Lune. Door Bouret Eutrope Bouret. 1833 - 1906. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Wit marmeren damesbuste
Resultaat: 250 EUR

Wit marmeren damesbuste. Griekse vrouw. Op marmeren zuil. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 28 x 22 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen figuur, 20e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Bronzen beeldje. 20e Eeuw. Mogelijk Jantje Beton. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Oud/antiek Chinees houtgestoken beeld
Resultaat: 125 EUR

Oude/antieke Chinese houtgestoken figuur van een hoogwaardigheidsbekleder op lotusbloem. Goudlak polychromie. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Bronzen beeldje, Dame
Resultaat: 550 EUR

Bronzen dame op marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.

Kerkelijk Heilig figuur, 19e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Groot 19e eeuws kerkelijk Heilig figuur met zwaard en palmblad. Jeanne D'arc ? Originele polychromie. Afmeting: H 108 cm. In goede staat.