Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Duitse Stainer viool, 1900
Resultaat: 225 EUR

Antieke gesigneerde Duitse Stainer viool in kist. Circa 1900. Afmeting: 60 - 79 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke viool in koffer
Resultaat: 105 EUR

Twee oude/antieke violen in opbergkoffers. Eén incompleet. Ongemerkt. Circa 1900 - 1950. Afmeting: 59 - 60 cm. In redelijk/goede staat.

2x Oud Chinees celadon porselein
Resultaat: 110 EUR

Twee maal oud Chinees celadon porselein. Bestaande uit: Rode glazuur vaas + groene glazuur schenkkan (craquele glazuur). Afmeting: 18 - 21 cm. In goede staat.

Antieke vaas met putti
Startprijs 90 EUR

Oude/antieke porseleinen handbeschilderde vaas met putti en goud decor. Gemerkt P.M. Dipinto a Mano. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 30 EUR

Lot diversen oud/antiek Japans/Chinees porselein. Onder andere: Gemberpotten, beeld vazen, cups, kommen. Enige defecten. Afmeting: 10 - 37 cm. In redelijk/goede staat.

2x Lexicon, Ned. Beeldende Kunstenaars 1750-1950
Resultaat: 60 EUR

Twee maal Lexicon Nederlandse Beeldende Kunstenaars 1750 - 1950. A - Z. Afmeting: 10 x 25 x 19 cm. In goede staat.

3x Oude/antieke Japanse vazen
Startprijs 50 EUR

Drie oude/antieke Japanse vazen. Bestaande uit: Eén maal ca. 1920, zwart, brons, floraal, gesigneerd. Eén maal brons, ca. 1900, berglandschap met pagode, gepatineerd. Eén maal brons cloisonne, floraal...

2x Messing, Lamp + kandelaar
Resultaat: 30 EUR

Twee maal messing. 20e Eeuw. Bestaande uit: Tafellamp in Jugendstil-stijl + kandelaar. Afmeting: 42 - 49 cm. In goede staat.

Lot tin/koper (7x)
Resultaat: 110 EUR

Lot divers oud/antiek koper en tin. Bestaande uit: Twee tinnen kraantjeskannen, ketels en hengselbakken. Circa 17 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke terracotta dames buste
Resultaat: 550 EUR

Grote antieke Jugendstil terracotta dames buste. Friedrich Goldscheider, Wenen. Paar minimale chips. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.

2 Visbestekken in cassette
Startprijs 50 EUR

Twee visbestekken, plated met benen heften, in cassette. Eén cassette bestaand uit een serveercouvert en 6 messen en vorken. En een cassette met 6 viscouverts met benen heften. In goede staat.

2x Oud Chinees porselein
Resultaat: 200 EUR

Twee maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Kom met haar-effect + zeskantige vaas, bronskleurige glazuur. Afmeting: 7 x 12,5 cm ø / 19 x 8 x 9 cm. In goede staat.

Oude bronzen boeddha
Startprijs 1.000 EUR

Oude vergulde Chinese bronzen boeddha in lotushouding. Met bodemmerk. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Antiek bronzen madonna met ivoren gezicht
Startprijs 1.500 EUR

Antiek bronzen Madonna met ivoren gezicht, handen en voeten. Door A. Alonzo Etling Paris. 19e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Antieke houten schooltas
Resultaat: 80 EUR

Antieke Hollandse houten kinderschooltas met originele beschildering en afbeelding windmolen. Afmeting: 9 x 40 x 22 cm. In goede staat.

Oud/antiek Chinees draken bord
Startprijs 200 EUR

Oud/antiek Chinees porseleinen drakenbord met goud decor en bodemmerk. Haarlijn en restauratie. Afmeting: 3,5 x 18,5 cm ø. In redelijke staat.

Chinese kom, 17e - 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen octagonale kom met peterselie decor en vier tekens bodemmerk. Eén chip. Afmeting: 8,5 x 15 x 15 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Diecast spaarautomaat
Startprijs 60 EUR

Oude Amerikaanse Diecast spaarautomaat. Teddy and the bear. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 24 x 7 cm. In goede staat.

6x Voor-oorlogse spaarpotten
Resultaat: 90 EUR

Zes voor-oorlogse spaarpotten, missies. Bestaande uit: Vier maal messing met afbeelding + twee maal blik, Heilige kindsheid Sainte - Enfance. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.

3x Voor-oorlogse knikkende spaarpotten
Resultaat: 80 EUR

Drie voor-oorlogse knikkende spaarpotten. Bestaande uit: Vergelts Gott (bakeliet), stukje hals af + Bloedige missie China, Chili, Congo, (hout met gips) + Composiet, rood, chip. Afmeting: 20 - 25 cm....

Zuid Duitse Louis Seize kast, 1800
Resultaat: 400 EUR

Zuid Duitse notenhouten Louis Seize kast. Uitneembaar, met origineel slot + sleutel. Circa 1800. Afmeting: 206 x 200 x 65 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Engelse dekenkist, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

17e - 18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist. Mooie patina. Afmeting: 54 x 51 x 104 cm. In goede staat.

IJzeren kluis, 19e eeuw
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse ijzeren kluis met originele beschildering en klauwpoten. Tevens originele sleutel. Afmeting: 83 x 66 x 42 cm. In goede staat.

2x Antieke stenen gotische bogen
Resultaat: 130 EUR

Twee antieke Oosterse/Perzische stenen met gotische bogen. Afmeting: 30 x 23 x 8,5 cm + 30 x 15 x 9 cm. In goede staat.

Kandelaar, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

18e Eeuwse messing kaarskandelaar. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil koekjestrommel
Startprijs 60 EUR

Antieke Jugendstil koekjestrommel met beschilderd glas en compositie metalen houder. Circa 1915. Afmeting: 33 x 20 x 18 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese vaasjes
Startprijs 50 EUR

Twee oude Chinees porseleinen vaasjes. Republiek, bodemmerk. Spelende kinderen decor. Afmeting: 13 x 8 cm ø. In goede staat.

2x Hummelfiguren
Resultaat: 110 EUR

Twee oude Duitse keramieken Hummel figuren. W.- Germany. Bestaande uit: Meisje, nr. 258, 1963, goed + Jongen met kiespijn, nr. 217, 1951, minimale chips basis. Afmeting: 14 - 15 cm. In redelijk/goede ...

Tafeltje, 1880 grunder.
Startprijs 70 EUR

Licht noten grunder achthoekige bijzettafel. Duits. 1890 - 1900. Afmeting: 68 x 70 x 80 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.

Antieke Franse tafellamp, 1900
Startprijs 250 EUR

Grote antieke Franse tafellamp van compositie metaal. Griekse vrouw. Circa 1900. Afmeting: H 89 cm. In goede staat.

2x Antieke Japanse vazen, 1920
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Japanse Satsuma porseleinen vazen met figuren en gouddecor. Circa 1920. Bodemmerk. Afmeting: 27 x 15 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese cloisonné penselen aflegger
Resultaat: 10.000 EUR

Oude Chinese cloisonne penselen aflegger met tekst en florale decor. Afmeting: 3 x 5,7 x 15 cm. In goede staat.

Vossenkop salontafel
Startprijs 150 EUR

Antieke eikenhouten gestoken vossekoptafel ca 1870 ,et 4 vossenkoppen verwerkt in de poot met een klauw. cond.G 62xø102

Christoph Palmer lamp
Startprijs 300 EUR

60-er Jaren plafonniere lamp van Christoph Palmer & Co. Messing met druppelvormige glazen pegels. Afmeting: 19 x 20 cm ø. In goede staat.

Engelse commode
Startprijs 250 EUR

Engelse eiken commode met vijf lades. Circa 1900. Met messing beslag. Afmeting: 115 x 112 x 51 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.

4x Duitse Gründerzeit stoelen, 1880
Resultaat: 350 EUR

Vier 19e eeuwse Duitse notenhouten Gründerzeit stoelen met lederen zitting. Circa 1880. Afmeting: 115 x 45 x 50 cm. In goede staat.

Set bronzen Charles Dix kaarskandelaren, 1840
Startprijs 600 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen Charles Dix kaarskandelaren. Vier-lichts. Circa 1840. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede staat.

Mahonie breistoel, 19e eeuw
Startprijs 70 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten breistoel met goede velours stoffering. Afmeting: 86 x 70 x 56 cm. In goede staat.

Schaarzetel, 1880
Startprijs 300 EUR

Massief eikenhouten schaarzetel. Circa 1880. Afmeting: H 104 cm. In goede staat.

6x Antieke Hollandse stoelen
Startprijs 150 EUR

Zes antieke Hollandse iepenhouten stoelen met biezen zittingen. Afmeting: 103 x 38 x 44 cm. In goede staat.

Chinees theestel + blad
Resultaat: 95 EUR

Zes-delige oude Chinees porseleinen theeset met kippen, paradijsvogels en draken decors. Met bodemmerk. Afmeting: 9,5 - 20,5 cm. ø. In goede staat.

6x Imari kop/schotel, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Zes 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kop en schotels, floraal/goud decor. Eén kopje haarscheur. Afmeting: 7 x 10 cm ø. In goede staat.

2x Oude/antieke boeddha
Resultaat: 80 EUR

Twee oude/antieke Oosterse boeddha figuren. Bestaande uit: Brons, groene patina + terracotta met groene celadon glazuur (deels eraf). Afmeting: 11 - 22 cm. In goede staat.

Hollandse penantkast, 1860
Startprijs 150 EUR

Hollandse mahoniehouten Louis Philippe penantkast . Circa 1860. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 100 x 114 x 53 cm. In goede staat.

Chinese kast, 1900
Startprijs 500 EUR

Chinese twee-delige kast met voorspringende panelen. Met vrouwenfiguren gedecoreerd en in het midden twee lades. Circa 1910. Afm.:86x182x50cm. Geheel in zeer goede staat. Dit object is op afspraak te ...

Wortelnoten barkast in Chinese-stijl
Startprijs 150 EUR

Wortelnoten barkast in Chinese-stijl. Binnenkant rood lakwerk en verguld snijwerk. Afmeting: 136 x 77 x 45 cm. In goede staat.

3x Vieux, divers
Startprijs 20 EUR

Drie maal Vieux. Figuren op strand etc. Met zandtechniek. Op paneel. Afmeting: 13 x 22 cm. In goede staat.

2x Werken op papier, Seine Parijs + Reiger
Startprijs 25 EUR

Twee werken op papier. Aquarel, Seine Parijs, monogram Q 1952 + Tekening reiger, monogram Q 1950. Afmeting: 26 - 35 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Damesportret
Resultaat: 130 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Damesportret met broche. Olieverf op linnen. Restauratie rechtsonder. Afmeting: 74 x 62 cm. In goede staat.

3x Antiek Chinees porselein
Startprijs 100 EUR

Drie maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Celadon bord met bodemmerk, vogels, vlinders en floraal decor + gemberpot met houtgestoken deksel, chip bovenrand + 18e eeuwse grote roomkan, Familie...

Meinert Volkers, Damesportret
Resultaat: 50 EUR

Meinert Volkers, atelier. 1927 - 2000. Damesportret. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Koeien bij hek
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Koeien bij hek. Olieverf op paneel (koper). Afmeting: 16 x 12 cm. In goede staat.

P. Renard, Strandgezicht met figuren
Startprijs 200 EUR

P. Renard. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese bolvazen
Resultaat: 100 EUR

Twee oude Chinees porseleinen bolvazen op hoge stam. Met bodemmerk. Florale/paradijsvogel decor. Afmeting: 20 x 12 cm ø. In goede staat.

Eikenhouten dekenkist, 18e eeuw
Resultaat: 235 EUR

Eikenhouten dekenkist met zadeldeksel en smeedijzeren scharnieren. 18e Eeuw. Afmeting: 76 x 139 x 63 cm. In goede staat.

6x Antieke Chinese rijstkommen
Resultaat: 1.600 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen Familie Rose rijstkommen met onderschotel + deksels. Mooie kwaliteit. Met florale decor, insecten en vogels + bodemmerk. Eén kopje beschadigd, verder goed. Afmeting: 9,...

Eiken secretaire, 19e eeuw
Resultaat: 130 EUR

Vroeg 19e eeuws Hollands eikenhouten boeren secretaire met schuine klep en klauwpoten. Afmeting: 115 x 103 x 48 cm. In goede staat.

Eiken secretaire, 1860
Startprijs 400 EUR

Eiken secretaire met glasopzet. Geheel massief. Onder drie laden. Binnenwerk met zeven lades. Afmeting: 205 x 103 x 54 cm (hxbxd). In goede staat.

Phil May, Bob Marley
Resultaat: 60 EUR

P. May. Bob Marley. Acryl op linnen. Afmeting: 60 x 60 cm. In goede staat.

Gravure Paerel Visscherij, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR

Zeldzame 18e eeuwse gravure Paerel Visscherij voor Toute Korijn door I.C. Philips fecit 1730. Gravure op papier. Afmeting: 30,5 x 19,5 cm. In goede staat.

Z. Jani, Figuren bij hut in de bergen
Resultaat: 50 EUR

Z. Jani. 20e Eeuw. Italiaanse School. Figuren bij hut in de bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 38 cm. In goede staat.

Chinese theebus, 18e eeuw
Startprijs 120 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met florale decor. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.

Oude abrikoosvormige Chinese waterpot
Startprijs 250 EUR

Grote oude abrikoosvormige Chinees porseleinen waterpot met deksel en theeglazuur. Bodemmerk. Afmeting: 16 x 15 x 6 cm. In goede staat.

2x Antieke Rosenburg vaasjes
Startprijs 500 EUR

Twee antieke Den Haagse Rosenburg polychrome platelen vazen met florale decor. Circa 1915 - 1920. Schilder LS. Nr. 299. Afmeting: 14 x 8 cm. In goede staat.

Mooie armleunstoel, 1860
Startprijs 125 EUR

Mooie 19e eeuwse mahoniehouten armleunstoel met goede sfoffering. Circa 1860. Afmeting: 120 x 85 x 75 cm. In goede staat.

Antiek Louis Seize secretaire
Resultaat: 200 EUR

Antieke Louis Seize mahoniehoten secretaire met koperband ingelegd. Circa 1780 - 1800. Oudere restauratie, scheur aan zijkant. Afmeting: 161 x 48 x 94 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met witte huizen en knotwilgen
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Landschap met witte huizen en knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 80 cm. In goede staat.

Dali figuur, Paard
Startprijs 180 EUR

Salvador Dali. Demart pro arte 1990. 'Paard'. Tweede helft 20e eeuw. Zijdedruk. in prachtige moderne lijst .Afmeting: 76 x 80 cm. In goede staat.

Secretaire met intarsia
Startprijs 850 EUR

19e Eeuwse Franse Louis Quinze-stijl secretaire met diverse houtsoorten, florale intarsia + vogels en marmeren blad. Met bronzen beslag. Afmeting: 142 x 60 x 36 cm. In goede staat.

D. Ocker, Damesportret
Startprijs 200 EUR

D. Ocker. 1882 - 1958. Damesportret. Afmeting: 63 x 70 cm. Olieverf op linnen. In goede staat.

2x Antieke Jugendstil tegels
Startprijs 50 EUR

Twee antieke Duitse Jugendstil wandtegels met ooievaars. Circa 1915. Eén chip. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.

Chinees bord
Resultaat: 140 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met vogels in boom decor. Afmeting: 6 x 29,8 cm ø. In goede staat.

Daniels, Strandgezicht met spelende kinderen
Startprijs 220 EUR

Daniels. 21e Eeuw. Strandgezicht met spelende kinderen. Olieverf op paneel. Afmeting: 37 x 28 cm. In goede staat.

Johan Gelink, Boerenerf met slapende varkens
Startprijs 80 EUR

Johan Gelink. Enschede. '84. 1909 - 2011. Boerenerf met slapende varkens. Aquarel op papier. Afmeting: 31 x 27 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord, 19e - 20e eeuw
Startprijs 200 EUR

19e - 20e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met florale decor en bodemmerk. Gecontourneerd. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.

Grote Japanse Kakimon kom, 17e-18e eeuw
Startprijs 800 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Japanse Kakiemon porseleinen kom met aardbeien decor. Met bodemmerk. Professioneel gerestaureerd. Octagonaal. Afmeting: 10 x 21 x 21 cm. In goede staat.

Eiken linnenpers, 19e eeuw
Resultaat: 190 EUR

Vroeg 19e eeuwse eikenhouten linnenpers met onderkast. Eén-deurs + lade. Afmeting: 185 x 80 x 53 cm. In goede staat.

Louis Quinze mahonie secretaire, 1860
Resultaat: 225 EUR

Zeldzaam Hollands mahoniehouten gebombeerde Louis Quinze secretaire met bronzen beslag. Circa 1860. Oudere restauratie, behoeft aandacht. Mooi binnenleven. In redelijk/goede staat.

Prachtig Hollands Louis Quinze kabinet, 1750
Startprijs 2.250 EUR

Prachtige wortelnoten Hollandse Louis Quinze orgelgebogen kabinet met origineel beslag. Circa 1750. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 185 x 64 x 240 cm. In...

Japanse Imari dekselpot, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse Japanse Imari blauwe dekselpot met florale decor. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Chinese Imari schotel, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen sierschotel. Beschadigd. Afmeting: ø 32 cm. In redelijke staat.

Franse comtoise staande klok
Startprijs 100 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise staande klok met spillegang en grenen klokkast. Afmeting: 228 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Boeren interieur met haardplaats
Resultaat: 190 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boeren interieur met haardplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Oud Chinees Sang schaaltje
Resultaat: 400 EUR

Oud Chinees porseleinen bruin geglazuurde Sang schaal met trompetterende figuur en goudkleurige omranding. Afmeting: 4,5- 14,3 cm ø. In goede staat.

E. Lermer, Kosmische prägung Jungfrau
Resultaat: 375 EUR

E. Lermer. 1924 - ......... Duitse School. Kosmische prägung Jungfrau. (DM 12.000,=) Olieverf op paneel. Afmeting: 120 x 70 cm. In goede staat.

Hollandse School, Hollandse scheepvaart bij kalme zee
Startprijs 1.000 EUR

Hollandse School. 19e Eeuw. Hollandse scheepvaart bij kalme zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 69 cm. In redelijke staat.

Friese staartklok met bruidskrans
Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Friese staartklok met mooie originele beschilderde wijzerplaat, wekker en bruidskrans. Afmeting: 142 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Landschap met schuur, boerenpaar en kar
Resultaat: 560 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Landschap met schuur, boerenpaar en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Van Noort, Strandgezicht
Resultaat: 700 EUR

Van Noort. 21e Eeuw. Figuren op strand Zandvoort. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.

Zilveren collier met knopjes
Resultaat: 85 EUR

Zilveren collier, 800/000, met rozetjes. Breed collier volledig versierd met rozetjes. Breedte 19 mm. Met haaksluiting. 48 cm. ca 61,3 gram. In goede staat

Zilveren oorhangers met barnsteen
Startprijs 30 EUR

Zilveren oorhangers, 835/000, met peervormige barnsteen. 4 cm. In goede staat

Opaal ring, goud op zilver
Resultaat: 35 EUR

Goud op zilveren ring, 925/000, met een blauw opaal. ø 60 ca 5,8 gram. Als nieuw

2 Barnstenen colliers Art deco
Resultaat: 90 EUR

Twee colliers met barnsteen, collier gemaakt uit ruitvormige barnstenen, verlopend in grootte 8-11mm, en een collier met barnstenen kralen en grote stukken in verschillende kleuren, beiden in Art Deco...

Gouden horloge
Resultaat: 150 EUR

Geelgouden horloge, 585/000, met een klemband en een langwerpige kast, merk Suvex, mechanisch, veer vast. breedte 10 mm. In goede staat

Gouden ring met cultive parel
Startprijs 80 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met cultive parel, ø7 mm. ø 57. ca 3,2 gram. In goede staat

Antieke Friese staartklok, 1800
Resultaat: 80 EUR

Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker. Circa 1800. Gave wijzerplaat. Afmeting: 145 cm. In goede staat.