Engels Smiths messing tafelklokje. Mechanisch met sleutel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 8 x 8 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Amsterdamse School Art Deco pendule met messing wijzerplaat. Circa 1920. Afmeting: 24 x 35 x 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse bureauklok met geeboniseerde houten klokkast en messing. Circa 1870. Afmeting: 17 x 11 x 6 cm. In goede staat.
Grote mahoniehouten Hollandse tafelklok met messing. Tweede helft 20e eeuw. Met automaat, man slaat met hamer op bel. Halfuur-slag. Afmeting: 42 x 27 x 14 cm. In goede staat.
Antieke messing slinger bewegingsklok met opdraaiveer en pennengang. In goede staat.
Duitse messing tafelklok met skelet. Kaiser 7 Jewels 8 Day Germany. 60-er Jaren. Afmeting: 11 x 7 x 3 cm. In goede staat.
Duits Schwarzwalder klokkenmannetje. Compositie metaal. Beschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Franse Jaquemar O.D.O. wandklok. Circa 1950. Messing man slaat op messing bel. Afmeting: 35 x 9 x 36 cm. In goede staat.
Twee antieke uurwerken. Bestaande uit: Kienzle Oldtimer klokje, circa 1940. Kleine Duitse antieke plated reiswekker, circa 1920. Afmeting: 4,5 - 6,5 cm. In goede staat.
Duitse militaire Bürk nachtwachtersrouteklok. Nr. 015826. Inclusief sleutels. Afmeting: 6 x 12 cm ø. In goede staat.
50-er/60-er Jaren Duitse D.R.P. patent electrische ATO klok. In notenhouten kast met chroom. Afmeting: 29 x 29 x 15 cm. In goede staat.
Twee klokjes. Bestaande uit: Messing miniatuur reiswekker, Duitsland, circa 1900. En een bureauklokje, bakeliet, Westclox Made by Western Clock Co. La Salle Ill. USA. Afmeting: 4,5 - 8 cm. In goede st...
Antieke vernikkelde reiswekker. Circa 1900. Afmeting: 15 x 13 x 10 cm. In goede staat.
Antieke Franse Capucine reiswekker met wekkerwerk slagwerk, twee hamers op bel, touwtjesslinger. Circa 1800. Afmeting: 30 x 12 x 9 cm. In goede originele staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en spiegels. Afmeting: 138 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse stationscomtoise met wekkerfunctie + vouwslinger. Eén klein contragewicht mist. Afmeting: 37 x 29 x 16 cm. In goede staat.
Vergulde 19e eeuwse Franse comtoise met datum aanduiding + pronkslinger. Afmeting: 45 x 34 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Pfeilkreuz regulateur met halve zuilen. Circa 1920. Afmeting: 73 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang en harpslinger. Afmeting: 48 x 15 x 28 cm. In zeer goede staat.
Oude Hollandse Friese notarisklok met wekker en maanstand. 20e Eeuw. Afmeting: 101 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Jugendstil Kienzle regulateur. Circa 1915. Afmeting: 86 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker. Mooie origineel beschilderde wijzerplaat en houten bollen. Circa 1800. Afmeting: H 140 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse comtoise klok met wandophanging. Klok heeft achtdaags-uurwerk met ankergang. Deukje wijzerplaat. Afmeting: 45 x 20 x 26 cm. klok moet nagekeken worden Cond redelijk.
1x Antieke Duitse eikenhouten regulateur. Circa 1920. Genummerd. Slagwerk op gongstaven. Afmeting: 83 cm. In goede staat. en 1x Antieke eikenhouten regulateur. Gemerkt Vedette. Circa 1920. Slagwerk op...
Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker. Circa 1800. Gave wijzerplaat. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker. Circa 1800. Gave wijzerplaat. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
Grote Amerikaanse mahoniehouten banjo wandklok. Howard & Davis Boston. Circa 1900. Afmeting: 97 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek Frans klokkenstel met marmer en compositie metaal. Circa 1900. Bij pendule oor af, verder in goede staat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 36 - 55 cm. In goe...
Villeroy & Boch keramieken klokkenstel. Circa 1915. Decor Flamand. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 23 30 cm. In goede staat.
Eikenhouten Junghans Westminster pendule. Met kwartier-slag op vier gongstaven. Circa 1930. Licht beschadigd. Afmeting: 14 x 27,5 x 49 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse Fayence pendule. Twee-delig. Rococo-stijl. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Beschadigd. Afmeting: 44 cm. In matige staat.
19e Eeuwse Franse koetsiersklok met mahoniehouten omranding. Achtdaags-uurwerk. Uurwerkt loopt. Afmeting: 5 x 14 cm ø. In redelijke/goede staat.
Duitse notenhouten buffet Kienzle klok met halfuur-slag op drie gongstaven. Circa 1940. Afmeting: 21 x 37 x 13 cm. In goede staat.
Oude compositie metalen Jugendstil-stijl klokkenstel met schipper, stuurrad en boeg. 20e Eeuw. Afmeting: 36 x 30 x 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder klok met achter-glas voorstelling van berglandschap. Circa 1870. Afmeting: 40 x 20 x 30 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten tafelklok met wekker. Gründerzeit. Circa 1890. Afmeting: 44 x 24 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen Schwarzwald wandklok met halfuur-slag op gongspiraal. Circa 1860. Afmeting: 24 x 19 x 11 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten schoolklok met 21e eeuws electrisch uurwerk met centrale secondenwijzer. Afmeting: 17 x 32 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten acht-hoekige schoolklok met achtdaags-uurwerk en halfuur-slag. Afmeting: 14 x 32 x 32 cm. In goede staat.
Oude duivenklok. Gemerkt Benzing. Met sleutel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 20 x 18 cm. In goede staat.
Duitse mahoniehouten wandscheepsklok met barometer. Eble Quartz Hanseatic. Afmeting: 39 x 20 x 7,5 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke klokken. Eén maal eikenhouten tafelklok met halfuur-slag op bel, circa 1930. Eén maal Armeluis spaarklok 'De Nederlanden Amsterdam'. Afmeting: 23 x 23 x 10 cm / 11 x 10 x 6 cm. In re...
Antieke Franse messing tafelklok met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1915. Afmeting: 35 x 18 x 12 cm. In goede staat.
Electrische moederklok. B. Eijsbouts, Asten-Holland. Circa 1930 - 1950. Scheur in glas. Afmeting: 50 x 14 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke messing scheepsklok. Gemerkt Observer, 4 Jewels. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 8 - 21 cm ø. In goede staat.
Antieke Franse messing reiswekker in Rococo-stijl. Circa 1870. Met porseleinen wijzerplaat. Barst in wijzerplaat. Afmeting: 14 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwalder handbeschilderde wandklok 'Bismarck Uhr'. Circa 1870. Met emaille wijzerplaat en porseleinen zuilen. Afmeting: 63 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse Schwarzwalder klok met halfuur-slag. Handbeschilderd. Circa 1900. Afmeting: 15 x 30 x 40 cm. In goede staat.
Antiek klein Duits Schwarzwald klokje met weerstation. Gemerkt Joggili. Wijzer af. Circa 1930. Afmeting: 23 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine oude Friese handbeschilderde stoeltjesklok. 20e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Twee antieke messing klokjes. Bestaande uit: Reiswekker, vierkant, circa 1920. Tafelklokje, circa 1920. Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.
Twee klokken 20e eeuw. Bestaande uit: Tafelklok, Elgin. En een duivenklok, Junior patent. Afmeting: 10 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Wortelnoten tafelklok met maanstand. Slagwerk op dubbele bel. Met bronzen ornamenten. Afmeting: 26 x 20 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Weense mahoniehouten regulateur. Circa 1870. Weekloper. Stil uurwerk. Kroon later. Afmeting: 115 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse Franse wand cartel klok in Rococo-stijl. Stil origineel uurwerk. Circa 1880. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Vergulde bronzen Franse pendule. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Wortelnoten Wuba tafelklok. Tweede helft 20e eeuw. Josephiente met brons. Afmeting: 34 x 23 x 13 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse precisie regulateur met slagwerk op twee bellen en Berthoud compensatieslinger, decentrale seconden aanduiding. N. Jurdan à Verviers. Onderkant mist. Afmeting: 155 x 52 x 30 cm...
Grote antieke Zuid-Duitse wandklok met 'Kuhzwanspendel' en houtgepint uurwerk. Slagwerk op twee bellen. Handbeschilderde wijzerplaat. Geen deurtjes. Afmeting: 45 x 30 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Franse Normandische lantaarnklok. Circa 1800. Keramieken wijzerplaat. Heeft haarlijnen. Afmeting: 34 x 23 cm ø. Verder in goede staat.
Drie-delig antiek Frans klokkenstel met putti en bokalen met kariatiden + wit Carrara marmer. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Compositie metaal. Afmeting: 36 - 44 cm. In go...
18e Eeuwse Engelse Bracket klok met spillegang. Tho Butterfield London. Met datum en silent/strike functie en prachtige gegraveerde achterplatine. Originele geeboniseerde houten klokkast. Afmeting: 40...
19e Eeuwse Friese stoelklok met wekker. Mooie beschilderingen. Afmeting: 68 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse comtoise met wekker (is eruit) en harpslinger. Afmeting: 44 x 23 x 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met harpslinger, spillegang. Afmeting; 42 x 29 x 17 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Friese stoelklok met wekker. Monogram F.S. Afmeting: 72 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok met gave beschilderde wijzerplaat en wekkerfunctie. Afmeting: 144 cm. In goede staat.
Handbeschilderde antieke Friese stoelklok. Circa 1900. Afmeting: 73 cm. In goede staat.
Engelse staande klok. 18e Eeuw. Met vurenhouten klokkast, achtdaags-uurwerk, datumaanduiding. Gesigneerd Batnise Cockermouth. Messing wijzerplaat met originele wijzers. Afmeting: H 215 cm. In goede st...
Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise staande klok met spillegang en grenen klokkast. Afmeting: 228 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse reiswekker met lithografische voorstelling en messing. Slagwerk op bel. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Antiek Frans zwart marmeren klokkenstel met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1880. Barst in glas, minimale chip mogelijk. Afmeting: 23 - 37 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Kienzle regulateur. Eén lijstje los er bij. Circa 1880. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Friese staartklok met mooie originele beschilderde wijzerplaat, wekker en bruidskrans. Afmeting: 142 cm. In goede staat.
Coromandelhouten Art Deco tafelklok met Duits uurwerk. Circa 1930. Afmeting: 32 x 31 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse staartklok met Schwarzwalder uurwerk. Scheur in wijzerplaat. Afmeting: 140 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker. Circa 1800. Gave wijzerplaat. Afmeting: 146 cm. In goede staat.
Gave 19e eeuwse Franse pendule. Circa 1890. Titel: Accord. Meisje met poes. Compositie metaal. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuurslag, veerslinger. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Oude wortelhouten boulle tafelklok met bronzen monturen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse compositie metalen klokkendrager. Matroos met peddel. Jugendstil. Circa 1915. Marmeren basement. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Groot antiek Jugendstil klokkenstel met vrouwen figuren. Circa 1915. Brons gepatineerd compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 50 - 63 cm. In goede staat.
Frans notenhouten klokkenstel met florale intarsia en bronzen monturen. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, enchappement uurwerk, dubbele bel. Afmeting: 28 - 30 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse grote Franse reiswekker met secondenwijzer en slagwerk + wekker op bel. Uurwerk functioneel, maar behoeft reiniging. Afmeting: 16 x 9 x 10,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen Charles Dix pendule, deels verguld, deels gebruneerd. Met Oosterse geklede dame. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, touwtjesslinger en plated wijzerplaat. Afmeting: 39 cm. ...
Antieke Franse bronzen Charles Dix pendule met Oosterse vrouw en snaarinstrument. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Prachtig keramieken Art Nouveau, Jugendstil klokkenstel met messing monturen. Circa 1915. Met achtdaags Frans uurwerk en halfuur-slag op bel. Afmeting: 33 - 45 cm. In goede staat.
Vroege 19e eeuwse Franse vuurvergulde bronzen Empire, Louis Seize pendule met schaapherder en amazone buste. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Vergulding iets sleets. Afmeting: 39 cm...
Grote antieke bronzen Louis Seize Cartel wandklok met vaas, ramskoppen en leeuwenkop. Circa 1800. Wijzerplaat beschadigd. Dun messing sierwerk zijkanten mist. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel en...
19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder wandklok (ovaal). Met achter-glas beschilderde wijzerplaat. Halfuur-slag op bel. Afmeting: 43 x 35 x 14 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten tafelklok met echappement uurwerk, achtdaags, halfuur-slag. Japy Frerer. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok met achter-glas veldslag. Verf laat los. Uurwerk betimmering niet origineel. Afmeting: 39 x 33 x 14 cm. In redelijke staat.
Engelse kleine mahoniehouten staande klok met vitrine. Batterij uurwerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 175 cm. In goede staat.
Hour Lavigne a Paris. Tafelklok. Tweede helft 20e eeuw. Verguld messing en wit marmer. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Antieke Weense geeboniseerde pendule met kwartierslag en messing beslag. Circa 1830. Slinger mist. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Mahoniehouten staande klok met 19e eeuws Engels achtdaags-uurwerk. Huwelijk. Functies niet getest. Afmeting: 220 x 51 x 26 cm. In goede staat.